Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vadiati

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.11.30. 10:58:55
vadiati v2 ha van valaki akit érdekelne szóljon
Dátum: 2012.11.29. 14:06:29
höhö,ez azért van mert már most retteg a szerver tőlem
Dátum: 2012.11.29. 11:17:31
aukciósház szerezz 50 dukátot nem adta meg
Dátum: 2012.11.29. 11:12:45
a tempolomkristályos állatkiképzést nem adta meg
Dátum: 2012.10.01. 07:57:41
vajon az ajándékokat berakják most is a kufárhoz mint múltkor?
Dátum: 2012.08.12. 19:36:33
már írtam levelet is lassan 1 hónapja de semmi reakció,azért kicsit lehetnétek kedves Miklós rugalmasabbak is. mint írtam volt a bűvös állateledel nem működik 2 db-ot használtam el és fikarcnyit sem mozdult a morál,pedig ez kavicsos történet.azért jó lenne ha reagálnátok legalább annyit hogy kabbe vagy valami.
Dátum: 2012.08.04. 13:01:27
nem működik a szerencsekerék
Dátum: 2012.07.19. 21:48:42
nem rosz, de gondolhattatok volna azokra akik telórol is nyomják. Ez a sok idekatt odakatt feleslegesen ha valamit megakarok nézni zabálja a megákat pedig így is "csak" 1 mega egy betöltés 1 laphoz. De gépről mondom mégegyszer- nem rosz.
Dátum: 2012.05.19. 11:41:05
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+24 Erő, +24 Támadás, +23 Védekezés, +23 Egészség, +23 IQ, +23 Mágia, +23 Taumaturgia
171 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

nekem teljesen rendben van
Dátum: 2012.05.06. 07:21:39
hááát akinek van bankszámlája annak biztos van kártyája is, akkor viszont tud paypal-t is utalni.nem kell menni sehova és egy pillanat alatt ott a kavics ahogy megnyomja az entert.
Dátum: 2012.05.05. 11:49:56
azér ez sztm 10
Dátum: 2012.05.03. 12:31:52
A nyereményed: 10 AF pont, 116 TP
A nyereményed: 0.1 AF pont
A nyereményed: A támadás itala
A nyereményed: 3 Kiégett őskő
A nyereményed: A támadás itala
A nyereményed: +1 kritikus varázslat, 23 TP
A nyereményed: Fehér kristályital
A nyereményed: A vadászat itala
A nyereményed: Kisebb portyázás itala
A nyereményed: 3 Kiégett őskő
A nyereményed: 1860 Lélekenergia, 10 TP
A nyereményed: Isteni ital
A nyereményed: Lélekgyémánt csomagocska
A nyereményed: Apró térkapu stimulátor
A nyereményed: 3 sisakszilánk
A nyereményed: Kisebb portyázás itala
A nyereményed: fortyogó manaital
A nyereményed: 1860 Lélekenergia, 10 TP
A nyereményed: Dukátteremtő varázstekercs
A nyereményed: 3 sisakszilánk
10et meghagyok hátha jobb lesz.
Dátum: 2012.04.22. 21:04:59
hogy lehet az,miszerint mínusz 3 af pontom van?
Dátum: 2012.04.16. 12:43:21
csak lassan a frissítésgomb nyomkodásával! Még azt hiszik hogy script.
Dátum: 2012.04.09. 14:39:13
Zöld erdőben jártam,
berugtam azt hánytam,
úgy be voltam rúgva ,hogy beestem a kútba.
Kihúztak mert fáztam,
megen ittam hánytam.
Bevertem a fejemet mán nem tudom a nevemet.
Bort már inni minek?
Locsolok azt megyek.
Sokat vártam erre a napra,
hogy pacsi adhassak a valagodra
eláztatlak alul felül,legyél addig meztelenül.
Emlékszel majd erre a napra,megleszel majd jócskán hatva!
Kit érdekel mit hoz a nyúl,
ez a húsvét is jól alakul.
Boldog Húsvétot mindenkinek!!
megütöd 15% alá mész -1csp felgyógyúlsz sebgyógynak megfelelően, megütöd megen 15% -1csp és így tovább -stb. vonatkozik entitásra
kiabálni lehet neaggyisten viccesen is,egy kis irónia belefér, nem lehet mindent űberkomolyan venni. ez hiányzik az emberekből a poén megértése. mert a hsz is tükrözte "csak" poén.
milyen szépen megy lefelé a lepontozás. a hsz-el csak annyit akartam kifejezni,hogy tök mindegy kit fikázunk a végeredmény ugyan az.a vezetőség eldönti hogy nerfelni akar,akkor nerfelni is fog, jóindulatuk jeléül kiírják a fórumra,az "okosoknk" hogy mit szólnak hozzá.megy a vita mint állat dobálják a sarat ide-oda,közben eltekintve a pár karaktertől aki tudja is hogy miről van szó,elmondják a véleményüket pro-és kontra.itt jön a képbe a sok űbernek hitt karakter,akik megmondják hogy az okosok tul képp retardált kisegítősök.ha hozzáteszem azt hogy a játék indulása óta játszom,és "csak" azért nincs a nevem mellett a mester jelző,mert nem sokat írok a fórumon,ill azt is olyankor mikor jelentős fikahányadosok jelennek meg, és az aki ezt nem látja na azzal van a baj.
itt van mindjárt biri( és a többi nagy a teljesség igénye nélkül),sokan azt mondják az ő(ők) szája íze szerint változik a játék.
de ők a játék indulása óta jelen vannak,kvázi már már segédtervezők,nem hiába kéri az ő tanácsukat ill véleményüket.
na befej,mert becarok.jöhet a lepont
MINDENKI EGY IDIÓTA SKRMFRTÖKÖRÖMÖFÖMÖTÖPŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ, RAJTAM KÍVÜL MINDENKI BROÁÁÁÁÁFFFFFFBÖFFFFFFFOOOOÁÁÁÁÁPFUJJJJJJ. ÉN VAGYOK A GOD.
PRISMÁÉK NEKEM JELENTENEK ,NE PISZKÁLJÁTOK ŐKET MERT WWWWWOOOOOOOOÁÁÁÁÁÁÁÁBÖÖFFFFF MINDENKINEK LESZOPOGATOM A HÚÚÚÚST A CSONTJÁRÓL.
nem érten mit kell ennyit hirigelni.
Vadiati
Gyémánt Horda
VS
Papó
Papó
Rubin Horda
Idomított állataid, egy 32. szintű Gigantoszaurusz, egy 32. szintű Sziklaóriás, egy 32. szintű Sárkányfatty és egy 32. szintű Khrak behemót is részt vesznek a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Ajkad hangtalanul mozog, egy kozmikus vákum igéjét mondja. (-235 VP). 2573 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+128 lélekenergia)
Papó egy léleksajtolás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Félrevetődsz. Csak 368 pontnyit sérültél. Az állataid 53 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Vámpírtőrrel gyorsan alulról támadsz. Papó 240 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+166 lélekenergia) Gigantoszaurusz, Sziklaóriás, Sárkányfatty és Khrak behemót is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 36 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 4 életpontot.
Papó rád veti magát, az izzó lávapengével sebezhető pontot keres. Ütése célt téveszt!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 476 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+328 lélekenergia) Gigantoszaurusz, Sziklaóriás, Sárkányfatty és Khrak behemót acsarogva támadnak. 3 támadással 262 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 4 életpontot.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 3587 sebzést okoztál, és 368 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 50866 (+622) (+622) lélekenergia és 46 TP!
Oldal: 12345678