Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Peacemaker

Oldal: 12345
Turbóztam a kreatív affinitást és a sajtolást is, de nem adott egyikre sem bónuszt. :S
Lehet velem van a gond.
Most értem a gyógyult állapotot és nem tudom, hogy azonnal használhatom a +5 TT bónuszt a szakikra vagy meg kell várnom a 68. szintet?
Dátum: 2011.03.15. 20:54:09
Itt is ugyanaz a probléma. Reméltem, hogy nem csak nálam szemétkedik a gép.
Dátum: 2011.03.01. 18:54:44
Legutolsó kérdésnek: Mire folytatjuk a háztartási energiafelhasználás 80%-át?

Nagyon szép és így csak 49 jó.
Nem! Ez a szaki a menüben is a kaland-szakikhoz került, amikre alapból érvényes, hogy nem drágítják a többi költségét.
Illetve Miklós írta, hogy elvileg majd belerakják a kalandokba is mint lehetőség próbára. Meg a következő térképre is kelleni fog, tehát nem fog csak úgy eltűnni.
Igen úgy néz ki, hogy ez a stabil 2. hely az, ami nagyon a kereskedelmes részlegnek marad. :S
(ezt egyébként még mindig nem értem, h miért kellene nekem kisebb esély ahhoz, h találjak, csak azért mert már van egy aranyizém)


Bocsi én nem ebben a csapatban mozgok csak erre szeretném mondani, hogy én sem vagyok kibékülve ezzel a lehúzással amit az előző nyertesek kaptak, mert ezzel csak a mostani csapatodat hátráltatod.
Ez azokkal szemben nem fair, akik múltkor is ugyanabban voltak és most szeretnének egy első díjat bezsebelni.
Sajna ez az szerencse dolga, illetve egy átok, hogy a legnagyobb létszámú csapat a mienk.
A vadászat során találtál egy térképrészletet!
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!
A vadászat során egy kalandra bukkantál: Otthon, édes otthon

Ez aztán egy teljes kör volt.
Ma 10:03
A kihívás során találtál egy térképrészletet!

Az első darab, de csak a 2. a csapatból.
Dátum: 2010.11.13. 22:51:54
Igen kb az lesz.
Na az új fejlemények fényében szerintem esélyes az arany is.
Bőven el fogjuk érni azt minimum térképdarab számot az +1-es nyereményhez, így talán meg lesz.
Na csatlakoztam, de csak 2 ponttal nőt a csapat erősség. :S
Valaki van az elöző Ericath-os csapatból?

Mod: Már 700 CSP és 100 PP tartalék már van!
Most nagyon gondolkodok, mert itt van a szakicsökkentő is, de nagyon szeretném az aranyat a kereskedelemből.

És Tseby'r a %-os cucc igenis mükszik, mert figyeltem amikor megkaptam és a specializált tulajdonságom értéke tényleg csökkent.

JAJ, DE NEM TUDOM HOVA MENJEK????? :S :S :S :S :S
Dátum: 2010.11.09. 12:10:46
Üdv minden kalandra vágyó Gyémánt hordásnak!

Ha egy jó hangulatú és békésen fejlődő szövetségbe szeretnél lenni, akkor a V3-as 30-on túliak szövetség a TE helyed!!!!!!!!!!!!!!
Minden aktív, lelkes és főkép nyugodt fejlődésre vágyó embert NAGYON SOK-SOK SZERETETTEL vár a szövetségünk!!!!!!!!!!!
-Fórum rendszeres használata
-Minimum 2-3 napon belül egyszer legyél fent
-Heti SZINTx300 LE adózás, de esetleges elmaradás előfordulhat későbbi kompenzált visszafizetéssel.
-Elvárt LE differencia, TÖ, SZÖ, Nyertes-Vesztes csata differencia !!!!!NINCS!!!!!
-Kúttöltés idejére az adó nem kötelező, de aki nem tölt ugye nem is kap.

További aktuális dolgokról illetve jelentkezések kapcsán a szövetség vezetőjét, Laci-t lehet megkeresni!

Mindenkinek sikerekben gazdag vadászatokat.
Dátum: 2010.11.09. 12:01:33
Hát én pl tuti leginkább azokat ütném.
Meg a Doomlord szerveren is 2 kristály hordát indítottak.
Szerintem ide se ártana a kis frissítés. Vagy akár egy event is lehetne egy idegen horda támadása a végzeturak ellen.
Dátum: 2010.11.09. 00:33:01
Csak kíváncsiságból szeretném Birkától kérdezni:

A Landragóros TÖ pluszokat nem vetted bele a hónapos számításba, ugye?
Dátum: 2010.11.05. 12:55:19
Én is csak támogatni tudom!
Ne hagyjuk ki őket ebből!
Dátum: 2010.11.01. 00:28:11
Szerintem is V3-on egészen izgalmas volt a véghajráig is.
Remélem most is sikerül majd egy jó kis társasággal összejönni az egyik nyereményért.
Oldal: 12345