Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 6-os világ béta teszt elindult!
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
441. hozzászólás - 2015.01.02. 11:56:37 (Válasz Azazel #440 hozzászólására.)
csak hogy tud 14-15-en voltak csak ki dobták a tagjaikat hogy ne legyen célpontunk ezért nem igen tudtunk még nyerni de így is nyerünk ha nem akarnak kapitulálni , és szerintem meg a szövi elleni való uszítás és fenyegetőzés a szánalmas ez egy játék amikben vannak eszközök amiket lehet használni és senki nem tiltotta meg
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
442. hozzászólás - 2015.01.02. 12:05:10 (Válasz Kurusaki Ichigo #441 hozzászólására.)
Nem ismétlem magam, olvasd újra amit írtam.

Annyit tennék hozzá, örülök, hogy a szövim, annó egyöntetűen elutasította a szövetségi ajánlatotokat...ha nem így lenne, most kínosan érezném magam.
Báró Samedi
Pontszám: 8.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
443. hozzászólás - 2015.01.02. 12:15:42
A háború sosem a gerincességről szól. Ha úgy vesszük, eleve gerinctelenség gyengébbet támadni, akit garantáltan legyőzünk. Na de ki lesz olyan hülye hogy erősebbet támadjon meg, ahol esély nincs a győzelemre? A PC egy eszköz, egy fegyver ami bekerült a játékba. Nem használni kb olyan, mintha nem rohannám le páncélos lovassággal a gyalogos hadtestet, mert jajj szegények meg fognak sérülni...

Ha már ott tartunk, én sokkal jobban elítélem a támadó fél általi szubplazmázást. Ha már olyan tökös valaki, hogy kiáll háborúzni, akkor ne azokat csapkodja szubplazmával akiknek esélyük sincs reagálni, hanem igenis álljon bele a pofonba.

Ekkora erőfölénnyel, plusz plazmázással nem tudtok összehozni három nap alatt 50 csatát és kétszeres különbséget? Na ez a szánalmas, nem a PC...

Hogy a védekező fél nem hódol be és minden lehetséges eszközzel megnehezíti a dolgotokat? Nem is értem mi ezzel a gond. Elvégre védekezőként az a célom, hogy a, visszaverjem a támadást; b, akkora veszteségeket okozzak, hogy ne érje meg hetente visszajárni a támadónak.

(Ettől függetlenül tartom a korábbi véleményem a megbeszélés nélküli kirugdalás inkorrektségéről. Nem volt betöltve a kút? És amit addig beépítettek? Az menjen a levesbe? Nem tudom mekkora volt az eredeti létszám, 4-5 fő esetén már többszáz k lehúzásról is beszélhetünk...)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
444. hozzászólás - 2015.01.02. 12:22:54 (Válasz Lanmandragoran #443 hozzászólására.)
Ebben a konkrét esetben a PC olyan, mintha Rambó, a Terminátor, és Superman elmennének az oviba verekedni, és a biztonság kedvéért, baseballütőt is vinnének...
Báró Samedi
Pontszám: 8.74
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
445. hozzászólás - 2015.01.02. 12:36:45 (Válasz Azazel #444 hozzászólására.)
.....es ennek ellenere is orakig tart mig leverik a kiscsoportot .....
Pontszám: 8.63
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
446. hozzászólás - 2015.01.02. 12:49:34 (Válasz Kurusaki Ichigo #432 hozzászólására.)
Kedves Rin
Elfelejtetted írni, hogy te társaig tulajdonságösszegben túlságosan jól felszereltek. Ennek és a biztos nyerés érdekében támadtok gyengébb szövetséget. Gratulálok a bizonyítványhoz!
PC-zel is minket??? Külön Gratula, álljuk az ütéseket, nekünk Gratula és örülök neki,hogy a 3 napos háború nem jött össze ilyen felhozatallal ellenetek.
Erre Büszke vagyok.
épp elegen vannak itt PC ellenesek, össze fog jönni a banda ellenetek Honnan tudod, hogy a kidobottak nem jönnek vissza? honnan tudod békével mentek e el?
Csápoljá a PC-d mellett!
Szánalmas a háborútok
Pontszám: 5
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
447. hozzászólás - 2015.01.02. 13:00:38 (Válasz Virágszál #446 hozzászólására.)
Nana...nyilvánvaló,hogy oda támadnak, ahol várhatóan győznek, ki akar veszíteni ? Nem javaslom a szövimnek hogy beavatkozzunk, ez a ti háborútok.
Báró Samedi
Pontszám: 9.05
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
448. hozzászólás - 2015.01.02. 13:01:47 (Válasz Azazel #444 hozzászólására.)
köszönöm
mert tényleg erről van szó
Pontszám: 5
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
449. hozzászólás - 2015.01.02. 13:04:00
Mint volt tag én is felszólalnék:
Nem tartom gerinctelenségnek a PC használatát. Nyilván az ellenfelünk is komoly LE mennyiséget beleáldozott, hogy amíg a mi szövetségünk megveszekedetten mindenek előtt katalizátort épített (minek nekünk katakomba pl?), nekik támadó vagy épp védekező eszközeik legyenek.

A szövetség vezetősége döntésre kényszerült: Rányomjanak a Kapituláció gombra, vagy kezdjék el kiszórni a mézes-mázos szavakkal odacsábított tagokat, akik nem feleltek meg az igényeiknek.
Én magam szánom bűnöm, hogy 10fölött volt a nyert csatáim száma, mert függetlenül attól, hogy volt nyertes csatám is, és napi szinten aktív voltam, mégis tegnap arra léptem be, hogy 1 szavazat híján ki vagyok rúgva. - Megadtam nekik azt az 1 szavazatot.

Én úgy vélem, hogy az a szövetség megérdemli a PC csapásokat, és a vesztes csatát is. Nem azért, ahogy velem bántak, hanem azért a sok másik tagért is, akik lojálisak voltak a szövetséggel szemben, és nem máshova mentek építeni/vagy csak ott lenni. Nem a háborút érdemlik meg, hanem a büntetést, mert a behívó/becsábító szöveg ellenére ebben a szövetségben nem létezik szövetség, csak egy halom ember egy helyen, akik irracionális döntéseket követnek irracionális emberekkel szemben* - amíg fel nem lázadnak, és azt nem mondják, hogy héé ez nem jó így.

*példa: Inkorrekt embernek lettem nevezve, miután 1 tag beszavazása idejére vissza vettem egy szavazatom a főnöktől, aki akkor már kb. 7szavazaton ült, és két napja nem lépett be... Véleménye szerint ez szabotázs volt, hiába csak 1 szavazat hiányzott a beszavazáshoz.

Érdekességként: Miután minket megreptettek a legtöbb győzelemmel rendelkező tag is kilépett. Valahogy ő is érezte, hogy nem volt annyira fair ez a történet, mint ahogy a vezetőség állítja.
Ohh és hogy szereztem egy jópár vesztes csatát? Szánom bűnöm, mert akkor történt, amikor épp a lencselevest főztem a családnak tegnap előtt, illetve reggel, amikor pihentem ki az óévbúcsúztató fáradalmait

Mindenesetre verheti itt magát a teljes szövetség: Megbuktak, és kérem, hogy cseréljék le a toborzó szöveget, mert akik egy DÖNTETLEN csatáért kidobálják a tagjaikat, azok nem tudják mi az a szövetség.

U.i.: Köszönöm, az új szövetségemben rendkívül jól érzem magam, és köszönöm a másik ellenfél szövetségnek is, hogy nem hagyják magukat. Egyéb világokon magam is szövetségi vezető vagyok, jól is megy a dolog, és előbb köpném magam szembe a tükörbe, minthogy hátra hagyjak valakit pár ezer LE, meg némi felfuvalkodott hozzáállás miatt.
---
Pontszám: 8.33
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
450. hozzászólás - 2015.01.02. 13:04:29 (Válasz Virágszál #448 hozzászólására.)
Nem kell javasolni senkinek se, mindenki önként megfontolva döntse el
Én más szövetségnek megfontoltan fogok segíteni, ha erre kér.
A segítés nem szégyen. ezt a helyzetet nem kívánom nektek
Pontszám: 5
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
451. hozzászólás - 2015.01.02. 13:09:44
Honnan tudod, hogy a kidobottak nem jönnek vissza? honnan tudod békével mentek e el?


... ) Onnan, hogy egy fórumba található félbejegyzés szólt csak arról kb. hogy sorry, de kidobálunk titeket? Külön üzenet a kidobottaknak? Öhm... én nem kaptam, és nem csak én nem kaptam.
Sőt, az utolsó megmaradt dolog az volt, hogy katakombákba lesznek küldve az emberek

Legyél csak büszke rá Virágszál, hogy némi LE és beképzelt dicsőség többet ért nektek azoknál, akik a szövetségeteket választották.

A kémgömböt amit építettem nektek, és amiért szintén megkaptam a letolásomat használjátok egészséggel.
---
Pontszám: 8.75
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
452. hozzászólás - 2015.01.02. 13:13:11 (Válasz Virágszál #450 hozzászólására.)
Te indítottad ezt a vitát a forumon nem kell magad sajnáltatni : Hauwi-nak igaza van a ti szövetségetek nem más mint hogy szívjátok egy más vérét és mikor már nem látjátok hasznát valakinek ki rakjátok ...

Tőtike:

A szubplazmáról pedig ugyan az a véleményem mint a pc-ről mivel bent van meg engedett eszköz illetve azért használjuk hogy hamarább vége legyen mivel szubnélkül csak két embert tudnánk támadni míg ti kb mindenkit és ne mond azt hogy te nem használnád ha minél hamarább nyerni szeretnétek ?!
A hozzászólást Kurusaki Ichigo módosította 2015.01.02. 13:18:42-kor
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
453. hozzászólás - 2015.01.02. 13:13:14 (Válasz Hauwi #449 hozzászólására.)
Kívánom neked, hogy az új szövetségedben jól érezd magadat. a 10 nyertes csatádhoz 3xos veszteséged volt. ezt nem írtam volna ide a helyedben, ha tapasztalt játékos vagy és nem megy a háború, tudod hogy nem leszel belépsz a katakombába, amit egyedül építettem be, mert a Bajnokira hajtottál. remélem sikerült neked.
A szövetségbe én senkit sem csábítottam semmilyen szavakkal, önként jöttek ide. Én nem hangoztatom, hogy másik világon milyen pozícióban vagyok, de te ezzel is vissza akarsz élni
A volt szövetségedre azt írod, hogy megérdemli a PC-t, szánalmas vagy.
Megnézheted rajtad kívül hányan jönnek vissza a háború után.
A viselkedésed, amit eddig tettél a szövetségedért téged minősít.
Gondolom te gratuláltál az ellenfélnek, mert már pletykáznak
Pontszám: 5
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
454. hozzászólás - 2015.01.02. 13:13:34 (Válasz Virágszál #450 hozzászólására.)
Nos jogos, megfontoltam, mi minden lett leírva itt. Én szövimet nyugodtan megkereshetitek a játékban. Antikörper a nevünk. Javasolni fogom nekik, hogy ne támogassanak titeket V6: Maniac. Keress nyugodtan
Pontszám: 7.53
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
455. hozzászólás - 2015.01.02. 13:25:39
" -A szövetséggel egy igazi, összetartó játékos csapatot szeretnénk összehozni. A fő szempont egymás támogatása, segítése és egy igazi szerepjátékos légkör létre hozatala.

-Nálunk nincsenek kötelező "adók", vagy egyéb megszorítások. Mindössze aktív játékot, lehetőség szerinti építkezést, és fórum használatot (legalább olvasást) kérnénk! E szövetséget mindenki saját belátása szerint fejleszti, és részesül annak előnyeiből!

-Amennyiben felvételt nyersz szövetségünkbe, egyik vezetőnk azonnal kapcsolatba lép veled, és szavazatodat át kell adnod az általa kijelölt szövetségi társadnak!

Várjuk jelentkezésed!! "


Hmm...
Báró Samedi
Pontszám: 8.74
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
456. hozzászólás - 2015.01.02. 13:27:21
a 10 nyertes csatádhoz 3xos veszteséged volt. ezt nem írtam volna ide a helyedben, ha tapasztalt játékos vagy és nem megy a háború, tudod hogy nem leszel belépsz a katakombába, amit egyedül építettem be, mert a Bajnokira hajtottál. remélem sikerült neked.


- Hibás okfejtés: Azért nem léptem be a katakombába, mert egyértelmű volt egyrészt a szövetség vesztése, másrészt meg a fene gondolta, hogy 31.-én este ilyen aktívak lesznek az ellenfeleink. Az meg hogy 1.-én délelőtt bennük még van szufla, ahhoz le a kalappal.
És nem hajtottam a bajnokira, mert az alattam lévő kategóriában Jung vert volna laposra, feljebb mentem egyel, ott meg megtudtam hogy Hunter fog.

A volt szövetségedre azt írod, hogy megérdemli a PC-t, szánalmas vagy.

- Megérdemli. Ha én ettől szánalmas vagyok, akkor elgondolkodtató, hogy az ottani vezetőség mi?

Megnézheted rajtad kívül hányan jönnek vissza a háború után.
A viselkedésed, amit eddig tettél a szövetségedért téged minősít.
Gondolom te gratuláltál az ellenfélnek, mert már pletykáznak

- Nem érdekel túlzottan. Lady Doom nem fog, és én sem az biztos. Minősítsen kérlek amit eddig tettem a szövetségemért, ami elárult: 30.000+LE beépítés, védelem a kicsi tagoknak amikor betámadták őket, és megkértek, segítő kéz nyújtogatás, tanács osztás, hogy mit rontotok épp nagyon el, szembeszállás a vezetőséggel építés terén, hogy legalább 1-2 fontos épület meglegyen, 61.000+LE építés, amiért páromat rábeszéltem, hogy ti megérdemlitek, jöjjön oda építeni.
És igen, gratuláltam a másik szövetségnek. Akár hiszed akár nem, eddig akárhányszor voltam háborúban akármelyik világban MINDIG gratuláltam az ellenfélnek amikor véget ért a háború, akár nyertünk, akár vesztettünk. Nekem akkor ért éppen véget.
Kérem a minősítésem





A szövetségbe én senkit sem csábítottam semmilyen szavakkal, önként jöttek ide. Én nem hangoztatom, hogy másik világon milyen pozícióban vagyok, de te ezzel is vissza akarsz élni

- Hol élnék vissza azzal, hogy megemlítettem, hogy másik világon van szövetségem? Csak éreztetni akartam veled, hogy nem egy mezei tegnap kezdett játékos vagyok, aki nem érti, hogy hogyan megy a dörgés. Akkor kérlek, ne is te védd, hol van Onyx? Ő a vezető nem? Jah. nem ér rá
---
Pontszám: 9.38
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
457. hozzászólás - 2015.01.02. 13:34:49 (Válasz Hauwi #456 hozzászólására.)
Hauwi, a párodat itt felejtetted ?
Pontszám: 5
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
458. hozzászólás - 2015.01.02. 13:35:24
Szerintem a szövetségek belső vitáit intézzétek egymás között...már maga PC.-téma sem idevaló volt, ennek pedig semmi köze, még ahhoz sem.
Báró Samedi
Pontszám: 8.12
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
459. hozzászólás - 2015.01.02. 13:37:12 (Válasz Virágszál #457 hozzászólására.)
Nem felejtettem ott, csak még gondolkodik hova menjen át
---
Pontszám: 9.17
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
460. hozzászólás - 2015.01.02. 13:41:24 (Válasz Kurusaki Ichigo #452 hozzászólására.)
Igen, valóban benn van a játékban a szubplazma, legális a használata. A sokportyás küldetéseimet én is rendre azzal csinálom meg, francnak sincs kedve görcsölni az ütőtávomban. De attól még gerinctelen húzás olyan szövetséget kihívni háborúzni, akinek a 90%-át eleve csak szubplazmával éritek el. Persze, értem én, a cél a mielőbbi ingyen LE, de azért megvannak a határai a korrekt játéknak amit háborúnak lehet nevezni. Amit ti csináltok a plazmával, az már valami egészen más.

Azazel kicsoportos hasonlata szerintem erre a tökéletesen helytálló, nem a PC-re. Mintha a Feláldozhatók következő részében arra bérelné fel őket valaki, hogy egy kisiskolás osztályban szedjék el mindenkitől a mobiltelefont meg az uzsipénzt.

Ettől függetlenül az ellenfél "taktikai" húzását a kiszivárgott információk alapján legalább annyira nem tartom korrektnek. Régi motorosként alkalmaztam már én is nem egyszer a ki-be lépkedés/léptetés csalafinta eszközét, alkalmaztam már zsoldosokat háború idejére, ha úgy hozta a helyzet, de ez csak akkor korrekt, ha normális megbeszélés előzi meg, akár fórumon, akár privátban. Meg lehet kérni valakit hogy lépjen ki arra a három napra, és ha csapatjátékos, büszkén vállalja hogy pillanatnyilag ezzel tud a legtöbbet segíteni, még ha bukik is 20% LE-t az építéséből, meg ki lehet rúgni egy szó nélkül bizonyítva ezzel hogy a vezető nem más csak egy hatalommániás diktátor, akinek a csapat azt jelenti hogy mindenki bólogatva nyalja az ő hátsóját....
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.05
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője