Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gelu

Dátum: 2011.11.29. 23:51:17
Mikor kapsz kvíz kérdést:

Amikor elmész vadászni*
Amikor portyázol
Amikor kalandozol
Amikor elmész pihenni

Nos kalandozáskor is kaptam már kvízkérdést!
Dátum: 2011.04.30. 19:40:34
A kufárháborúnál valami zavar:
"A hordagyűlölet szakértelem nem érvényesül, de a kufárnál vásárolhatsz egy-egy kufár hívei ellen speciális varázstárgyat."

Kérdésem hol lehet ezt venni??? Mert a lélekkufárnál semmi ilyesmit nem találok, egyáltalán mit kellene keresni, kard, relikvia, fókuszkristály...???
Dátum: 2011.04.28. 12:22:42
Idézet: Poostmaster - 2011.04.28. 09:16:36
Melyik nem animációs rajzfilm?
Szörnyek az űrlények ellen
Shrek
Jégkorszak
Vasmadarak

Spec. Nekem fogalmam sincs, mi a különbség az animációs, és a nem animációs közt. Van?


Van különbség:
Az animáció olyan filmkészítési technika, amely élettelen tárgyak (többnyire bábok) vagy rajzok, ábrák stb. „kockázásával” olyan illúziót kelt a nézőben, mintha az egymástól kis mértékben eltérő képkockák sorozatából összeálló történésben a szereplők megelevenednének vagy élnének. Az animációs filmeknek számos változata létezik, közvetlenül a filmre rajzolástól kezdve a homokkal rajzoláson át az élő szereplőkkel együtt játszó rajzfigurákig. Számítógép segítségével az animáció egyre közelebb jut a valós, életszerű lények reális mozgatásához, ugyanakkor szinte korlátlan fantáziájú háttereket lehet előállítani a virtuális ábrázoló eszközök, hang, kép, térhatás, sőt interaktivitás segítségével.

Nem animációs pedig az amelyikben valós szereplők vannak.
Dátum: 2011.04.28. 12:14:38
Mit jelent az "emo" kifejezés?
stílust és zenei írányzatot
egy sportot
orvosi eljárást
madarat

Az "emo" szó az angol „emotional”, azaz érzelgős szóból ered. Tehát nincs helyes válasz! Vagy rosszul van megfogalmazva a kérdés!


Melyik egy energiaital gyártó cég neve?
Sió
Borsodi
Hell
Pepsi

Egyik se mert a gyártó neve HELL Energy Magyarország! A feladványban csak a termék neve szerepel
Dátum: 2011.03.13. 12:19:01
Sziasztok!

most kezdtem komolyabban entitásozni és lenne egy kérdésem:
A wikin és a leírásban ezt találtam: "15 megölt entitásonként 10 dukátért választhatsz 1 epikus tárgyat az entitás szintjének, és az azt megelőző kincstáblából."

Ez hogyan értelmezhető?
Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy most a 15. entitásom 78-as lesz kb. Akkor választom a Questor láncot. Aztán a következő ugye 15-el több tehát /egyesével/ 93 körüli akkor választhatom-e a Szürke Lélekrabló-t ami 80-as entitásszintnél van vagy csak a 85-ös és 90-es entitás szintű tárgyakat?
Tehát minden az entitás szintjétől kisebb tárgyat választhatok vagy csak 1 szinttel lentebbit?
Dátum: 2011.03.03. 08:46:28
Ki a XXI. század legkedveltebb pankrátora?
Egyik sem
John Cena
The Undertaker
Batista

Nagyon spec. Ráadásul miért van ott az "egyik sem" vagy legyen benne a jó válasz, vagy ne tegye fel a kérdező a kérdést!
Dátum: 2011.02.21. 11:06:38
Az ÉP-je viszont szerencsére tényleg csökken
Dátum: 2011.02.21. 11:02:25
Ha csak elméleti határidőként lett volna akkor oké lenne! De a játékleírásnál konkrét 3 hét szerepel!
Egyébként nagyon furán adja most a LE-ket van amikor 3000 de van amikor csak 700-at kapok egy győztes csatáért! Eddig 1500 körül mozgott +- 500
Dátum: 2011.02.21. 10:48:41
Én nem vettem észre V3-on!
Dátum: 2011.02.21. 10:28:57
Csak azt írtátok a játékleírásba, hogy 3 hétig tart ami akkor járt le... ezért volt mindenki ideges mert nem tudtjuk, hogy most mi a pálya....

Meddig tart?
Mi lesz a jutalmakkal?
Mi lesz ahol nem haltak meg a xenok?...stb kérdések merültek fel.
A legnagyobb gond, hogy senki nem írt semmit az adminok részéről!
Dátum: 2011.02.21. 10:17:59
Még mindig lehet építeni és ütni is őket V3-on /építést nem bánom mert még nincs meg az 1600 csak az 1200 azt hittem nem fér bele több az időmbe/. 1 hét alatt lenyomtuk 3 kivételével mindet azután két hét alatt csak 1-et sikerült...
Szerintem úgy kellett volna eleve indítani a dolgot, hogy az utolsó királynő haláláig tartson és az elején nem buherálni bele a királynők ép-jébe és főleg a sebzésekbe ennyire.
Dátum: 2011.02.20. 12:00:37
V3-on se lesz meg holnapig a két xeno szóval valami nagyon el lett számolva!
Dátum: 2011.02.17. 08:16:48
Idézet: SuperEgo23 - 2011.02.15. 18:27:51
mindig említitek a lélekkufárnál beszerezhető relikviákat hát nekem nem jön be ott semmi hányadik szinttől kapok oda relikviát ? most vok 34. szinten de V4 en se találkoztam velük !

mód.: a wiki szerint a sztázis bubinak 20. szinten már kaphatónak kéne legyen

pl: a császári tekercset is csak aukción lehet megszerezni? legalábbis a wiki szerint


Nos V3-on ott vannak a lélekkufárnál egyszerűen pipáld ki, hogy csak a relikviák látszanak és megmutatja őket, a sztázisbubi viszont még őskő+LE kombinációs viszont a többihez kell lélekgyémánt is /következő 40. szinttől jön/.

Ami a császári tekercset illeti azt 100 őskőért azt is megkaphatod az Egyéb/Relikviák menüben /legalábbis V3-on/. Ott van még pár szintén 100 ősköves relikvia is!
Dátum: 2011.02.17. 07:57:37
Nos ez egy játék fejlesztési rovat ha jól olvasom.
Azért is tettem fel ide a javaslatom a fókuszkristály fejlesztésével kapcsolatban! De eddig még egy fejlesztő se szólt hozzá... /legalábbis úgy látom/
Neked Tiha és a többieknek akik ennire leszóltak a javaslatomért, nem lenne jobb ha a visszavásárlásért nem kellene fizetnetek rendes pénzben hanem alternatív megoldás is lehetne /milliomos palánták vagytok?/???
Nem az új fókuszokra gondoltam amikor javasoltam, hanem amit egyszer már megvettem!
Tiha ha a kocsi példát vetted nos, ha a tuningot át tudnád szerelni a másik verdádba szerintem te is azt tennéd vagy nem /persze ott számít a kocsi típusa is!/???
Dátum: 2011.02.16. 11:12:39
Csak az, hogy ha egyszer már megvettem és pl ha a következő szinten át szeretném tenni egy új erősebb fegyverbe akkor újra meg kell venni én ezzel nem értek egyet!!!!!!
Dátum: 2011.02.16. 09:57:12
köszi meglesem majd.
De szeretem ezt a játékot mert sokoldalú!
Csak az anyagi megoldásaik amik zavarnak!
Dátum: 2011.02.16. 09:54:46
Nos lehet hogy itt mindenki milliomos de én speciál nem szeretek ilyen játékokra több ezret költeni!
/1-2 alkalom még elmegy sms-el/ Van elég pénzügyi gondja az embereknek a való életben is...
Ami azt illeti igen is legyen a prémium a drágább azellen semmi kifogásom, hisz ugyse veszek sose az már a megszállottak világa én pedig csak játszani szeretek!
Ami azt illeti a tárgyamban lévő őskőnél egyenlőre nem láttam semmi jobbat 44-dik szint óta tehát nem is szeretném cserélni, viszont így pl páncélt se szívesen cserélek mert a benne lévő faja kövem is veszik és újra meg kéne venni őskövem meg nincs...
Dátum: 2011.02.15. 18:47:34
Azt megértem, hogy a bevételekért van és egyszer meg kell venni, de miért kell újra megvenni?
Ez olyan mintha a valóságba mindig ujra megvennéd pl. ugyan azt a zoknidat, ha veszel egy új cipőt!
Tudom, hogy pénzből működik a szerver, de akkor legyen támogató sms és ott vannak a relikviák is amik pl 100 őskövesek!
Én pl. csak játszogatni szeretnék, és nem vagyonokat költeni ilyesmikre, de bizonyos szint után már szinte lehetetlen ráköltés nélkül amitől az egész játék számomra elveszti a játék lényegét és átmegy nyílt pénzhajhászásba! Aki tudja vegye meg a drágább cuccokat, de akkor is ellenzem, hogy amit egyszer már megvett valaki azt újra kifizettessék!
Dátum: 2011.02.15. 14:53:49
Értem igazából az az osztó/szorzó érdekelne, ugyanis így nem tudom mennyi támadással tudom pl kinullázni /jó ez kissé tulzás volt /! Legalább annyit jó lenne látni a százalék helyett hogy pl.
10.000.000/598.000 ahol az első a teljes ép-je a második meg az aktuális!
Vagy elég lenne a csak aktuális ép szintet látni!
Dátum: 2011.02.15. 14:19:03
1. de még a 135-ösnél is több?

A többit köszi értem