Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Virágszál

Oldal: 1
Dátum: 2015.01.03. 10:31:15
Most jönnek vissza a "kirúgottak" , hogy a 100 különbség lehetőségével nyerjenek
Dátum: 2015.01.03. 07:21:34
Köszi a Kapituláció ösztönzést mára is, tényleg
Jelenleg 4. szintű pusztító csapás van a szövetségeteken, amit összesen 20000 lélekenergia elköltésével semlegesíthettek.
Egymás tetejére külditek, mert még itt van az ez előtti is!
Kapituláció elvi kérdések miatt nem lesz, (173 / 235 Háborús statisztikák Dec. 29. 00:40 ).
Legyetek büszkék magatokra!
Dátum: 2015.01.02. 15:06:21
Azért menekültél katakombába, hogy itt adjad a nagy szavakat!
A LE-ért dolgozni is kell
Dátum: 2015.01.02. 14:43:07
162 / 206 Háborús statisztikák Dec. 29. 00:40 kezdődött, mi vagyunk ebben a pillanatban a vesztesek.

4 db PC kellett ehhez az álláshoz, sokkal gyengébbek is voltunk. PC-nélkül is megnyerhettétek volna a háborút, de az első napon jött a PC. Jelezve, nyerni akarunk!

És kiírtam magamból ezt az állapotot, az ellenfél nevét direkt nem írtam ki, mert az nem lényeg, amit csinálnak, az számított, és ahogy jártunk vele.
Így jártunk
Dátum: 2015.01.02. 13:59:39
Kicsit többségi szavazatom van, ha nem emlékszel, és elég kevesen vagyunk már, talán 1 ellenszavazat is elég az enyémhez.
Veszíteni 1 dolog, de nem mindegy hogyan, ezek után érdekes lesz a szövetségünket talpra állítani. A sok veszteség ami bennünket ért !
és a háború még zajlik van még belőle 1 hét de 2 hét már nem biztos
Az ellenféltől rengetegen a Katakombákban vannak, egy ilyen kis szövetséggel szemben, ez felemelő.
Amit te csináltál ellenünk azt is beleszámítom, amit az ellenfél is tett érte a PC-vel.
Ez a veszteség Dicsőséges lesz, nah és nem utolsó szempont pc-vel sem győztek ellenünk 3 naposban. Bár megtörve , szétesve de állunk ! Ez valami.
Az elment tagok is visszajönnek.....
Dátum: 2015.01.02. 13:43:15
Gyorsan kilépett de a kapitulációja nem valószínű hogy sikerül.
Ez is egy gusztustalan húzás!
Itt hagyod a párodat, aztán miattad kapitulál bentről, hogy az ellenfél kezébe adja a győzelmet.
Milyen vezető vagy te Hauwi???
ez vagy te
Dátum: 2015.01.02. 13:34:49
Hauwi, a párodat itt felejtetted ?
Dátum: 2015.01.02. 13:13:14
Kívánom neked, hogy az új szövetségedben jól érezd magadat. a 10 nyertes csatádhoz 3xos veszteséged volt. ezt nem írtam volna ide a helyedben, ha tapasztalt játékos vagy és nem megy a háború, tudod hogy nem leszel belépsz a katakombába, amit egyedül építettem be, mert a Bajnokira hajtottál. remélem sikerült neked.
A szövetségbe én senkit sem csábítottam semmilyen szavakkal, önként jöttek ide. Én nem hangoztatom, hogy másik világon milyen pozícióban vagyok, de te ezzel is vissza akarsz élni
A volt szövetségedre azt írod, hogy megérdemli a PC-t, szánalmas vagy.
Megnézheted rajtad kívül hányan jönnek vissza a háború után.
A viselkedésed, amit eddig tettél a szövetségedért téged minősít.
Gondolom te gratuláltál az ellenfélnek, mert már pletykáznak
Dátum: 2015.01.02. 13:04:29
Nem kell javasolni senkinek se, mindenki önként megfontolva döntse el
Én más szövetségnek megfontoltan fogok segíteni, ha erre kér.
A segítés nem szégyen. ezt a helyzetet nem kívánom nektek
Dátum: 2015.01.02. 13:01:47
köszönöm
mert tényleg erről van szó
Dátum: 2015.01.02. 12:49:34
Kedves Rin
Elfelejtetted írni, hogy te társaig tulajdonságösszegben túlságosan jól felszereltek. Ennek és a biztos nyerés érdekében támadtok gyengébb szövetséget. Gratulálok a bizonyítványhoz!
PC-zel is minket??? Külön Gratula, álljuk az ütéseket, nekünk Gratula és örülök neki,hogy a 3 napos háború nem jött össze ilyen felhozatallal ellenetek.
Erre Büszke vagyok.
épp elegen vannak itt PC ellenesek, össze fog jönni a banda ellenetek Honnan tudod, hogy a kidobottak nem jönnek vissza? honnan tudod békével mentek e el?
Csápoljá a PC-d mellett!
Szánalmas a háborútok
Dátum: 2015.01.02. 10:31:49
A PC miatt 1 hónap múlva is ezt teszem, sőt kiírom a szövetségre a PC ellenesség támogatását is. Támogatok minden olyan szövetséget, akit le fogtok PC-zni
Dátum: 2015.01.02. 10:08:28
Akit el lehet vinni vigyétek, azokat megérdemlitek. Aki úgyérzi közülük, hogy ki lett vágva, mert nem ismeri a katakombák menüt, azt meg is érdemlitek.
Építésükkel szép szövetséged lesz. Jó munkát neked hozzá sok sikert
Dátum: 2015.01.02. 10:05:07
ketten építünk a szövetségben, egy nagy áááááááááá után mi építettük be a PC-t szó nélkül, 15 000 LE már kevés miről beszélsz, ami már 25 000 LE a nagyon kezdő v6 világban.
A mostanit ami még nincs beépítve (tegnap kaptuk , azzal várunk, talán a háború végéig.
A mi szövetségünk részéről gusztustalanságot nem látok, csak a PC-ről beszélünk és arra jössz, itt mindenféle tereléssel, a tagokról, az elbánás módjáról.....
végül is aki épít az itt van, inkább miattatok nem akart PC-t építeeni, nektek köszönhetően.
Dátum: 2015.01.02. 09:53:38
Aki rátok írt a saját szövetsége ellen, az nem érdemli meg hogy a tagjaink között legyen. Te is így gondolnád vagy gondolod is. Kárörvendő stilusa miatt is. Van elképzelésem erről a személyről, mert nem vagyok tapasztalatlan a végzetúr játékokban. Aki belső zavart akar kelteni és nincs rá vevő, akkor kívülről folytatja. Ajánljatok neki őskövet és vegyétek be hordaváltással, jó játékot vele
Dátum: 2015.01.02. 09:24:34
Én sajnos nem élvezem, új tagokra lenne szükségünk, de kit vegyünk fel háború idején, 65 ezres lélekkúttal. Alig tudnák ők beépíteni, hogy ne legyenek leverve/kirabolva.
Dátum: 2015.01.02. 09:03:31
A kivágást visszautasítom, mert nem volt beépítve a lélekkút náluk és nem tudtak a katakombába menni vagy hagyták magukat óránként ütni ( 1 személy). Ez a megoldás a vezetőség részéről megengedhető.
A háború fair-sége miatt toborzok segítő szövetségeket a ti PC-tek ellen. Ha később kapjátok, meg akkor fog csattanni. Én nem fogok nevetni rajtatok. Mit csináltok majd ha egyszerre több szövetség adja nektek a PC-t. Szerencsések vagytok a sok építő karakterrel!
Továbbra is álljuk az ütéseket, ekkora túlerővel szemben sem tudtatok átlagban 30-nál nagyobb különbséget / nyerést hozni.
Köszi a fordulatos játékot.
stat
Dátum: 2015.01.02. 07:28:54
V6 háború. Természetesen olyan szövetség hív ki háborúra, akinek a röpke 1 hónap alatt megépült a PC-je 2 es szinten. A 4. csapást küldik ránk röhögve. Már mindenki Katakombákba rejtőzik. Unom az egészet, szenvedő-harcoló alanyként. Érdekességként, a háború idejét tekintve, nem lehetne a 3napos részt - 1 napra csökkenteni, a 2 heteset -1 hétre, 1 heteset - 3 napra ?
Másik világokban is szerepelünk valamennyien a csapatból, én v1 és v5, napi szinten vagyok aktív, kinek van ideje hosszú háborúra, munka és család mellett.
Kapituláció szóba sem jöhet, tisztességgel álljuk az ütéseket, csapásokat!
Ezúton kérnék segítséget más v6 szövetségtől, aki a PC ellenes, de háborúban szívesen szerepel. Csapjon már rájuk egyet a nevemben akár többet is, Lépjünk szövetségre, bármi....!
Oldal: 1