Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Diplo

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.13. 16:12:49
hali
egyre idegesitobb, h nem tudunk elore tervezi a varatlan szerverleallasok miatt, ami gondolom minden vilagon aggaszto, de most, h megy a 4-es vilag, ahol nem csak a haromszoros sebesseg miatt jelent ez nagy kiesest, de ott a szerver-gyozelem feltetelekent megadott epikus-gyozelmeket is lehetetlenne teszi.
egy-egy ilyen leallas rengeteg szervezes es elkoltott LE, olykor osko felhasznalasat teszi tonkre, amirol egyetlen jatekos sem tehet. jo lenne (a nem vart leallasok eseten) ezt valahogy kompenzalni, a jovoben pedig valamilyen modon ertesiteni a jatekosokat, h keszuljenek fel erre.
felmerult bnnem a gondolat, h van-e ennek barmi koze az uj design-hoz, mert azutan kezdodtek a problemak, h azt megvaltoztattatok
raadasul semmivel nem lett jobb.
ha legkozelebb fejleszteni akarjatok a jatekot, akkor inkabb valami hasznosat csinaljatok vele.
Dátum: 2010.02.02. 22:31:02
Milyen torkolata van a Szt. Lőrinc-folyónak?
tölcsér
delta
szita
alfa

na ha ez alltalanos muveltseg, akkor maradok bunko paraszt...
Dátum: 2010.01.24. 07:53:12
Az alábbi hírhedt betyárok közül melyik született a Dunántúlon?
Vitális Imre
Rózsa Sándor
Sobri Jóska
Angyal Bandi

Ezt honnan, kellene tudnom?
Dátum: 2010.01.19. 23:43:15
Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?
Kisterc; Tiszta kvárt
Nagyterc; Szűkített kvárt
Nagyterc; Tiszta kvint
Kisterc; Bővitett kvint

most en vagyok a bunko, h nem ertem?
na en most kaptam 1 olyan kerdest, h mi volt Puskas Ferenc beceneve Spanyolorszagban. mivel nem tudtam a valaszt, utananeztem, es nekem ez az oldal: http://www.puskasferenc.hu/hu/menu.php?id=news25 , amiben nem tudom miert, de megbizom, egeszen mas valaszt adott, olyat, ami nem is szerepelt a valaszlehetossegek kozott. (a guglin tobb talalat is ezt igazolta)
Dátum: 2009.11.12. 00:10:30
hali
Most talaltam egy olyan kerdest, h mi az IZOCHOR allapotvaltozas. Mivel a tema erdekelne, ezert egybol utananeztem, az eredmeny: nincs terfogati munka, a rendszer terfogata allando. ezzel szemben a helyes(nek megadott) valasz az volt, h a terfogat es a homerseklet egyenesen aranyos. Meghatarozas alapjan ez egyertelmuen nem lehet igaz. Kerlek benneteket, h a kerdest toroljetek.
Oldal: 1