Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2010.02.05. 14:46:47
huhh.. Milyen második hullámnak? egy srác volt - abszolút jó cimbim - aki nyerhetett még a kategóriában, kb. kettőnk között múlt a dolog. Semmiféle második hullám nincs itt, két vagy három emberről van szó esetleg, akik között eldől.

Azt kell megértened, hogy a játékosok 99%-ának ugyanúgy nem fog ezentúl sem sikerélményt adni a bajnoki, max. az olyan játékosoknak, amilyen én is vagyok, veszi el a kedvét. Ezért írtam, hogy ok, túl sokan nem vagyunk, akiknél már sok medál van, és tényleg sokat számít a bónuszmínusz.

szerk.: gondolod, hogy ingyen adják, akár az elsőt, akár a tizediket? Ez egy gondosan felépített fejlesztés eredménye, nem adták ingyen. Nekem a karakter erőssége önmagában semmit nem jelent, egyáltalán nem portyázok, nem ez adja a játékélményt, hanem a bajnokira való felkészülés.
Dátum: 2010.02.05. 14:40:54
Látom felfogtad a lényegét.
Majd ha sikerül jobban játszanod, mint a többiek, és büntetni fognak ezért, rájössz, hogy miről beszélek.
Dátum: 2010.02.05. 14:35:34
Fel nem fogom mire volt jó a -3-as módosító. Így nem én nyertem, hanem közvetlenül az utánam legerősebb.

Így is úgyis kb. lejátszott volt a katerógia, csak így hátrányba kerültem, mert már nyertem.

Némileg diszkriminatív, de mindegy is, egy-két játékosnak számít ez csak.
Dátum: 2010.01.12. 00:06:58
uhhh..... kemény..
Dátum: 2010.01.11. 21:34:35
Skacok!

Ez a szaki tényleg létezik??

Ez az év nagyon jól kezdődik! Sorban teljesülnek a kívánságaim!

Nem kell többé vadásznom és kvízre válaszolnom!!

Hálleluja! Hálleluja! hálleluja-hálleluja!
Dátum: 2010.01.05. 19:54:27
Nem, nem kapod vissza. A tv műsorok előfizetésénél sem kérheted vissza utólag, ha nem tetszett 2009-ben a Józsi barát, vagy az anyátok közt, mert meghalt Magdus néni...
Dátum: 2010.01.05. 18:30:35
izé.. még soha nem lőttem le senkit bajnokin:

Rohanni kezdtek egymás felé.
xxxxxxx kezéből feléd süvít egy gyilkos spórák. 1 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -6 Támadás, -6 Védekezés, -5 Erő.
Elmondasz egy thrax halálcsapás varázslatot. (-155 VP). 1208 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1208 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.

Dátum: 2010.01.04. 19:53:24
V3-on nem tartom relevánsnak a bajnokit adó mínuszt. Tudom, hazabeszélek, de nem értem, ha nem pókkari vagyok 20. szint alatt, aki egy év alatt jutott idáig el mondjuk(és persze hogy nyeri a kategóriáit) , akkor miért is büntetnek?

Van egy, talán két ilyen karakter v3-on. Aztán ennyi. Őmiattuk bevezetni? És mi lesz a vf-esekkel, akik nem is tudják meglépni a bajnoki kategória váltást csp-ből? Ők azért többen vannak..

maci

akkor új opcióként akár Miklós ki is egészíthetné a jótanácsokat, mit is lehet a rablások ellen csinálni.
Csinálj még 5 karit, és tömd tp-vel, majd leszáll rólad..
az meg, hogy 9.14-es pontszámod van pár perc alatt, hmmm.. hány felhasználóval is vagy beregelve?
Azt se tudom, kik vagytok. Mint, ahogy te sem, hogy akik most idejöttek reflektálni, mind tapasztalt játékos, számtalan hasonló jellegű problémát "megélve" a játékban.
Te feljöttél, hogy véleményezzünk valamit, és nem azt kaptad, amit vártál. Azzal, hogy degradálsz, nem engem minősítesz, hanem magadat. Azzal, hogy lepontozol szintén nem engem minősítesz, hanem magadat.

Úgy kezdeni egy levelet, hogy ezt még megbánod.. nem is értem mit vársz. Természetesen szánalmas volt a reakciója, hogy élőben megkeres, tény és való.

ui: ezt a hozzászólásomat még nem pontoztad le.
vaze, indulj már el, ne itt oszd az észt..
Megnéztem a karidat. 8. szinten buzogánnyal tényleg gyanúba kevered magad, hogy farmkari vagy.
figyu, Byzon-nak igaza van. Te sem a megfelelő hangnemet ütötted meg, így persze hogy ő is támadásba megy át. Az megint más kérdés, hogy ilyen bugyuta dologgal fenyegetőzik.
Dátum: 2009.12.26. 09:10:09
jam, v5-re javaslat, véletlenül se legyen hatalom tornya..
Dátum: 2009.12.25. 23:44:58
tiltást neki, egyszer van egy évben karácsony
Dátum: 2009.12.24. 12:17:24
Nem értem a logikai kapcsolatot aközött, hogy citadellázik, és hogy csal...
de mindegy is...

ui: ez komoly Robi?

Tiltasd le, ezért már simán jár.
Dátum: 2009.12.24. 11:36:08
Miklós!

A portyát valamilyen formában lekorlátoznám, mert megint kialakulna az az egyenlőtlenség, ami a többi szerveren. V3-on szerintem jól működik.

üdv

maci
Dátum: 2009.12.23. 20:13:20
ha valakit a legtöbben kedvelnek, ott valami nem stimmel...
Dátum: 2009.12.22. 19:07:58
Fogalmazom itt magamban, hogy én is valami érdemlegeset hozzátegyek, de semmi nem jut eszembe. Ez gáz. A köpködés, és egymás pocskondiázása sem a régi már.. Már fel sem háborodok.. basszus, kiégtem, mint az őskő...