Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razz

Dátum: 2009.11.16. 20:49:54
Még mindig nem értem miért vagytok fennakadva ezen a prémtagságon. Én azt nem hiszem el hogy van olyan ember aki rendelkezik géppel valamint nettel, és 2 hónapra nemtud elküldeni magának 3db 325FT-os smst... A prémes cuccokkal pedig nem jut az ember olyan előnyhöz amit mások netudnának kompenzálni mondjuk egy magas kereskedelemmel, csak hogy példát mondjak. Szerintem a célokon kívül minden jó így ahogy van...
Dátum: 2009.11.16. 20:22:08
Grat az ájjatkáknak.

Énis csak csatlakozni tudnék az előttem szólókhoz, remek dolog ez a V4, és nekem a prémtagság előnyei dologgal sincs bajom, szerintem jó ez így, aki elakar valamit érni, az igenis spóroljon össze 2-3000Ft-ot, mert szerintem kb ennyiből kijön a prém a szerver végéig. Nyilván a V4 egy versenyszerver és ezért is tart ilyen kevés ideig, node nemigaz hogy nemlehetne olyan célokat kitűzni amivel legalább kicsit érdekesebbé lehetne tenni a játék képét, még ha a szerver időtartamának meghosszabbítása lehetetlen is. Szerintem rengeteg okos emberke van itt fórumon, akik mind jobbnál jobb ötletekkel tudnának előrukkolni, csak megkéne hallgatni őket. Mégegyszer gratulálok a győzteseknek, és remélem egy izgalmasabb V4nek nézünk elébe.
Dátum: 2009.10.25. 14:02:35
Szerintemis ideje lezárni.
Dátum: 2009.10.25. 13:57:16
Azért az jópofa hogy TI még mindig kitartotok amellett hogy mi vagyunk a világtalan ultrakocka népség, és ti élitek a normális emberi életet. Szerintem aki evvel a játékkal játszik abban eleve van egy kis abnormalitás, de cáfoljatok rám ha nincs igazam.
Dátum: 2009.10.25. 13:48:25
Nalátod, ha cinikusan is, de megyaz.
Dátum: 2009.10.25. 13:37:50
Ti is tudjátok nagyon jól hogy igenis sok múlik ezen a pár órán, dehát nemis várom el tőletek hogy majd pont a rivális szövetség tagjai támogassanak minket. Ettől függetlenül jogos a kárpótlási követelésünk, bárki bármit mond. Amúgy meg ha ennyire hangoztatjátok hogy nem ezen fog múlni a győzelem sorsa, akkor miért küzdtök ennyire ellene?
Dátum: 2009.10.25. 02:54:00
Köszönjük szépen méjen tisztelt játékkészítők. (Y)
Dátum: 2009.09.28. 21:41:33
Gratulálok, ennyi fért ki a magas intelligenciádból? Szintedhez illő válasz volt.
Dátum: 2009.09.28. 21:19:32
Jó, és mivan akkor? Attól hogy még 5oldalt telesírsz nemfogsz többet kapni, már miért is kapnál? Én befognám a számat mostmár.