Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2008.12.02. 22:51:23
dec. 5-én, 8.szinttől tudsz jelentkezni max. 4-e éjfélig.

üdv
maci
Dátum: 2008.12.02. 12:52:34
megint 8 szinttől lesz?
éljen .
Trueblood-dal egy kategóriában indulok?
nem éljen
Dátum: 2008.12.02. 12:46:57
üdv,

A kérdés, hogy milyen karaktert fejlesztesz? sokat fogsz portyázni naponta vagy sem?
Ha igen, akkor valamennyire érdemes lesz növelned az iq-t és az egészséget, hogy az elején valamennyivel többet portyázhass, DE ahhoz hogy portyában sikeres legyél a védekezés-támadás-iq-erő négyest érdemes az elején növelned, kb. ilyen sorrendben.
Én így csináltam és nagyjából működött.
Hanyadik szintű a karid?

maci
Dátum: 2008.12.02. 12:43:01
üdv

Adódik a kérdés:

miért? a láthatatlanságot és a segítségnyújtás sikerült beleszámolniuk?
Akkor elképzelhető, hogy a portya fáradságot is?

maci
Dátum: 2008.12.01. 21:36:40
Entreri,

Az, hogy valaki rászán havi 1500-2000 ft-ot, még nem jelenti, hogy kis gazdag seggfej. Ha meg mégis az, akkor jó neki

Ne hagyj magadnál ennyi LE-t, mert innentől "rád fognak járni".

A másik meg, hogy egy player vs. player játékban ne csodálkozz ha megtámadnak, amikor tehetik, erről szól a játék.

"sok kis gazdag seggfej aki pénzt időt nem sajnélva elveszi a játék élvezetét azoktól akik normálisan próbálnak játszani."

Ha azzal elveszik a játékkedved, hogy egyszer-kétszer nagyobbat rabolnak tőled, akkor tényleg töröld magad, mert ez lehet elő fog még fordulni..
A normális játékról meg annyit, hogy ez egy nagyon viszonylagos dolog, neked az a normális, hogy békében tamagocsizhatsz, nekem pl. az, hogy 14.szinten nem rohangálok bőrvértben (sorry, ezt nem tudtam kihagyni ).

üdv
maci
Dátum: 2008.11.29. 10:05:54
Nem. Ha van rá elég lélekenergiád, pár perc alatt megtanulhatod, csak kövesd a fenti utasításokat.
Egyébként miért kéne rá több nap?

maci
Dátum: 2008.11.29. 00:32:58
Idézet Byzon aláírásából

"Drakin: érd el a 8. szintet, aztán a legendákban kattints a nevére és kész is!
Hordaparancsnok: ugyanez 11. szint.
Orákulum: ugyanez 14. szint.
Sárkány: ugyanez 20. szint."
Dátum: 2008.11.27. 12:48:46
üdv,

Nem egy az egyben számítanak a lépett szintek sem a sebzésfelfogásba..

maci
Dátum: 2008.11.27. 12:00:21
tehát egy 20.szintű az 55-ös támadását növelje meg hússzal.
jól hangzik
Dátum: 2008.11.26. 21:05:37
üdv,

A HC gamerek nem azért jobbak bizonyos szempontból, mert jó cuccaik vannak, azért vannak jó cuccaik mert HC gamerek.
DE ugyanúgy lehet ősköves cuccok nélkül is jó karit csinálni.
Itt van jó példának Nephila, akinek nagyon sokáig nem voltak ősköves tárgyai, mégis tartotta a lépést az élmezőnnyel.
Kíváncsi lennék, mennyivel lenne kisebb a szerzett LE diff-je a top ősköves kariknak, ha nem fizetnek a játékért. Mondjuk 15%-al kevesebb? vagy hússzal? Akkor ott lennének az első oldalon?
A válasz szerintem egyértelmű, hiszen a játékstílus, a játékkal töltött idő és az éppen aktuális játékoskörnyezet sokkal fontosabb, mint az, hogy van-e villámcsapásod vagy nincsen (az én szintemen a villámcsapás az űbertáp vari , mellesleg alig használom vp hiány miatt ), vagy éppen a tulösszeged nagyobb-e a deflektor miatt 10-el vagy sem. Hiszen hányszor panaszkodnak játékosok , hogy durva tul diff-el kikapnak sokkal gyengébb játékosoktól.

A pénz kérdése. Végigolvasva a topicot büszkeség töltötte el kis szívemet, hogy én is hozzájárulok a játék fenntartásához, így bárkinek a képébe dörgölhetem majd a szombati találkozón, hogy miattam játszhat csak
Mondjuk 5000 Ft-ért kb. három hónapig jól elvagy, és minden tápot megvettél ami kellhetett(ok. lélekkutat nem sütötted ki optimálisan). Tehát a játék kb. 1600 Ft havonta, és ezzel MINDEN előnyt megkapsz(ok, kivéve optimális lélekkút kisütés;) ). Ez a mai árszínvonal mellett egy olyan hobbiért, amivel akár órákat ellehetsz naponta, nagyon jó ár. Ennél gyakorlatilag ma minden drágább..

Valakiről most itt pont kiderült, hogy 13 éves.. Na ennyiért tudsz majd szombaton őskövet venni darabáron

üdv
maci
üdv,

A "Ravenwood akta" eddig különösebben nem érdekelt, multizott, lebukott kukoricára térdepeltették és kész.
De az, hogy fél nap alatt ledolgozta az 50 K hátrányát már közel sem vált ki belőlem hasonló érdektelenséget.. .
Mókát félretéve:
Most őszintén lányok, fiúk nem illúzióromboló így felderíteni előre a játékot (még ha kis szeletét is) azért az esetleges előnyért, amit az információ fog adni számotokra?

üdv
maci
Dátum: 2008.11.17. 18:34:41
üdv

két rövid kérdésem lenne:)

a kémgömb pontosan mit mutat meg?
Térkapunak van kari szint feltétele?

Előre is köszönöm a segítő kezeket

maci
a néhány szint alatt nem 2-3 szintet értek, lehet rosszul fogalmaztam. Mondjuk 7.szint és felette már nem tudom elképzelni, hogy a szint alján "éldegélő" karik hogyan jönnek fel annyira, hogy ne őket támadják.

maci
üdv,

Ha a kari már lépett néhány szintet és nem jól fejlesztették, megnézném hogyan erősíti meg annyira magát, hogy ne őt támadják a szintjén. Elárulom, sehogy.
Mivel most már folyamatosan támadják, esélye sincs összeszedni magát.
Korábban valaki írta, hogy a rendezhetőség megszűnésével pont a szinten a tö összeg alapján alsó részen elhelyezkedő karikat fogják még jobban ütni. Egyetértek vele, mivel eddig talán az visszafogó erő volt, hogy a portyázásnál 40-20 %-os volt akkor már nem ment neki az ember, de így mivel toplistából nem lehet már látni, állandóan szét lesz ütve.
A toplistából ellenfél választás közel sem olyan hosszú idő, nem kell fanatikusnak lenni. Napi harmincat portyázok (portyáztam 50-et is) és kb. egy portyapakk (óránként 4-5 csata) lejátszása 3 perc volt. MINDIG. Nagyon egyszerűen ki lehet találni, hogy lehet ezt megcsinálni.

A legoptimálisabb , mint olyan meg nem létezik. Az optimális már önmagában a legjobb , tuti pont, nincs nála jobb

maci
Dátum: 2008.11.14. 14:12:03
akkor rossz a kérdés ezek szerint..
köszi!
Dátum: 2008.11.14. 14:02:07
üdv,

a kérdés, max. hány portyapontod lehet?
szerintem már alapból rossz, mert adott időszaktól függ, lehet később változik..
Másrészt a helyes megoldás a kérdésíró szerint 100, én úgy emlékszem kb. három hete 150 volt még..
Lejjebb vitték?

maci
Dátum: 2008.11.14. 08:16:03
üdv,

Hogy lehet csökkenteni az ellenfél győzelmi esélyeit? Magas védelem, támadás, iq, erő, a megfelelő szakik, jó cuccok, szövetségi bónuszok.
ennyi
Mi a jó győzelmi arány?

maci
üdv,
Szerintem itt inkább arra gondolt, hogy az egész szövijét rá küldi Nádja-ra..

hmm.. Nádjáról mindig az Amerikai Pite Nádjája jut eszembe.. Remélem jössz a TF talira

Sajnos a játékra történő regisztráció nem elég alapos ahhoz, hogy kiszűrje az ilyen különleges - speciális gondoskodást igénylő - gyerekeket, mint Sátán.
Ehhez kapcsolódna egy ötletem, ha már VILAG3-at indítanak a fejlesztők, lehetne az a 6 év alattiak, vagy az azokéval megegyező szellemi színvonalú játékosok világa

Csak azt tudnám, honnan szed össze ilyen szókincset, ehhez nem keveset kell a megfelelő körökben mozogni .

maci
Dátum: 2008.11.11. 12:15:42
üdv,

Alapvetően a gyémánt és a többi kaszt között a különbség - és ami adja gyarkolatilag a horda kilengéseit (hol erősnek tűnik, hol gyengének) - az, hogy nem a karakterhez rendelten működik a bónusza, tehát nem nagyobb sebzésről, kevesebb sebződésről beszélünk, hanem az aktuális játékkörnyezettől függ a működése. Ha a portyát korlátozó szabályok látnak napvilágot, ha új szakértelem által jobban védhető az LE, ha magasabb szinten tapasztaltabbak már a játékosok és jobban vigyáznak értékeikre akkor ez mind-mind hatással van a szakértelem bónuszunkra, míg a többi horda bónusza minden külső hatástól függetlenül működőképes marad(bár még nem láttam epikus szörny elleni csatát, de ott jól kimutatható lenne véleményem szerint a dolog, mindhárom kasztnak van bónusza a csatára, de gyémántnak - elvileg - nem lesz, mivel nem portya, hanem vadászat). Sajnos ameddig ez nem egy statikus bónusz lesz(persze nem lehet, ha portyához van kötve), mint a többi hordáé, addig ingadozni fog a "működése".
Összegezve alacsonyabb, mondjuk 3-10 szintnél a gyémánt hordabónusz lehet kimondottan erős (ha LEMARAD a játékos szintlépésben), utána feljebb viszont nagyon belassul, majdhogynem értelmét veszti.
Nagy kérdés, hogy a későbbiekben lehet-e majd npc-kre portyázni. Ha igen, van hosszú távú fejlődése koncepciója a gyémántnak is. Ha nincsen, akkor meg nem tudom mihez kezdünk:(.

Persze nagyon előrerohantam, lehet hogy lesznek olyan fejlesztések a végzetúrban, ami kiegyensúlyozottabbá teszi majd a rendszert.

üdv
maci
Dátum: 2008.11.10. 23:45:40
LOL
Ezen gondolkodok én is, éppen nézegettem, hogy az általunk vert karik közül hányan vannak ugyanazon szövikben:). Ütjük ugyanazokat, akiket eddig, plusz még a háborút is megnyerjük.
DE.
Hülyén fog hangzani, némi erkölcsi aggályom van a dologgal kapcsolatban. Így is nagyon durva LE-ket hozunk el a gyengébbektől, most még rontsuk el azzal a játékukat, hogy a kutat is előbb-utóbb leraboljuk a háború végén. Ok, hogy nem arra megyünk,de járulékos haszon lesz végül az is.
A végén biztos beállunk a sorba, és ütni fogjuk a kicsiket, de valahogy úgy érzem, nincs ez jól.
Pl. meg lehetne fogni azzal, hogy egyszerre csak x szövi támadhatja az adott szövit. Furcsa, hogy ilyen feltétel nincs, én valahogy természetesnek vettem, hogy van még mielőtt elolvastam volna a szabályokat.

maci