Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 6-os világ béta teszt elindult!
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
421. hozzászólás - 2015.01.02. 09:57:37
Ha engem vágnának ki 15000 le miatt akkor én se kedvelném a volt szövimet, de gondolom más is így van vele, még ha te nem is.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.50
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
422. hozzászólás - 2015.01.02. 10:04:28
Én meg úgy tudom, azokat dobtátok ki akik nem harcos karik... Gratulálok, Nálunk mondjuk pont elférnek, szóval jöhetnek hozzánk Igazi csapatot építetek
Pontszám: 7.53
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
423. hozzászólás - 2015.01.02. 10:05:07 (Válasz Mortal55 #421 hozzászólására.)
ketten építünk a szövetségben, egy nagy áááááááááá után mi építettük be a PC-t szó nélkül, 15 000 LE már kevés miről beszélsz, ami már 25 000 LE a nagyon kezdő v6 világban.
A mostanit ami még nincs beépítve (tegnap kaptuk , azzal várunk, talán a háború végéig.
A mi szövetségünk részéről gusztustalanságot nem látok, csak a PC-ről beszélünk és arra jössz, itt mindenféle tereléssel, a tagokról, az elbánás módjáról.....
végül is aki épít az itt van, inkább miattatok nem akart PC-t építeeni, nektek köszönhetően.
Pontszám: 5
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
424. hozzászólás - 2015.01.02. 10:08:28 (Válasz Multifilter #422 hozzászólására.)
Akit el lehet vinni vigyétek, azokat megérdemlitek. Aki úgyérzi közülük, hogy ki lett vágva, mert nem ismeri a katakombák menüt, azt meg is érdemlitek.
Építésükkel szép szövetséged lesz. Jó munkát neked hozzá sok sikert
Pontszám: 5
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
425. hozzászólás - 2015.01.02. 10:27:42
Ha ketten építetek akkor mért nem vágjátok ki a többi tagot is, meg minek toboroztok. A pc-ről mondtam a véleményem sok más mellett, bocs hogy nem tetszett az hogy uszítod rábk a többi szövit és elmondtam a véleményem én is róllatok és a részleteket az én szemszögemből is.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.50
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
426. hozzászólás - 2015.01.02. 10:31:49 (Válasz Mortal55 #425 hozzászólására.)
A PC miatt 1 hónap múlva is ezt teszem, sőt kiírom a szövetségre a PC ellenesség támogatását is. Támogatok minden olyan szövetséget, akit le fogtok PC-zni
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
427. hozzászólás - 2015.01.02. 10:35:41 (Válasz Virágszál #415 hozzászólására.)
Idézet: Virágszál - 2015.01.02. 09:03:31
A kivágást visszautasítom, mert nem volt beépítve a lélekkút náluk és nem tudtak a katakombába menni vagy hagyták magukat óránként ütni ( 1 személy). Ez a megoldás a vezetőség részéről megengedhető.



Érdekes, aki hozzánk jelentkezett, miután kihajítottátok, annyira nem tartotta fair, megengedhető megoldásnak. Pedig a tegnapi röpke fórumos ismerkedés alapján kellemes, értelmes társaság, aki ráadásul még a játékot is ismeri valamelyest.
Főleg egy ilyen szövetségi bemutatkozó után kételkedem a rugdalás korrektségében:
-A szövetséggel egy igazi, összetartó játékos csapatot szeretnénk összehozni. A fő szempont egymás támogatása, segítése és egy igazi szerepjátékos légkör létre hozatala.



(Egyébként egyetértek Offs-szal, régi szép idők... Mikor a Ködkapuban direkt rámentünk, hogy az antiPCegyezményeseket szivassuk... A második-harmadik csapás után minden szövi rájött, hogy nem érdemes egy másik szövetség miatt önként beállni a célkeresztbe...)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.07
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
428. hozzászólás - 2015.01.02. 10:45:23 (Válasz Virágszál #426 hozzászólására.)
Nekem aztán tök mindegy kit támogatsz, a te és az én szövim között az a jelentős külömbség hogy mi nem vágjuk ki azokat a tagokat akik miatt tartjátok magatokat, inkább nem egy tagunk áldoz szupplazmára, nem pedig az hogy fú de sok építőnk van. Amúgy nem te vagy véletlen a statam?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.50
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
429. hozzászólás - 2015.01.02. 10:57:49 (Válasz Mortal55 #428 hozzászólására.)
Egy apró kérdés. Minek kellet PC-t használnotok?
Pontszám: 6.91
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
430. hozzászólás - 2015.01.02. 11:02:50 (Válasz Gtr2 #429 hozzászólására.)
elso hozzaszolasabol ugytunik, villamhaborura szamitottak, de nem az lett belole, es inspiraciokent hasznaltak ....
Pontszám: 8.63
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
431. hozzászólás - 2015.01.02. 11:04:17 (Válasz Koklerke #430 hozzászólására.)
Ez nem indok ez egy gerinctelen hozzá állás, ha ez tényleg így van.
Pontszám: 6.91
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
432. hozzászólás - 2015.01.02. 11:09:27
Virgszál tudod mi a különbség a mi és a te szövid között ?
Meg súgom az össze tartás mi is meg tehettük volna hogy ki dobjuk azokat a tagokat akik sokat vesztenek de miért ? azért pár ezert le-ért amit majd tőletek kapunk ?! fölösleges lenne mi többre becsüljük a tagjainkat mintsem ezért ki dobjuk hogy döntetlen legyen jó magam is a katakombákban bujkálok mert nem tudok kit ütni és nincs pénzem szubplamzmára ( meg gyűjtők az eventre de ez mellékes ) . Illetve nincsen sok éptő karakterünk szám szerint egy van aki csak ezt a cél szolgáljak nálunk mindenki épít mert tudják hogy ha építünk azzal sokkal előrébb jutt a szövi és az egyéni haladás is és ezért vagyunk ott 1 hónap alatt ahol, arról nem mi tehetünk hogy ti nem tudtok össze tartani egy közöséget és ahol csak két ember épít ( az nem szövetség csak melegedő ház és így könnyű célpontnak vagytok bélyegezve ) hol ott a bemutatkozó szöveg teljesen más takart számomra intelligenseknek tüntettek de már látom hogy nem vagytok azok csak rinyáltok ahelyett hogy kapitulálnátok

Ennyi a véleményem az egészről
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
433. hozzászólás - 2015.01.02. 11:09:35
A PC-t beletették a játékba. Ennyi.
A háborúkban nem igazán érdekel senkit, hogy mit szép nem szép használni!
Ez pedig egy szerepjáték, tehát játszod kicsibe azt, amit szerencsére nagyban nem kell.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.82
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
434. hozzászólás - 2015.01.02. 11:13:01 (Válasz Gtr2 #429 hozzászólására.)
A pc azért van be rakva hogy használják is nem ? meg engedett eszköz és nem csalás ezért nem láttok benne semmi gerinctelenséget . Mellesleg egyszerü oka van hogy használtuk gondoltuk így hamarább fel adják és léphetük a következő célpontra senki sem szereti az el húzódó háborúkat
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
435. hozzászólás - 2015.01.02. 11:15:52 (Válasz Kurusaki Ichigo #434 hozzászólására.)
Na látod ez a rossz hozzá állás nálam ezért írtátok le magatokat. Támadó félként PC-t használni egyértelmű beismerése annak, hogy ezt el ba..tuk, de nem ismerjük be mert csökönyösek vagyunk.
Pontszám: 6.91
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
436. hozzászólás - 2015.01.02. 11:18:36
A PC-re mindig is védekező módként gondoltunk igaz soha sem használtuk semmilyen formában.
Pontszám: 6.91
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
437. hozzászólás - 2015.01.02. 11:26:42 (Válasz Gtr2 #436 hozzászólására.)
Védekezőként szerintem vajmi keveset ér mivel nyilván egy erősebb szövi támad meg ők röhögve ki építik azt a le mennyiséget és ha még vezetnek is tuti nem fognak kapitulálni így támadó félként viszont a gyengébb szövi vagy kapitulál vagy még nagyobb mínuszba kerül

Mellesleg nem tervezzük tovább építeni csak addig húztuk míg kellet a többi épülethez az a 2 szint meg nem sok de ha már le-t öltünk bele akkor ne csap porosodjon xd
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
438. hozzászólás - 2015.01.02. 11:31:10 (Válasz Kurusaki Ichigo #437 hozzászólására.)
Amikor védekezésről van szó nem számít a LE. Lehet, hogy a védekező több LE mínuszba kerül ez által, de a támadó nem nyer a Háborúból.
Pontszám: 6.91
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
439. hozzászólás - 2015.01.02. 11:35:38
Bár szerintem hiába is koptatom itt a billentyűt. Úgysem fogolyátok fel miről beszélek. Támadó félként még PC-zem is azt a szövit amit megtámadok és ez szerintetek fer és jó. Hát ehhez csak gratulálni tudok.
Pontszám: 6.91
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
440. hozzászólás - 2015.01.02. 11:42:00
Lehet vitatkozni, gerincről, meg hogy mi miért van a játékban, lehet magyarázni a bizonyítványt....

A tények : A Galaxis Őrzői top 1 szövi, 23 taggal, megtámadja a 15.helyezett, "futottak még" kategóriás, 7 tagú szövit, és PC kell nekik, mert nem tudnak győzni...15K léért...

Szánalmas.
Báró Samedi
Pontszám: 9.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője