Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Amnael

Dátum: 2012.09.30. 11:36:45
Nem kell köszi van már nekem is igaz mostanában nem gyűlik amúgy elméletileg kellene járnia.
Dátum: 2012.09.30. 11:33:32
Használható bizony csak akarni kell én is vf-es vagyok és portyánál nekem is beesik néha 200 Le/tp szívással együtt kevés de 35 percenként már jónak néz ki a dolog.
Dátum: 2012.09.29. 13:54:02
Felezni lehet geometriailag, vagy számszakilag. Melyik NEM fele a nyolcnak?

5
4
O
3

A felsoroltak közül mindegyik megoldás jó illetve lehetséges mivel ha az 5-öt tükrözzük ill 180 fokkal elforgatjuk órajárásával ellentétesen akkor a 8 jön ki (illetve nagy hasonlóságot mutató geometriai forma) a 4 a számtani fele az o betűből 2-t egymásra helyezve szintén jó megoldásnak a 3 pedig tükrözve szintén jó megoldásnak!
Dátum: 2012.09.28. 19:04:53
Idézet: Kocos - 2012.09.28. 16:10:19


A kufarosnal gyenge karinak nincs eselye, tehat az olyan harmatos kariknak mint en ez az egyetlen relikszerzesi lehetoseg.


Ezt cáfolom én a kufáros eventből "a harmat gyenge karimmal" arany jutalmat szedtem össze mivel ez idő alatt a játék generál egy klónt (kh) és úgy is sikerült elérnem a hogy mindössze 6 vagy 7 NPC/játékost tudtam ütni meg felelő szakival simán lehet belőle arany/platina is akár gyengusz karakterrel. Saját példámból kiindulva mert nekem sikerült!
Dátum: 2012.09.21. 20:26:38
Nem tudom én úgy vagyok vele hogy a fenti lehetőségek egyike sem tetszik sőt hülyeségnek tartom. Igen lehet lepontozni érte vagy amit akartok, szerintem erre egy alternatíva lehetne hogy BÁRKI kikapcsolhassa amikor akarja hogy ha ez zavarja a csőrét és mivel így nagyjából a top 1 is támadhat vagy én is neki mehetek csak a poén kedvéért is akár így ne számítson bele statba ill életpont vesztés ne történjen (mivel evidens hogy ki fog győzni és mennyivel) ettől ugyan úgy járhatna teszem azt dupla tp is ha föntről jön a támadás és hogy örüljön a kamra is működhetne de engem az piszkál csak hogy MINDENKI kedve szerint kikapcsolhassa ne csak a prémesek vagy ha minden áron ragaszkodtok hozzá hogy fizetős opció maradjon egy jelképes kavics mennyiségért teszem azt 5 kavics/ki-be kapcsolásonként!
Dátum: 2012.09.17. 13:21:02
Hát ha akkor a aktivitás van mint tegnap akkor a félóra sok 10 perc alatt válasszal együtt is megoldható de az egyik előttem szólónak igaza van én is hiányolom a JV irományait/válaszait régebben tényleg gyakrabban szóltak hozzá dolgokhoz én is napi szinten olvasok de max 3 emberkéve tudtam értelmesen beszélni.
Dátum: 2012.09.16. 13:46:39
Hát ha rangsorolni kellene akkor én ezt így tenném:

napi rutinok
szintküldetések
új AF képességek
új esemény
fennmaradó apróságok tali listáról

Meg is is indoklom miért tettem én ebbe a sorrendbe:
A napi rutinok az egyik legrégebb óta várt fejlesztés sokszor olvastam már mikor kerül be és kápráztat el mindenkit szerintem jogosan én is kíváncsi vagyok rá nagyon és mellesleg ez adna egy kis pluszt is a játék élményhez. A második és harmadik helyen szereplőket szintén a játék élmény miatt tettem oda na meg a már az AF-et is elég sokan várják. Szerintem egy új esemény jó ötlet (én is várom már természetesen) de ne borítsuk fel teljesen a menetet és szerintem mire bekerül addigra kb. lemegy a xeno event is ami még elég jó tud lenni és kevésbé borítaná fel eztán a dolgokat. Természetesen fontosak az apróságok is én is annak tartom őket azok is jók lennének de kb ebben a sorrendben lehetne jó szerintem


Ez csak az én véleményem szemléletem szerint rendeztem mondjon jobbat az aki okosabb tőlem én szívesen végig olvasom!
Dátum: 2012.08.18. 10:15:11
Működik de a játékosok nagy része csak figyel vagy szövetségen belül beszéli ki a gondjait Én néha szoktam beszélgetni én eddig az 5. szerveren vettem észre a legnagyobb aktivitást!
Dátum: 2012.08.14. 19:30:07
van egy tuti tippem mindenkinek akinek eltűnik a chat ablak!

Ctrl-(mínusz) kicsinyítsétek le az ablak méretet mert elcsúszik oldalra utána elő lehet hozni!
Dátum: 2012.08.13. 14:01:35
A ritka kincsest hagy az utsó napig általában kiadja azt az egy nyamvadék kéket köves nélkül a 420 kp az meg semmi nekem most 1200 kell!
Dátum: 2012.08.11. 12:44:12
Én mint ha olvastam volna valami olyasmit hogy ez a két küldni nem is jöhetne ki egyszerre mert egyik alternatívája a másiknak Csak már nem találtam meg
Dátum: 2012.08.11. 12:28:49
Hát én sem szeretném hogy mindenki visszakapja a dukátokat önös érdekből ugyan is én is szeretnék tárgyakat megvásárolni és nem a kisebb kavicsokat (IQ, tau...) vagy jelentéktelen dolgokat és ha mindenki vissza kapja akkor esélyét nem látom hogy valaha is megvehetem amit kinéztem!

DE EZT FÉLRETÉVE. Az hogy igazságtalan azt belátom és akár vissza is kaphatnák. De kíváncsi vagyok mi lesz a köv ilyen húzás?
Dátum: 2012.08.02. 21:28:45
Akkor5 én mázlista vagyok anno nekem 2. kísérletre sikerült mondjuk én picit idegesítőbb volt mert nekem az 50. portyám úszott el és egy rém gyenge ellenféllel szemben. Attól én is vérszemet kaptam!
Dátum: 2012.07.31. 10:54:28
Nem én is ebben a cipőben járok
Dátum: 2012.07.31. 10:09:21
szerintem 1 másodpercen múlt a forgatásom
Dátum: 2012.07.31. 10:08:13
Már nálam is nem figyeltem így pont félbe maradt a szerencsétlen pörgetésem a kerék csak forgott és kíváncsi lennék mit kapok/tam
Dátum: 2012.07.27. 15:02:39
Idézet: Lavender - 2012.07.26. 21:29:12
Azoknak jönne jól, akik pölö nem tudnak vagy nem akarnak kövezni. Így kifejezetten hasznos lenne, ha a relikvia se őskőbe kerülne, hanem mondjuk komolyabb mennyiségű lélekgyémántba. Így pedig az "őskőmentes" játékosok is pályázhatnának a templomos főnyereményre.

Valamelyik nap volt szó például a szerencsekerekes forgatásról, ami abszolút szerencsefaktor függő, és ha valaki elbaltázza a három dekrétumát, és még az időből is kifut, de például már csak ez a küldi marad, azon segítene ez a relikvia vagy további idővel, vagy még egy áldozattal - elnézi ezt egyfajta "negyedik dekrétummal" teljesített küldinek. Persze nem kell nevén nevezni, lehetne valami másik fantázianeve, eleve korrupt ízű a dolog, mert csak a "kivételezetteknek" volna ilyen relikviájuk, lehetőségük.

Mód.: A lényeg, hogy valamelyiket tudná. Mondjuk ami tényleg hasznosabbnak tűnik, szerintem ez az időkorlát felfüggesztése leginkább. Szerintem pusztán ez is megérne egy relikviát, és tán igény is lenne rá.

Persze mindez csak egy hirtelen bevillant ötlet. Legyen min csámcsogni




Ez jó ötlet én mondjuk nem végteleníteném hanem pl a köv templom idejéből vennék el annyit amennyit az felhasznál ahhoz a kitoláshoz amíg a feladat teljesül tehát ha 2 napot használ fel vele akkor akkor a köv templomra nem 28 hanem csak 26 nap lenne ha lenne ilyen akkor bár nem vagyok kavicsos de erre beruháznék az biztos.
Dátum: 2012.07.23. 14:54:51
Miben adják meg egy monitor kép átmérőjét ( általában )?

col
láb
méter
cm

több jó válasz is van a col és a cm is jó többször is láttam már mindkettőt is.
Dátum: 2012.07.20. 12:40:30
Az alábbiak közül melyik egy programozási nyelv?

D
C*
A
B

Ez szerintem egy kicsit spec és nem normál tananyag/műveltség része.
Dátum: 2012.07.18. 17:29:23
Nekem olyan szép kerek szám 0