Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klupy

Oldal: 12
Dátum: 2023.02.14. 11:57:15
Szuper, köszi az infót, meg a sok munkátokat is, hogy vissza térhessünk a játékhoz!
Dátum: 2023.02.14. 00:59:51
Gondolom nem csak én dolgozom a játékosok közül IT szolgáltatónál, és nem csak én látom mekkora munka van egy szerver visszaállításban.
Nem beszélve arról, hogy külső támadás érte a szolgáltatót.
A hozzászólások alapján játékos részről jó lenne egy kicsit kevesebb agresszióval és több empátiával kezelni a helyzetet - tudom tudom, senkinek se mondjam meg hogy érezzen, csak egy kicsit gondoljunk bele a másik oldal helyzetébe is.

Nekem csak annyi kérdésem lenne a helyzethez, hogy tudjuk e hogy a támadás adathalász célzattal történt?
Dátum: 2022.12.11. 23:50:54
Hogyha már segítségnyújtásról beszélünk, jó lenne ha a segítséget adó is is látná a csatát amikor segítésget ad.
Sose látom azokat a csatákat, csak kapok az eseményeknél egy értesítést h segítettem xy-nak legyőzni zx avatárt és kaptam érte egy tokent.
Dátum: 2022.08.31. 01:09:45
Csak halkan szólok, azoknak akik a 10es fázisban vannak, az első 3 sorban olyan feladat van ami meg kell ölni X szörnyet a kárhozat vermében és szeptemberben végzet verme lesz, nem vagyok meggyőződve róla h beszámítja azokat a feladatba. azt lehet h nincs igazam és átjárható a kettő, de egy szép egy hónapos lassitás lenne akinek bent marad ilyen feladata.
Dátum: 2022.07.23. 00:58:28
Nekem is a folytonos gép előtt levéssel van gondom, melóm miatt gép előtt ülök munkaidőben, akkor sem jut eszembe 15 percenként beleütni, mert csinálom a dolgom. Munkaidőn kívül meg inkább lennék távol a képernyőtől.
Mondhatnák azt h egy nap mindenki csak 10et üthet a szörnybe de akkor amikor a játékos akar, akkor is elég lassúak lennénk
Dátum: 2022.07.18. 13:28:52
Tényleg megdolgoztatnak minket vele
Igyekszem majd figyelni h gyakran tudjak ütni.
Dátum: 2021.06.10. 10:39:00
Azt valahol el kell fogadni h teljes egyenlőség sose lesz, láttam egy csomó topicban főleg a tudás fája AF pontos posztok alatt hogy azon morognak emberek h nem kapnak olyan esélyeket mint aki előrébb van. De az esély eddig is ott volt csak valaki ügyesebb szemfülesebb volt, és nem lesz olyan megoldás ami mindenkinek tetszeni fog sajnos.
Én pl sokáig értetlenül álltam a jelenség előtt hogy egyesek hogy vannak sokkal előrébb mint én, amikor minden erőforrást felhasználtam és csak még a közelébe se voltam az élbolynak, azt csak akkor világosítottak fel a kiképzésről amikor rákérdeztem. Láttam én is a lehetőséget de sose jutottam el oda h nekiálljak azzal állatokat felhúzni. Viszont így jelenleg ez az egy mód van ahol nagyon sok LEt begyüjteni. Esetleg lehetne mellé még 2-3 mód ahol szintén sok LEt lehet leszürtelni hogy ne csak egy vonalon lehessen mozogni. Illetve ezzel párhuzamosan mondjuk 5000 ben maximálni az állatok szintjét (familiárisokét nem, azokat ténlyeg lehetne külön felületen kezelni) és akkor nagyjából mindneki hasonló összeget tud kiszedni és a másik 2-3 nagy LE szerzős vonalat is be lehet lőni hasonló összegre.
Szinte hallom h megjelennek azok a hangok, akik elkezdik h de én is akarok sokszor nagyon magas állatot sajtolni stb, meg másnak előnye van bla bla, igen előrébb vannak de meg is dolgoztak érte. Szal sztem az ilyen félmegoldásokat h aki még nem sajtolt 23ezres állatot az sajtolhat 20t stb sztem hanyagolhatnánk, én se sajtoltam még akkorát, de hha lenne más mód sok LEt szerezni akkro nem is biztos h ezt választanám.
Dátum: 2021.03.31. 11:39:19
Érdekes ez az építés, én is fel akartam tölteni tegnap délután, de sokadik töltésre nekem is lecsökkent a 10x 0,01-re és meguntam. Megpróbáltam most a töltést és most már h eltelt majdnem egy nap építés nélkül, és most 0.18-at emelt a 10x beépítés
Dátum: 2021.03.04. 09:11:41
Mindegyiket meg lehet csinálni, hha megvannnak az előfeltételek.
A memória szelencénél lennie kell 200 cspnyi üres helynek ahova a szelence kicsomagolja a 200 elraktározott cspt.
Stimulátornál pedig lennie kell familiárisodnak aminek a szintje alacsonyabb mint a tied.
Amennyiben a feltételek nem teljesülnek, akkor csak a dekrétumokkal tudod kiváltani a feladatokat.
Dátum: 2021.02.22. 10:15:09
Szia, majd délben indul, tudod, nehogy lehessen SZBt használni az első nap a feladatokhoz....
Dátum: 2020.09.10. 15:37:37
szívesen, a segítség jó a segítőknek is, kapok segítségenként 1-1 tókent
Dátum: 2020.06.26. 16:55:42
igen, hha lenne 1000 feletti állatom, akkor sem esnék kísértésbe h feláldozzam ezekért a tetoválásokért...
Dátum: 2020.06.26. 10:10:56
Pont azt akartam írni h V3on max 20 embernek van 1000 szintnél nagyobb állata Kicsit vagányabb tetoválásokra számítottam, de átnyálazom jobban 3 nap mulva amikor nyitva lesz nekem is.
Dátum: 2020.05.24. 23:56:33
Igen, valszeg előbb meglesztek, minthogy odaérnénk a következő csapattal.
Dátum: 2020.05.22. 23:49:33
A +1 csatlós csata naponta relikvia, illetve smaragd csatlós csatakő is nagyon jól hangzanak

Saját ötletek:
Az asztrális kicsből eső kheszon törmelékek arányát növelő relikvia, 1x vásárolható

Relikvia ami felére csökkenti az állat felszereléseknél megvehető granulátumok költségét. 1x vásárolható

A barna mitokonitorka eddig kimaradt a gyűjtő relikvia

A fétisszilánkoknak is lehetne új célt adni, hiszen a Végzet fétis sem fejleszthető végtelenségig. Lehetne belőle hasonló elven működő fókuszkristályt váltani, ahol ki tudjuk választani az alap pluszt amit a fókuszkristály ad és szintenként egyre több bónuszra növelni egyre több fétiszilánkért, mint ahogy most a fétissel teszi. A fókuszkristály visszaváltható lenne és bármelyik tárgyba helyezhető.

Egyszer vásárolható relivia, amivel ugyanannyi lélkfókuszért tudjuk visszaváltani a már nem kellő csatlós felszerelést mint amenyniért vettük.

Tudom h nem fétis de esetleg lehetne legendás sisak meg csizma is.
Dátum: 2020.04.09. 11:32:08
Jelenleg itt várakozik: Artemis a sárkányölő, az univerzum úrnője
12es szint

hha nem az a lényeg h megvárjak 6 másik játékost, akkor hogy tudnám meggyorsaítani?
Dátum: 2020.01.14. 13:38:15
Igan az hiányzott, látszik mennyire szokott foglalkoztatni a folyamat
Dátum: 2020.01.13. 17:06:23
Eltűnt a sajtolás oldalról a zabálás gombom, találkozott már ilyennnel valaki?
Dátum: 2020.01.13. 16:58:35
Eltűnt a sajtolás oldalról a zabálás gombom, találkozott már ilyennnel valaki?
Dátum: 2020.01.13. 13:52:59
Sziasztok, a BU nem számolja a kiégett ősköveimet. így egy kicsit nehéz haladni Ránéznétek légyszi?

Megoldódott, kösz!
Oldal: 12