Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crias

Oldal: 1
Köszi szépen
Ne mond már hoyg ezért dobták vissza
max a válasz miatt dobhatták volna vissza mert mindenki a galambra emlékszik pedig nem a galambot küldte el elsőnek Mózes

Szóval valami ötlet, hogy mit kell módosítani rajta hogy el is fogadják?
Sziasztok!

Noé az özönvíz után milyen állatot engedett el először a bárkáról, hogy szárazföldet keressen ?

Galamb
Fecske
Holló
Veréb

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Én nem láttok benne helyesírási hibát ...
Szerintetek mi a baj ?
Tényleg nem kötözködés de ennek a kérdésnek semmi értelme ... csak gondoltam szólok

Melyik város nem létezett már a római korban is?
Miskolc
Székesfehérvár
Szekszárd
Pécs

Miskolc volt a válasz
Amúgy visszatérve ha azt vesszük minden kérdés lexikális tudást igényel és minden kérdés egy speciális tudást igényel ....
pl. íróknál volt egy rejtő jenős kérdés azt is egy speciális réteg tudja csak aki olvas és aki rejtőt olvas mivel rejtő regényeket nem mindenki olvas manapság pláne nem hozzáteszem sajnos
Más
pl. volt olyan kérdés hogy mi nem kell a rakott krumpli elkészítéséhez és a rossz válasz a borsó volt és a nem egyértelműséggel visszadobták na most ki az az állat aki borsót rak a rakott krumpliba ? Pedig szerintem az emberek 95% (Magyarországon) evett már legalább egyszer...
Szóval még mindig nem értem mi alapján döntik el hogy egy kérdés jó e ...

Na majd most egy Bibliás kérdést rakok fel ... az meg azért lesz visszadobva mert nem divat már a kereszténység és kevesen foglalkoznak vele na meg a muzulmánokra nem vonatkozik így ez csak pár ember sajátja
tehát speciális rétegre vonatkozik meg lexikális is mivel saját kútfőből úgyis csak 1-2 ember tudja holott hittan alap ...
Nah kellett rá várni vagy 5 kérdést ... ilyen kérdésekkel van tele az egész ... akkor legalább írhattatok volna valahova valamit hogy milyen kérdést ne tegyünk fel vagy ...

Az F1 legalább érdekli is az emberek többségét míg a kalapácsvetés nagyon kevés embert érdekel csak ennyi a különbség és igenis fontos tudni a nagy sportágakról ugyan úgy mint más témáról ha pl Sumiról vagy rossiról kérdeztem volna valószínűleg elfogadják na ezt hívják negatív diszkriminációnak ...
// és ne mond hogy minden ilyen kérdés január előtti mert kicsit se hihető hogy ilyenekkel van tele a kvíz és mind a "régi időkből" való

Pars Krisztián hányadik lett a 2008-as olimpián kalapácsvetésben?
2.
1.
3.
5.
Cell most írtam rosszul a kérdésnél jól írtam (láttam oiylan kérdést ahol elég gáz volt a helyesírás)
Zoltanszon akkor mégis minek van ennyi ehhez hasonló kérdés ?
Mellesleg ismerem Ronnie O'Sullivan pályafutását is, az, hogy valakinek mi a "Lexikális (értsd teljesíti a kikeresed-bejelölöd-elfelejted hármaslépés minden egyes pontját másfél percen belül)?" az viszonyítás kérdése akit érdekel a sport nem fogja elfelejteni akit nem annak meg tök mind1 mit írsz a sporttal kapcsolatban ugyanúgy elfelejti
Mi az hogy érdektelen lexikális tudás na ne vicceljetek már több ehhez hasonló kérdést láttam már azokat mi a fenéért fogadtátok akkor el ?
az volt a kérdés hogy Villeneuve melyik évben lett világbajnok ennyi erővel a többi hasonló jellegű kérdést is lehetne törölni a fenébe
(mellesleg 97 és elég nagy csatában) // rengeteg hasonló jellegű kérdés szerepel itt néha ismertebb néha ismeretlenebb emberekkel

vagy nem tudtam hogy ide teljesen trivko kérdéseket kell írni annak meg megint semmi értelme ...
most a kíváncsiság kedvéért csináltam párat ...
Mi köti a következő szavakat össze: ... Ez sokkal nagyobb lexikális tudást igényel valóban akkor legalább az ilyen *érdektelen lexikális tudással rendelkező kérdéseket* is kiszórtátok volna akkor legalább tudnám hogy milyen jellegű kérdéseket lehet felrakni ...

Csókoltatom az adminokat
Oldal: 1