Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2011.07.14. 10:49:52
Ricskosz, bárhogy néztem, én térképes szaki nélkül 83 térképdarabot gyűjtöttem v3-on végül, ha még ebből levesszük a térképkereső varázsvesszőt (merthogy prémium cucc, és nem veszi meg mindenki) , akkor is az én átlagommal nézve bőven 10k fölött kellett volna lennie a térkép számnak a csapatomnál..
Tehát én effektív többet tettem a csapatért, mint a legtöbb játékos, mégis csak harmadik-negyedik helyen voltunk végig.
Én így most örülök, hogy javult a csapathelyezés, és igazságosnak érzem egyéni szinten..

Mindesetre azért gondolom figyeltétek hogy a térképtalálati esély kiegyenlítő mechanizmusa nem kicsit durván működött, úgyhogy végül csak az átlépések döntöttek..
Dátum: 2011.07.14. 10:39:03
Vagy lehet annak, aki ott maradt Ericathnal, és gyűjtött neki 100 térképdarabot?
Dátum: 2011.07.14. 10:38:14
Csak akkor lenne igazságosabb az esemény, ha teljesítményarányos alapon osztanák a jutalmat egyénenként, nem csapatban.

A mostani verzióban gyakorlatilag egyéni szinten lett volna mindenféleképpen olyan játékos, aki rosszul jár, hiszen minden csapatban vannak jópáran, akik készültek rá csp-ben, portyáztak, mint a güzü, varázsvesszővel villogtak, és költöttek az esélynöveli szakira is, és nem tehetnek róla, hogy a többi csatlakozó nem gyűjtött annyit, mint ők.
"Kicsavarni minden CsP-t, eldurrantani menden csepp PP-t holnap 10-ig"

Öööö, némi asszociációval azért ez durva..
adatbázis hibát nem akkor ír ki, ha nem találod el a jelszót vagy felhasználónevet..

biztos, hogy jól írsz be mindent?
Dátum: 2011.07.11. 13:26:24
Nekem a szerencsekerék ötlete jobban tetszett.
Dátum: 2011.07.11. 13:25:27
És akkor az egy másik játék lenne.
Dátum: 2011.07.11. 12:33:38
Azért kiemelkedő tevékenységnek én a behó helyett azt nem nevezném, ha valaki sok térképdarabot gyűjt. Vadászat és portya/kihívás szükségeltetik hozzá, amit elvileg egyébként is csinálsz a játékban.
Maximum most aktívabban teszed mindezt.

De hogy ez kiemelkedő-e... hááát...
Dátum: 2011.07.10. 20:38:01
Szerintem ezen ne idegesítsd magad, van aki reflexből lepontoz, mert valamikor valamit mondtál, ami sértette, vagy a játékban copattad, és így kompenzálja.

Rám például valaki mindig nyom egy 10-est, bármit írok, bár ennek köze lehet, hogy havonta egyszer rendszeres átutalás van beállítva a számlájára..
Dátum: 2011.07.10. 00:23:14
köszönöm kérdésed, a térkép esemény (újratöltve) témához szorosan kapcsolódva bejelenteném hogy igen, abbahagytam
Dátum: 2011.07.10. 00:22:36
valójában vártam, hogy nézeteltérésünk támadjon,
mivel fent vagyok a sok bambitól, amit benyomtam ma, és ráérek
de úgy látszik a fórum se a régi, nincs egy jó vita...

bár Másiból még ki lehet hozni valamit talán..
Dátum: 2011.07.09. 23:23:30
Üdv

Gondolom, már csak a neved is kihozza a legjobbat az emberből.

Más szerveren vannak a karaktereid, ez más arányokat jelent a kufároknál. Gondolom én.

Némi színvonalat feltételez általában az emberről az, ha nem kurva anyázni jön fórumra, mert lepontozzák, hanem intelligensen megpróbál ügyet sem vetni rá.

Kb. másfél év alatt elértem egy 7.5-8 körüli átlagot, mert aktív voltam, és általában senkivel sem túl sértő, erre egy-két ember 15 karival és pontozó programmal rám állt, és lehúztak négy körülire.

Mégsem anyáztam itt, elővettem az ólmos botot a szekrényből, megkerestem az urat, és meggyőztem az igazamról, merthogy tuti nekem van igazam, biztos hogy nem neki.
Tuti.

Látod, meg lehet ezt normálisan is oldani.
Dátum: 2011.07.09. 18:56:02
vadászok és portyázok eh nélkül, egy kalap alá lettem véve az EH-sokkal, félreértés csak
Dátum: 2011.07.09. 12:32:51
Részemről a havi két három szint lépés pont megfelelő.
Dátum: 2011.07.09. 10:24:47
Nekem pont ez a bajom, feladja az ember a felfelé "fejlődést" picit..

Ilyen alapon indíthatsz portyást, két év alatt 40. szintig ha eljutsz, csak portya, le diff lista kukkolás, és van egy erős karid..

Az eh-s számok alapján ha napi mondjuk sokat mondok 250-300 tp-d van portyából, egy hónap alatt fél szintet lépsz, most értelemszerűen itt a mi szintünk környékéről beszélek.

Ez nekem valahogy nem játék..
Dátum: 2011.07.08. 11:08:54
"Emellett a magas szerencse segítségével te kezded a harcot"

Nem mindig. Random ez is, nagyobb eséllyel kezded te.
Dátum: 2011.06.29. 10:01:38
Ok, de mi van azokkal, akik kevésbé erősek, és nehezebben nyernek portyában vagy kihívásban?
Én nem "büntetném" a kevésbé fejlődő karikat.

Azért gondoltam én is jó ötletnek a napi egyet, mivel nagy programozást szerintem nem igényel. Az, hogy figyelje mindenkinél a 10 vadászat , 10 portyát, szerintem jobban bonyolítja a programot.
Dátum: 2011.06.27. 13:46:54
Tetszik a szerencsekerék ötlete, sok játékban használják már, általában könnyen termelhető erőforrásokat szoktak adni úgy láttam, nagyon ritkán picit hasznosabbat.

amit nyereménynek leírtál (pl: epikus csata módosítás), az csak újabb bonyolító elemeket hoz a programba, szerintem nem fogják támogatni.
Esetleg valami egyszerűbb..

Bár ez szigorúan csak egy vélemény.

szerk: adhatna kristálypontot(gyakran), lgy-t(ritkán), af pontot (kurta ritkán), térkapus tárgyat szintednek megfelelően (ritkán)
Dátum: 2011.06.25. 00:00:17
Rájöttem, hogy ez a térképes event pikkel rád Sznoopy. Tavaly áprilisban is igen nagy hátrányokat szenvedtél miatta, ez év meg kész gyötrelem.

Végül v1-ről, v3-ról töröltél?
Dátum: 2011.06.24. 19:41:47
Idézet: Maci - 2011.06.24. 12:48:04
Nézzük mi történt reggel nyolc óta v3-on az eventen:

Marietta követői egy fővel csökkentek, míg Agnaeshé eggyel nőttek.

Ez azt jelenti, hogy Marietta kapott néhány térképdarabot, Agnaeshé meg csökkent ugyanannyival.

Ehhez képest 25 térképdarabbal nőtt Marietta állománya reggel óta, míg Agnaeshé 54-el.

Én azért némi ellentmondást vélek felfedezni. Persze, ha olyan ment át, akinek egy térképdarabja volt eddig, valóban nem oszt nem szoroz, de még így is érdekes, hogy több mint dupla térképet gyűjtöttek Agnaesh-ék reggel óta, pedig kb. 15%-al vannak többen Mariettáék, mint Agnaeshék.

maci


Megtaláltam a játékost, aki átlépett, 22 térképdarabbal.
ez azt jelenti, hogy az egész v3 marietta csapat délelőtt 8 és 12 között 3 darab térképdarabot talált, míg Agnaeshék 76-at.

Mivel én vadásztam mariettának és találtam is térképdarabot, szám szerint kettőt vagy hármat, rajtam kívül senki nem dolgozott neki délelőtt az egész szerveren.

ÉRtem én , hogy van ilyen, csak nehezen hiszem.

szerk.: persze lehet hogy Agnaeshektől átmentek jópáran máshova, ezért nőtt meg a térképszám náluk, közben meg érkeztek hozzájuk néhányan, így az az egy létszámbeli változás valójában nem egy, hanem több..