Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Ezzel teljesen egyetértek
TLO, az a helyzet, hogy Sanyi volt bajnok, Vizesember V2-n 5x bajnok (más kérdés, dukátosítottam a medálokat). Szóval nekem azért kijutott a medálból bőven -> én is amoda tartozom Vagy mégsem
Jajj, lett még egy ötletem: Töröljük el a bajnoki viadalt
Most látom módosítani kell az aláírásomat
Igazság szerint, jól belegondolva, egyetlen dologra szeretnék csak referálni:

Asmodeus Mortimer: "A kitörési pont hiánya" című művére
Attól - csonkolom a kezit -, hogy az új bajnokival gyengülne az új bajnok is ugyebár (aki korábban örök második volt), és akkor jöhetnek az örök harmadik, negyedik sokadik helyezettek is.

Tessék icipicit gondolkodni már....

Darah: a legjobbakból sokan nem is játszanak már gyakorlatilag, csak ülnek a szintjükön és gyűjtik a medálokat. Nem mind, de elég sokan.

Másik ötlet: bajnoki viadalon résztvett körök alapján (szinttel arányosan) a győzelmekért kapjanak a karakterek portya TP-t 500%-on (Esetleg: döntőben győzelem - 1000%, elődöntö 750%, negyeddöntő 500%, összes többi 150%)
Hogy fogsz te örülni a TP tömő karaktereknek

Másrészt egy lényeges pontot ki is hagytál a leírásból: A Bajnoki medál is öregít (mondjuk 30 szintlépésnyit, természetesen a negatív módosító akkor is megmarad, ha az aukciós házban eladod a medált )
Jájjj kisgyík, majdnem jó az ötlet! Majdnem! De dolgozz még rajta kicsit

Mi a gond vele:
Lesz mondjuk a szinthatárok csökkenése miatt +25db bajnokunk, akik lokálisan ugyanolyan jók mint a mostaniak, csak tőlük kapnak ki, de mint örök másodikak, szintén ugyanúgy agyonvernek mindenkit a környezetükben. Látszik, hogy semmit nem változtatna a mostani rendszeren.
Úgyis szintet fognak lépni Ha jól van kitalálva, akkor 500 szintbe bele lehet szorítani a játékot Addigra annyira vén minden karakter, hogy a végtelen tulajdonságfejlesztés költséggel szemben az öregedés "bónusz" miatt szintről szintre gyengébb lesz.
7 után Schumaher is visszavonult, bármilyen példát hozol rossz lesz. Egész egyszerűen, mert az ember megöregszik, illetve a korlátozott erőforrások vagy egyéb tényezők is visszavethetnek egy csapatot. A VU-ban nincs olyan tényező, ami miatt egy erős karakter később bármilyen körülmény miatt gyengülne. Van is rá egy ötletem:

Vezessük be az öregedést, X szintlépés után kapjanak a karakterek negatív tulajdonság módosítókat, így reprezentálva a vénülést. Aki bajnoki medálhoz jut, annak legyen egyből nagyobb ez a mínusz, a való életben is az élsportolók hamarabb kiégnek, így a bajnokoknál is simán be lehetne vezetni.

Természetesen ezek a módosítók ne csak a viadalon legyenek érvényesek, hanem mindig.
CCC, rossz a példa, a háromszoros olimpiai bajnok úszó időközben 8 évvel (legalább) idősebb lett. Mire az 5-ik érmet megnyeri, már 16 évvel idősebb lesz...

Elég ennyi, vagy fejtegessem még 5-8 mondaton át?
Valahogy belekeverném a lépett szinteket is. Nagyon magas szinten az 5 medálos -15 se számottevő különbség, ha egyáltalán jelent valami érdemlegeset (kvázi láthatatlanság + 2 szintről).
Dátum: 2009.12.09. 09:21:35
Viszont vannak olyan szituációk, amikor a környéken nem hogy 100% ember nincs, de 80% is csak elvétve.
Dátum: 2009.12.08. 15:59:18
Ha jól értem Te nem használhatod, a többi emiatt érdektelen.
Dátum: 2009.12.08. 13:30:39
Azt azért megjelölhetnéd, hogy melyik adatot hiányolod.
Dátum: 2009.12.08. 11:01:57
Naná, nem is egy békés hippikommuna, aki megelégedik azzal ami akad neki. Aki gyarmatosítani fog, az az agresszív, magát mindenkinél nagyobbnak gondoló, kapzsi ember lesz.
Dátum: 2009.12.07. 15:45:35
De te még a kérdésre se válaszolsz...
Dátum: 2009.12.07. 15:33:36
Mivel az oltás 70-80 százalékos egyéni védelmet jelent


Hülye idézeteket én is tudok citálni, amiből kihagyom a lényeget.
Dátum: 2009.12.07. 15:17:38
Idézet: Reset
Ne féljetek nem halunk bele az influenzában... fel a fejjel....


Idézet: Jerikó
Azért kíváncsi lennék, ha te lennél az elhunyt kismamák párja, akkor is így nyilatkoznál-e.


Akkor magyarázkodj
Dátum: 2009.12.07. 14:38:14
Biztos, hogy ugyanígy nyilatkozna, mert vele(ük) ez nem történik meg.