Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2011.10.07. 21:40:13
Crimson-t alázzák, ezt is megértem

LOL nagyon.

Persze nem akarok a védelmére kelni, mert utáltam régen is, és azóta sem változtak az érzelmeim, emlékszem amikor a játék kezdetekor állandóan támadott és csúnyákat mondott rám, és még sok minden más is volt. Ilyen-olyan dolgok.

Az öregek helyét betöltik lassan a fiatalok, itt már az ilyen crimson féle eladogatom a bajnokikat és csak úgy tudok nyerni vén f@szok már nem rúgnak labdába.

Szégyelld magad, és tudjad ám, hogy csak a random miatt nyertél.
2008-ban ellenem is. Ezt már régen a képedbe akartam vágni, most eljött az ideje.

Most jól megmondtam, ehhez tartsd magad a jövőben.

És ha még egyszer meglátlak az aukciós ház közelében, ahogy aprópénzre akarod váltani a mit sem érő bajnokidat, szólok Fubujocinak. Mert Ő kemény. És odabasz. És már nyert 10 bajnokit.
És ilyet te nem tudsz.

De nem is részletezem.

utállak.

maci
Dátum: 2011.10.05. 15:17:16
V3. 84 szint környékén jó lesz?
Dátum: 2011.10.01. 06:05:14
Szerintem erre nem gondoltak eredetileg, azért nincs benne, egyébiránt meg szerintem teljesen belefér, sőt...

Az őrület sokkal hamarabb elterjed a végzetúron , mint ahogy abból ki lehet gyógyulni, még szerepjátékos oldalról is teljesen magyarázható lenne akár az is, ha több fertőzést kapnátok, mint a gyógyultabbak mínuszban
Dátum: 2011.09.29. 07:52:00
Na ok, hogy nojenek bele a szintjukbe cras, de ha nem tudnak meg kalandot csinalni, akkor azt a kuldit valoban nem fogjak tudni megcsinalni. Legyen valami minimum elvaras, az ok, pl. Epikust ussenek mar, konstrukciojuk legyen, de a kalandhoz kb. Egy evet jatszani kell, hogy elerheto legyen kezdo karinak, ez meg azert sok szerintem. Nyugodtan figyelembe lehetne venni a 40. Szint alattiakat a kaland kuldi kiszamitasanal, de minimum 20 kalandot meg kelljen csinalni. Az elelmesebbek ehhez behivhatnak magasabb szintu karit max. Vagy ha ez nem jo( nekem is inkabb szuksegmegoldasnak tunik) akkor legyen alternativ kuldetesuk helyette.
Dátum: 2011.09.27. 09:48:46
Birka,

Ha 3%-al számolnánk, akkor ugyanabban a kategóriában minek is indulna el a sok bajnokit nyert? Esélye sincs nyerni.

Van 14 medálod, az -42% tulajdonságra. Akkor már egyszerűbb, ha el sem indulsz a kategóriában másodszor, nincsen mivel szenvedni, és idegeskedni.

Ha meg ki akarod zárni a lehetőségét annak, hogy ugyanabban a bajnoki kategóriában másodszorra is induló játékos ne nyerhessen, akkor azt mondd, nem kell mögé matek.

Egyébiránt a magánvéleményem az, hogy egy kategóriában többször elinduló pókok ellen nagyon jól ki lett találva, de a többi játékos, aki ha megfeszül sem tud annyi szintet lépni, hogy másik kategóriában induljon, az jól beszopta.

Nem azért indulok ugyanabban, mert most jól le akarok maradni, és mindig ejj de elpüfölök mindenkit, egyszerűen nem tudom meglépni a szükséges szintet, minekutána 7 szintenként van bajnoki az én szintemen már.

Oké, hogy a szintben maradó pókok ellen ez jó (bár én úgy látom, akkor is ők nyernek sokszor, mivel akkora előnyük van) , ugyanakkor a "normálisan" játszó játékosokat pont sikerült beszopatni a -3-as módosítóval. Mert nálam igen is számít már ekkora mínusz , lévén a tulajdonságaim 10%-át lekapja.

Egyszóval ahelyett, hogy agyonszopatjuk a bajnokit nyerteket, pont hogy finomítani kellene a rendszeren.

A tököm tele van, hogy elbuktam x bajnokit, egy olyan elv alapján, ami valójában nem is valósult meg.
Engedjünk mindenkit a bajnoki medál közelébe?

Elárulom, nem mindenkit engedtetek oda, csak a bajnok után következő legerősebb egy-két játékost, akik így el is tudják vinni a medált. Ez baromira nem egyenlőbb, mint eddig volt, sőt aki jobban fejlesztett mindenkinél, annak lett szipi-szopi öt dollár.

Kimorogtam magam.

uff.
Dátum: 2011.09.26. 22:38:03
Most arra, hogy vari nélkül menjen a harc pl.?

Akkor magyarul a közelharci tulajdonságokra fejlesztett karakterek kerülnek előnybe.

Most ezt innen megmondani, hogy hosszú távon jó lenne-e, vagy sem nem lehet szerintem.

Az meg tényleg érdekes gondolat, hogy a jól fejlesztett kis tamagocsink ne nyerhessen bajnokit, vagy minimum egy vaskáddal a nyakában, csak azért mert erősre sikeredett.

Alapjáraton egy harcra épülő viadalon csak érvényesülnie kellene a kis optimalizátoroknak.
Dátum: 2011.09.26. 20:40:56
jam, és aki megdolgozott a kék medálért, az maradjon ki a kétheti viadalból ezért.

Már így is a nyakán van a bajnokoknak egy rakás mínusz, minek még tetézni?

Legyen handicap-jük, de részt vehessenek rajta.
Dátum: 2011.09.24. 17:22:37
Bonyolítja a programot.
Dátum: 2011.09.24. 10:09:55
Nem aszerint csökkent, mennyit raktál bele, hanem újraszámolta, hiszen 150-es egészségre 10-et kapni pl. nem ugyanaz mint 160asra.

oki?
Dátum: 2011.09.24. 09:49:49
Aurri fa struktúrás ötlete tényleg jó.

Az új bajnoki ötlete tetszik, mondjuk az, hogy háromhavonta a normál bajnoki helyett legyen, már kevésbé
Dátum: 2011.09.23. 12:40:10
Az epik kincsláda felhasználása sokkal játékos barátibb lenne, ha nem az éppen aktuális táblából adna választási lehetőséget, hanem visszamenőleg, ahonnan szeretnéd.

Egész egyszerűen azért, mert így aki éppen jó helyen van entitásban, az very happy, aki meg nem, az totálisan kenheti a hajára.

Természetesen, mivel felvetem a témát, sejthető én melyikbe esek.

Egyszóval hazabeszélek, de igazam van. Vagy nincs. Majd a történelem bebizonyítja.
Dátum: 2011.09.23. 12:19:12
"Növelj az egészség tulajdonságodon 10 pontot"

Növeltél? nem. Ajándékba kaptál. Ha veszel egy tárgyat, ami megnöveli +10-el az egészségedet, arra is ráfoghatnánk, hogy növelted, hiszen közvetve tényleg.
Dátum: 2011.09.23. 12:18:08
Lehetett, de hibásan. Hogy mi lesz vele, még eldöntik.

Én mondjuk simán levonnék mondjuk 10 iq-t azoktól, akik jogtalanul ütötték ki a drakónból.

Amikor látták, hogy mit rejteget a szütyőjében, szépen ott kellett volna hagyniuk, nem nyúlka-piszka, tudhatták jól, hogy ilyen nem lehet a szörnynél.
Dátum: 2011.09.23. 12:05:30
te kis türelmetlen
Dátum: 2011.09.23. 11:53:24
Mivel nem te növeled, tehát nem te kattintgatsz a plusz jelre, szerintem nem számítja bele.
Dátum: 2011.09.23. 11:52:48
Mert az éppen leölt entitásod alapján adja a kincstáblát, visszamenőleg nem.
Dátum: 2011.09.23. 11:02:51
Szerintem az ilyen események a legérdekesebbek. Egészen felpörgették a játékot, részemről köszöntem, hogy megint volt, lehetett számolgatni, taktikázni picit, kaptunk extra cuccokat, a tul. fejlesztéssel is elégedettek lehetünk.

maci

ui: "fizetett hirdetésünket hallották".
Dátum: 2011.09.23. 10:39:30
Én azt sem.

De az utolsó pillanatban a drakón néni hozzám vágott egy portyagömböt.
Dátum: 2011.09.23. 10:32:53
Akkor rosszul számoltad.

Jóval több lett visszaosztva, mint amennyit beleraktunk.
Dátum: 2011.09.23. 09:20:28
Oké, de hol a határ?

Ha szívósság öve esett volna tegnap "véletlenül", akkor ugyan már, tartsa meg mindenki, hiszen nem ő tehet a hibáról..

A portyagömbért extra energiát nem kellett belefektetni az eseménybe, ugyanúgy ütötte mindenki a drakónokat, ahogy eddig is, tehát az sem magyarázat rá, hogy "de én direkt rágyúrtam, hogy essen, és ezzel hátrányt szenvedtem."