Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gelu

Dátum: 2017.01.03. 08:38:51
Nos Rákérdeztem.
Alkalmi volt nem kapott mindenki, csak aki akkor igényelte...sajna akkor pont nem voltam fenn így nekem nem jár a kő hiába régi a karakterem...
Dátum: 2016.12.21. 13:58:46
Ok kezdem érteni...
A köveket amiket nem kaptam meg hol igényeljem? kinek írjak?
Dátum: 2016.12.20. 12:49:39
Semmi nincs ott... nem kaptam követ kinek kell levelet írni és hol?
A csatlósomnak semmilyen képessége nincs csak a TP-je fejlődik és folyton zabál.... de se harcolni se semmit nem tudok vele csinálni.
Ahhoz hogy fejleszteni tudjam mindenképp asztrális útra kell küldenem nincs karakterlapja mint a normál állatoknak a szintlépéskor??

Amnael: Ősi fétist adtam neki. sehol nem találok sárga képességet!
Dátum: 2016.12.17. 23:17:41
Hmm a karakterem már nagyon régi 2012 előtti...még fele ennyi esemény se volt mikor kezdtem, de sokáig fel se néztem most nézegetem újra... Akkor kimaradtam a szórásból.
Amnael milyen képességet? Van 16 sárga mytom...
Dátum: 2016.12.15. 22:59:39
Hát lehet, hogy te alapból kaptál kettőt, de nekem egy se jutott. Nem kaptam soha asztrál követ,... Mikor kellett volna megkapni? Lehet, hogy egy járt volna alapból neked is caak az enyémet is neked adták . hol reklamálhatok???
Dátum: 2016.12.15. 09:44:18
Idézet: Gamer01 - 2016.12.13. 11:20:19
felesleges dühöngened több dolgot is keversz, de segítek.

Az hogy kijelültél egy csatlóst zabálni, az nem okoz gondot. Ez csak akkor változik, ha egy másik csatlósra átteszed . röviden ne foglalkozz vele.

Akkor a többi: A leírásodból azt veszem ki, hogy csak 1 csatlósod van. Szerezned kell még egy csatlóst és asztrális utazásra kell küldeni azt amelyik nem aktív elviveg van is nálad két ilyen kő. Ha ez véget ér akkor elsőnél kapsz szürke mytot. Amit megszerezted a barnát és fel van építve a megfelelő épület, akkor már mehetsz is a csatlóssal portyázni.


Köszi a választ! Nos ezek szerint 1 csatlóssal "nem sokra megyek..." igen csak 1 van még. Nincs két kövem nem vettem soha asztrális követ és nem is kaptam... Szürke mytom van egy pár, barna viszont egy sincs sajna. Barnát csak asztrálisban lehet szerezni? Melyik épületre gondolsz, csatlós aréna, az megvan.
Dátum: 2016.12.13. 10:06:46
Nos kicsit kezdek dühöngeni

A csatlósom folyton zabál.... nem tudok vele mit kezdeni.
Amikor átalakítottam csatlóssá véletlen rányomtam a zabálásra, holott még nem volt kifejlesztve az AF.... nos azóta nem áll le.
Nem tudom arénába küldeni se semmi. Közben kifejlesztettem az AF képességet hátha ha kap zabát akkor lehet arénázni is de semmi.
Egy állatot felzabáltattam vele de ugyan úgy semmi...
Hogyan lehetne leállítani és arénába küldeni?
+Mi az a Csatlós portya hol keressem? A karácsonyi esemény része de sehol nem találom!
Baratynak írtam de még nem válaszolt
Dátum: 2016.10.13. 09:00:35
Idézet: Gelu - 2016.10.07. 12:55:34
Sziasztok
az állatok szakértelmeit nem tudom fejleszteni:
rezisztencia :
kritikus ütés 8
varázslatelnyelés :
őrködés {
epikus harapás i
regeneráció :
intelligencia 1
acsarkodás ;
hűség i


ilyen táblázatot ad be minden állatomnál...
sőt most szintet lépett egyik de nem adott szakértelem pontot

erre tud valaki megoldást??? még mindig nem tudom fejleszteni az állataimat!
Dátum: 2016.10.07. 12:55:34
Sziasztok
az állatok szakértelmeit nem tudom fejleszteni:
rezisztencia :
kritikus ütés 8
varázslatelnyelés :
őrködés {
epikus harapás i
regeneráció :
intelligencia 1
acsarkodás ;
hűség i


ilyen táblázatot ad be minden állatomnál...
sőt most szintet lépett egyik de nem adott szakértelem pontot
Dátum: 2012.08.07. 14:23:24
Valaki intézkedett mert most már hozzáíródott! Köszi!
Dátum: 2012.08.07. 12:16:01
Egy kis magyarázat kellene!

Megvásároltam aukción Bűvös maszk tárgyat ami 250 kincspontot ad!
Ok meg is kaptam mert látom a szövetségi oldalon, viszont a végzet temploma nem vette figyelembe, miért?
Pont a küldetés miatt vettem meg azt a vacakot!
A küldetés csak úgy szól: "Szerezz 919 kincspontot!" Nem írja, hogy csak építésből vagy epikusból lehet!
Szóval mi a teendő megszívtam vagy csak a templom nem működik jól?
Dátum: 2012.08.06. 08:33:54
Mi Magyarország második legnagyobb tava?
Balaton
Velencei-tó *
Sástó
Fertő-tó

Mi Magyarország második legnagyobb tava?
Balaton
Tisza-tó *
Fertő-tó
Nem emlékszem az utolsóra

Nos először is:
2x ugyan az a kérdés és két különböző helyes válasz!

Azután:
pl a wikipedia szerint Magyarország vízrajzánál:
"Magyarország második legnagyobb tava Fertő tó az osztrák határon. A sekély, mindössze 1,5 méteres átlagos mélységű tó 315 km²-es felszínéből 75 km² tartozik Magyarországhoz."

Ami a neten található többi tóra vonatkozó infót illeti:
"A 127 km2 vízfelülettel rendelkező Tisza-tó, Magyarország második legnagyobb tava."
http://www.jnszm.hu/portal/?f=2&p=14&e=299
Wikipedia szerint a Tisza tó keresés:
A Tisza-tó (régi nevén Kiskörei víztározó) Magyarország legnagyobb mesterséges tava.


Szintén Wikipedia a Velencei-tó keresésre:
"A Velencei-tó Magyarország második legnagyobb természetes tava. Területe 26 km², a felület harmada nádassal borított. A napsütés hatására, valamint a sekély, átlagosan 1,5 m-es mélysége miatt Európa egyik legmelegebb tava."

Ami azt illeti a kérdés nem tisztázza, pl hogy mesterséges vagy természetes tó, azonkívül mi alapján legnagyobb: terület, mélység, Magyarországon található szakasz...stb. Ha megnézitek a Fertő-tó nagyobb de nem minden része tartozik MO.-hoz!

Szóval jó lenne tisztázni a dolgokat!
Nem hiszem, hogy sokkal kevesebbet érdekelne mint pl az hogy ki nyerte az xy évi sakk vagy tenisz bajnokságot! De Bárki utána tud nézni...
Meddig fognak rá emlékezni, hát mivel egyedi érdekesség volt, elvileg pont addig mint az összes olyan sporteseményre ami nem Magyarországon történt és volt benne valami egyedi!
Nem igényel lexikális tudást tehát megfelel a kérdésnek szemben az összes sport, film, történelmi és hasonlóktól, amik igen is lexikálisnak tekinthetők /azok mégis átmennek/ "Mikor volt" kezdetű kérdések mind azok pl.!
Semmi speciális nincs benne mert bárki megnézheti úgy mint a többit.
Ugye csak vicc ez az értékelés?

Hány kis lángból állt össze a 2012-es Londoni olimpiai láng?

7
204*
120
44

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


A csapból is az Olimpia folyik a napokban! A megnyitó nagy ceremónia volt és ott is be lett mutatva, hogy 204 különálló láng fogja alkotni a nagy lángot, a résztvevő nemzetek számának megfelelően!
Semmi speciális nincs benne szerintem!

itt van egy pár cikk a speciálisan értékelőnek!
http://www.hatharom.hu/article/0b340f-kezdodik-az-olimpia-elo
http://www.boon.hu/london-2012-het-fiatal-brit-sportolo-gyujtotta-meg-az- olimpiai-langot/2042108
http://www.ingyen.ro/sport/item/3556-elkezd%C5%91d%C3%B6tt-az-olimpia-fiatalok- gy%C3%BAjtott%C3%A1k-meg-a-l%C3%A1ngot.html
http://rekreator.hu/latvanyos-unnepseggel-kezdodott-az-olimpia/
Dátum: 2012.08.01. 15:20:54
Nah végre sikerült 8 állatot fogtam be mire érzékelte az 5-öt...
Viszont az eszenciaszerzésem se épp a legsikeresebb 13 állatból csak 1-et kaptam 4-es alkímiával!
Mitől függ a gyakoriság? Az előző templomnál 3-5 lényenként kaptam 1-et most meg csak csöppen 12 nap alatt 2 eszencia!
Dátum: 2012.08.01. 11:42:44
Írtam. Most meg 3 állatból 2-t számolt csak a templom ez így nagyon vacak!
Dátum: 2012.08.01. 08:15:07
Tegnapi nap szintén befogtam 5 állatot és egyet sem jelez a templom!!! Nem azzal van baj, hogy egy napon, az megtörtént, hanem azzal, hogy nem számolja!
Az pedig nincs ott, hogy lépj be aznap, szóval ez sem lehet a gond!
Dátum: 2012.07.31. 15:42:04
A végzet templomának
Fogj el egy napon 5 állatot
küldetése szerintem bugos!
Tegnap is már 3-at fogtam és egyet sem jelöl van még pár napom de azért jó lenne ha jelölné!
Az esenciaszerzés is régóta áll 1-en pedig sajtolgatom az állatkákat és 4-es alkímiám is van!
Nem találtam jobb helyet a jelzésemhez!
A végzet templomának
Fogj el egy napon 5 állatot
küldetése szerintem bugos!
Ma is már 3-at fogtam és egyet sem jelöl van még pár napom de azért jó lenne ha jelölné!
Az esenciaszerzés is régóta áll 1-en pedig sajtolgatom az állatkákat és 4-es alkímiám is van!
Dátum: 2012.03.20. 15:26:32
Boldog szülinapot!