Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2009.01.21. 15:47:17
Nincs köztük kiugró átlagú kari, szerintem rendben vannak.

A rabszolgázásról. Egyáltalán nem lett megszüntetve. Sőt. Ahhoz, hogy egy kariból ne lehessen már LE-t kiverni rengeteget kellett, hogy veszítsen. Mire eljut oda az x rabszolgájával a tulajdonosa, hogy ne tudjon velük mit kezdeni, már nem kevés lóerőt kivert belőlük.
Sajnos.

szerk: világ1 adatok alapján.
Dátum: 2009.01.20. 18:36:15
ebben a játékban most mék világba vagy bejelentkezve?

világ1234
világ1
világ12
világ123
nem kell, hogy belépjen hozzád, add meg a karakter id-det neki
egyébként nehogy komolyan vedd...

szerk: ja, hogy nem fogod.. lassacskán csak leesik...
Dátum: 2009.01.18. 11:29:31
hehe, hihi.. LOL

nem tudom ennél értelmesebben kifejezni most magam, elnézéseteket kérem..

Nekem szerintem üldözési mániám van..

maci
Dátum: 2009.01.18. 11:11:29
LOL, és hogy hívják a karit?
Nincs rajta ezen a listán?

lobi97
végzetúr997
cherubion
brékó
aatlasz
renator
tapirus magnus ulmorius
fehersolyom
játékos
kiel

maci
Dátum: 2009.01.17. 17:18:43
még csak kettőnél tartunk Byzon, legközelebb a kedvenc topicotok jön. Éjszakánként mindig ránézek, de csak annyit kapok el, hogy Jó éjt, ok, jó éjt neked is, rendben, pihen jól te is, ok jó éjszakát, puszi nektek, jó alcsit..


tudom, tudom az a topic arra van. NEm szólok be
Dátum: 2009.01.17. 17:15:42
Szerencsére nem verettük le őket, így alacsony a vesztett LE-jük szintjükhöz képest...
Mire eléri azt, ahol már nem jön belőle, kivertél belőlük pár százezret.

És nem fogják rád fogni, hogy multizol, mert tényleg nem.

Zseniálisak vagyunk, hogy-hogy ezt még nem találta ki senki?
Dátum: 2009.01.17. 17:13:26
én egy rabszolgatartó vagyok. Van 10 rabszolgám, mindegyik olyan hordában, hogy a top portyások ne férjenek hozzájuk lehetőleg. Szeretném csak én ütni őket. Mit csinálok? Elmegyek leveretem őket, hogy ne tudja senki támadni őket, amíg meg nem szedik magukat.
DE hohó! kit támadjak? hmm, lehet rá kéne ugrani a szintem top portyására, hogy lássa mennyi LE van nálam! És aztán állandóan megtaláljon!
És még jó is, ha esetleg szöviben van és aktív játékos, mert így a többieknek is elmondhatja, hogy nálam mennyi LE van, és jöhet rám 8 óránként, így aztán végképp nem lesz nyugtom.

Eszembe sem jut, hogy egy szál buzogányt vegyek a kezembe és azzal menjek neki valaki olyannak, aki baromira nem aktív, fogalma sincs a játékról, nem. Én nekimegyek a topnak, mert ugyan már, engem nem zavar, ha innentől tudnak a rabszolgáimról.

Basszus, tudtam valamit elrontok
Dátum: 2009.01.17. 16:50:43
azért mert a te szinted végén rubinos rabszolgák vannak csak, így nem tudnak ütni.
Válccs hordát, és tiéd lesz a kánaán.
De várj, a nagy ötlet!
Van néhány haverom, aki abba akarja hagyni a játékot. Szólok nekik, adják oda a karikat, elkezdem futtatni őket, felviszem a szintedre (nincsenek messze) aztán mindig neked ugrok.
Jó lesz így?
Dátum: 2009.01.17. 16:36:49
Nagyon röviden.
Olyan adatot számolt Mási, ami rossz volt, átlag szerzett LE-re vonatkozott csatában. Ezt tényleg benéztük, mivel nem szerzel napi szinten nagy LE-ket.
Csak 35-40 körül, kb. 30-33 csatából...
és azt is láttam hogy 100 csatára csak 1200-1300-as átlagod van..
ami ha azt nézzük, hogy gyémántot ütsz csak, olyan mintha gyémánt hordás smaragdokat ütve 2000-es átlagot produkálna.

Tehát ha téged naponta többször támadtak rabszolgák és hagytak nálad LE-t, akkor bizony nagyon szerencsés fickó vagy. Gratulálok, ilyenről még nem hallottam.

szerk: írtam hozzá, oszt mégsem..
Dátum: 2009.01.17. 02:02:30
Otoaak

Szerintem nem teszel éles különbséget azok között, akik saját rabszolgákkal játszanak és azok között, akik nem, pedig kellene. Az egyik sérti a felhasználási feltételeket, a másik nem.
Én semmiféle szabályt nem szegtem meg, ráadásul a top 25-ből 10-en a mi szövinkben vannak, ismerem mindőjüket, nagyrészt személyesen is, pontosan tudom, hogyan portyáznak, és nem futtatnak egyéb karikat. GYakorlatilag név szerint végig mennénk az LE diff top lista első oldalán, nehéz lenne olyat megnevezni, akinek tuti van rabszolgája, mert hogy az a nyert LE-ből nem lászik.
Szerintem azok, akik futtatnak egyéb karikat, nem kiemelkedő portyás, amolyan hobbirabszolgázó, kiegészítésként jön az LE neki a kariból. Lehet ezért nem szűrhető ki könnyen.

Ezek alapján nem értem, hogy kikre gondolsz, amikor top portyásokról írsz, akik röhögnek a markukban, mert az új korlátozást is kijátsszák.

maci
Dátum: 2009.01.17. 01:21:22
OK, hogy nem top portyások lesznek.
Csak ne felejtsd el, hogy pl. az én szövimben senki sem kezdett a játék elején, kb 3-4 hét lemaradásban voltunk. Úgyhogy célunk eredetileg nem is az volt, hogy a topot leelőzzük, hanem azokhoz képest legyünk jók, akik velünk együtt indultak.

Tehát, ha egyszerre kezdtünk volna az összes játékossal szeptember x-én, és elkezdünk lemaradni szintben,szerintem ott lennénk az elején befektetett LE-ben is..

Olyan karakterek azért lesznek a TO, SZO lista élbolyában, akik szintvisszamaradottak voltak és jókor váltottak
Dátum: 2009.01.17. 00:53:15
Én itt fórumon nem álltam ki a változás mellett, de Miklóst állandóan bombázom email-ekkel, amióta kijöttem a farmzónából
Dátum: 2009.01.17. 00:45:34
Én egy ideig gondolkoztam rajta, amikor napokig csak ketten ütöttünk egy karit, hogy tényleg nekünk vannak berakva farmbotnak...
de tényleg..
Dátum: 2009.01.16. 19:39:27
Én csak a kis csigámat féltem, amilyen lelkiállapotba került ma. A minap mondtam neki, hogy végetértek a nagy csaták, ideje békés életet élni, akasszuk szögre az akasztanivalót, mire megsértődött és elhúzta a csíkot. Később visszasomfordált, de nem nézett a szemembe, ahogy durcásan elvonult mellettem, apró könnycseppet véltem felfedezni kis szemének sarkában.

Azóta nem szólunk egymáshoz. Ő visszavonult a csigaházába, én meg egy szál ágyékkötőben rohangálok kis vérnyulakat hajkurászva ( ezt hívják egyesek vadászatnak, azt hiszem).
türelmesen tűri ,
legalábbbis látszólag.
az egy dolog, hogy hideg van, de a por miatt még egészségtelen is kint lenni a szabadban, ezért ülök én is a gép előtt mindig..

Crimson basszus, én soha nem kapok hasonlókat..
rám csak rám akarja bízni a srác a kariját, hogy vigyem már hétfőtől péntekig, itt a név , jelszó , mert ő nem ér rá..
leveleztem meszyvel, teljesen normálisan sikerült megbeszélnünk. MEgmutatta milyen LE-ket szerzett naponta, nincsenek nagyon kiugróak, de nem akarok olyan infókat kiadni, amiket ő nem szeretne, úgyhogy röviden annyi, Miklósék majd gondolom megnézik a karit, oszt kiderül mi is van.

Egyébként meg azért valljuk be többeket is érdekelt, hogy lehet 9e-t összeszedni egy portyából...

maci

ui: Ezékiel, értem a célzást, fogalmazhatod egyenesen nekem is. Nem baj, ha lekerülök a toplista elejéről, ezt már okt. 22-én láttam, amikor Nephila jobban jött fel mint én ..,
Csak a lényeg: csinálja ugyanolyan energiaráfordítással, vagy nagyobbal mint én , és máris nem esik rosszul, hogy megelőztek, egyszerűen jobb volt.
DE ne úgy, hogy szabályellenesen játszik valaki. Ezért az egész felvetés.

szerk: most olvasom köv. hozzászólásodat. MÁr miért ne szólhatnék én, ha valamit észre veszek? basszus, ne legyenek már korlátozva a "jogaim" azért, mert portyás szöviben vagyok, vagy portyával szerzem az LE-t. A fórum arra van, hogy megtárgyaljuk egymással a problémákat, egyebeket, és ezt szerintem kultúrált hangnemben tettük. Akkor pedig nem lehet vele problémád.
Úgy érzem ki leveledből, hogy te egyébként is negatívan állsz hozzánk, csak azért mert portyában eredményesek vagyunk és ez befolyásolja véleményedet a dologról, ahogy írtad is. Ha nem mi szóltunk volna, akkor nem is szólsz hozzá...
Mortimer

Már miért tennénk tönkre a játékunkat? Azzal, hogy portyából hozzuk azt, amit ti magas szinten vadászatból?

Az aki vadászatból éri el a fejlődést és magas szintű, az a rendes fizetős játékos?
Én rendes, fizetős játékos vagyok, csak három héttel utánatok indultam. Úgy gondoltam, akkor hozhatlak be titeket, ha portyázni fogok és nem vadászni. És így is tettem.

Azt azért meg nem gondolod te sem, hogy nem fogom ütni azokat, akiket lehet. Nem fogom szelektálni rabszolga, farmkari, igazi játékos, erkölcsös fizetős játékos mittomén mi szerint, és csak egyiket vagy másikat ütni.

maci
Jogos. Gyakorlatilag többeknek is elgurulhatott volna a gyógyszere már akár a félmillió rabolt LE összegeknél.. Csodálkozom, hogy nem volt fórumon flamelés a témában..

Próbálják a farmolást visszaszorítani, de elég nehezen megy.
Azonban nem mindegy szerintem, hogy a rabszolgáját üti az ember vagy másokét...
Előbbi szabályellenes, utóbbi nem.