Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2009.06.09. 00:32:49
üdv

Az utóbbi 10 sajtolásom Le-je jelentősen csökkent. Nincs hasonló tapasztalatotok?

maci
Dátum: 2009.06.08. 15:10:10
portyás kari ne csináljon vadász küldiket..
Dátum: 2009.06.06. 09:48:31
nekem sem tűnt fel..
a gurmé jelent ínyencet, a gurmand, vagy gourmand torkos embert jelent, illetve pont az ínyenc ellentétjét, olyan embert, aki nem válogat, hanem megeszik "mindent"..
Dátum: 2009.06.01. 00:40:08
A következő olvasható az adatlapjukon:

"Most győztetek, de ez csak átmeneti győzelem. Erőt gyűtjünk, és hamarosan visszatérünk!"

Szóval ezek csak úgy gyűtjik az erőt..
jó nekik...
Dátum: 2009.05.31. 19:31:33
Vérre menő, brutális, kegyelmet nem ismerő háborút vívunk a kristályhordával!

Kristály Szövetség 0 / 0

Mondhatni nem nagyon érjük el egymást..
figyu, pók karit lehetősége volt MINDENKINEK csinálni. A probléma talán az volt, hogy nem ismerte mindenki a játékot, hogy tudja hogy kell.
DE.
Ilyen előnyt, hogy 50.szintű karik felhúznak egy szövit alacsony szintűeknek, nem lehet behozni, csak ha sok ismerősöd van a játékban.

Ok, pók karik is kiverték a biztosítékot, nem mondom.
Indulj velük egy bajnoki viadalon, akkor majd látni fogod mennyire idegesítő, hogy esélyed sincs.
Főleg más póknak lehet idegesítő, hogy esetleg ő még jobban is portyázik, de nincs mögötte egy ekkora szövi..

Komolyan így nyár közeledtével egyre több ilyen dolog jön felszínre, mintha egyre inkább elmenne rossz irányba a játék; "keressünk kiskaput gyerekek".
Anno volt Ravenwood, aki feszegette a határokat, és kész (kb. egyedül Ő)
Most van néhány tucat játékos, aki multizik, kreatív exploitot használ(t) (és nemcsak csuhi és egon), szövit húz fel kicsiknek, és mittomén milyen módszerrel próbálja elvenni a többi játékos kedvét a játéktól.
Jelzem igen jó úton jártok, így kell ezt.
Számomra felfoghatatlan, ha egyébként is top portyás karit visz az ember, minek kell még neki az a rengeteg épületbónusz is..
Komolyan nem fogom fel. Ha anno szabályosan tudtunk játszani, és fejlődőképes karaktert csinálni, anélkül, hogy etikátlanul kellett volna játszanunk, miért nem tudják most megtenni mások is?

Szerintem mindenki érzi azt, hogy egyszerűen sántít a szabályokba ütköző viselkedésmódot szembe állítani az etikailag megkérdőjelezhetővel..
Azért mert nem tiltja a törvény, attól még megteszed?

Azt hiszem csuhi írta korábban, hogy miért is csinálták az exploitos kombót,:
"Számít neked, hogy mennyire etikus lépés volt, ha szabályos?
Nem, csakis amennyire a többségnek."

Na ezt nevezem felfogásnak. Elárulom, a többségnek igenis számít, hogy etikusan játszon.

maci
Dátum: 2009.05.30. 15:39:33
Ha rám hallgatsz, megtartod a szakit (lévén valszeg mást nem is tudsz csinálni, ahogy zaccmester írja.. )
Később kelleni fog a sajtoláshoz, hordázáshoz..
Dátum: 2009.05.30. 14:57:30
üdv

Adódik a kérdés: miért akarod lefelejteni?

maci
Dátum: 2009.05.30. 13:37:41
most nézem cirip a közel 4000 hozzászólásodat, de nagy dumagép vagy.. persze jó értelemben..

maci
Dátum: 2009.05.30. 13:33:09
Szia

a bónuszokat zárójelben ne számold hozzá, csak az alapot..

üdv
maci
üdv

Mi az, hogy családon belül nem szokás ütni egymást? Megmondtam az asszonynak, ha karit mer csinálni végzetúron, le lesz hordázva, de nem kicsit, nagyon.
Nálunk nincs az ami Caveman-éknél, női egyenjogúság, meg efféle badarságok.

És igen, ne játsszon senki netkávézóból, egyetemről, tegyük kötelezővé otthon a netet

A katonai diktatúra bevezetésére szavazást kéne kiírni.

uff.

maci
Azért találgatnak, találgatunk, mert semmit nem értünk a történtekből. Az LE diffen ott vagytok, ráadásul a te szakiösszeged is messze kiugró maradt.. bár lehet korábban is ennyi volt....
talán mert ők ölték a legtöbb energiát ebbe a játékba, és azt látják, hogy ugyanezt sokkal egyszerűbben is el lehet érni..
öööööö.. ahh...
bocsánat, próbálom visszanyerni kommunikációs készségemet, de egyre csak folyik a szám szélén a nyál..

A kettő nagyon nem ugyanaz.. Az oda-vissza ütögetős taktikát ismerték több tucatnyian, de nem akarták kihasználni, lévén nem túl etikus, és talán nem is szabályos..
Jött két játékos, aki megcsinálta, és kiderült, hogy na innentől kezdve nem szabad.. hehe..
ez vicc..
Gondolom, ha egyiküktől visszavették az LE-t, vissza fogják a másiktól is. Vagy mi...
eredetileg norvég szó, tehát egyértelműnek kellene lennie Awenhai...

A problémám az, hogy a kérdés feltevés jogát is elvették ezzel az értékeléssel...
Az vicces valahol, hogy a helyesírásomat olyanok értékelik, akik végképp nem tudják, mi fán is terem a nyelvtan óra....
LOL..

jam, ezzel a kérdéssel mi a gond?

Milyen eredetű szó a fjord?

inka
dán
norvég
német


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

üdv
maci
Kedves Miklós

Nem az a nagyobb baj, hogy adott játékos mennyi LE-t szerez egy nap kivégzéssel és kreatívval hanem az, hogy a másik játékos azt el is veszti(kreatívon kívül, ok..).
Ez lesz annyira demoralizáló, hogy odavágjon nekünk. Nem kicsit, nagyon. Ok, hogy a kreatívot megfogjátok, de ettől függetlenül még így is érdemes resz ráállni erre a taktikára.
Nagyságrendekkel jobban megéri, mint vadászni. Az én szintemen kb. 80e jön össze térkapuból, vadászatból, egyebekből, ha csak ugyanezt a 80k-t portyából megcsinálom néhány kivégzéssel, de 20-ad annyi LE-ből, már jól jövök ki. És úgy, mint Lanmaffiának, sokaknak nem lesz gond, hogy számolgasson picit, mikor lehet a másikat ütni..

maci
üdv

Szeretnék panaszkodni. Bár eddig nem kritizáltam a játékot, mert hogyha az ember nem tud konstruktív ötlettel előállni, akkor meg minek, de most kibeszélem magamból.. hüpp...hüpp

A témához nem lesz sok köze, de nagy a tömeg, és ez extravertált személyemet igencsak csábítja

1. Nem moderáljátok a karakterneveket. lsd. hüvelygomba. (bocsánat, a te neved jutott eszembe elsőnek.. )
2. Nem moderáljátok a szövi leírásokat. A minap olvastam egy kurvákról és stricikről szóló kis szösszenetet az egyik szövi leírásában, csak a tarifák hiányoztak (legalábbis nekem )
3. A kvízkérdéseket nem figyelitek (rendesen), tele vannak helyesírási hibákkal, rosszul feltett kérdésekkel, helytelen válaszokkal.
4. Nem gondolja senki komolyan, hogy az játékélményt ad, ha másodpercre pontosan lesni kell, mikor jövök fel 15% fölé, mert elvihetik a lém nagy részét (és nem 10%-20%-ot, hanem a többszörösét!)..
Persze, védekezés van a legtöbb taktika ellen, de ne adjunk már fegyvert a népek kezébe, lévén van lehetőség golyóálló mellényt venni.
Régi portyás motorosként tele vagyok, "bezzeg az én időmben" storykkal.. Az egyik ilyen amikor egy farmkarit anno leraboltam 7500 LE-re, mekkora pofátlanságnak éreztem...
Most jót röhögök magamon

Aki nem bírja a gyűrődést v1-en, v2-őn, ajánlom v3-at. Némely megszólalással ellentétben a véleményem az, hogy sokkal balanszosabb, élvezhetőbb a játék, és igenis szerepe van a portyának! Vannak igaz szintvisszamaradottak, akik még így is erősebbek egy átlagos karinál, de közel sem olyan nagyságrendekkel, mint v1-en, v2-őn. Akit nagyon zavar a korlátlan LE rablás, szeretettel látjuk a hármas világon . És nem igaz, hogy nem portyaközpontú. Sőt, itt lett eltalálva jól a portya szerepe!

uff

maci

szerk: elírtam egy szót..