Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Isten Kardja

Dátum: 2011.08.24. 10:59:19
Igazad van, én is leállok...köszönő viszonyban sincs a vadászattal...
Dátum: 2011.08.24. 10:45:56
Turbózott spekivel sem kapsz több lét. Harmincakárhány drakón...
Dátum: 2011.08.24. 08:04:59
Lehet azóta is az F5-öt nyomogatja motorikusan, hátha...
egyébként tényleg lehetne az időpontról egy infomorzsa
Dátum: 2011.08.22. 16:35:12
Nem nincs olyan topik ahová a 10 tkp-ból végrehajtott küldit vezetjük.

Látom már hogy hiába írtam. Félelmetesen hamar megcáfoltátok...

Nagyon köszönöm.
Dátum: 2011.08.22. 14:23:14
Ez nem mindenkinel van igy. Csak annal kapcsoljak be, aki eszement nagy okorsegeket ir a forumba.


Köszke. Csakhogy nem ökörség.
Dátum: 2011.08.22. 13:48:05
Egy ideje figyeljük a szövetségben az ismételhető küldik teljesítési rátáját és mikéntjét...
Furcsa módon arra jutottunk, hogy a kábítós, kritikusos és térkapus tárgyszerzéses küldetéseknél SOSEM sikerül minimum PP-ből, térkapu pontból megoldani, rendszeresen (99%-ban) így állnak a küldetések:

"Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 59 kritikus ütést okoztál."

"Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 39 alkalommal kábítottad el az ellenfeled."

"Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!
Küldetés állapota: Eddig 6 tárgyat szereztél térkapus ellenfeleidtől."

Továbbá ez igaz a 15 kritikus varázslatra is...


Ne haragudjatok, de ez teljességgel inkorrekt. Ha egy-két elszigetelt esetről lenne szó, akkor azt mondhatnám hogy véletlen, de ez sajnos nem így van! (Nézzetek rá a "Dühöngő" topikunkra, dokumentáltunk nagyon sokat). Azért írtam a "Játék fejlesztés" topikba, hogy ezt a gusztustalan algoritmust vegyétek ki legyetek szívesek, mert indokolatlanul megnehezíti a játékot. Nagyon nagyot csalódnék ha azt írnátok hogy "ez a Beho random", mert ez nem igaz.

A Zafír Istenek nevében: Isten Kardja
Dátum: 2011.08.22. 08:42:40
Teljes mellszélességgel támogatva!
Dátum: 2011.08.20. 14:46:12
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, mondjátok meg nyugodtan: a vadászat átlagának kiszámításában a kvízmedálok is beleszámítanak majd?
Dátum: 2011.08.18. 21:44:46
Bár úgy tűnik csak utána kellett volna olvasnom:

Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba kerül.
Az esemény időtartama alatt a lélekkutak fele sebességgel töltődnek. Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.
Dátum: 2011.08.18. 21:41:34
Nekem is régen volt, már nem nagyon emlékszem
Akkor összegezzük: 2 CSP + beletöltendő LE az aktiválás költsége? PP biztosan nem kellett hozzá? Esküszöm hogy nem rémlik
Dátum: 2011.08.16. 21:46:44
Nekem csak egy kérdésem van, amit talán már sokan feltettek: mikor indul a szövetségi küldetés projekt?
V5 vadászat LE (2011-08-08 )

A Végzetúr online szerepjáték 5-ös világában a 30. szinttől kezdve a vadászatért 30%-kal több LE jár.

Már meg is van. Köszönjük!
Eldumálgathatunk itt...és egyik-másik javaslattal talán még egyet is értek, de egyszerű játékosként (nem optimalizátor, nem pók, csak élvezem a játékot) azt mondom hogy hagyjuk Miklósékat kiteljesedni és hadd tolják be azt a 30%-ot, meg majd az új szakimódosítót. Most pont itthon is vagyok és a heti kötelezőmet sem építettem még be az ígért plusz miatt
Mit fognak szólni a többiek?
Nekem csak egy kérdés: mikor realizálódik az a +30%?
Jó neked
30%? Istencsászár Mindenesetre köszönjük!
Dátum: 2011.06.27. 18:12:31
Nagyon remélem hogy csak egyszer lehet megvenni..azzal egyetértek hogy aki áldoz a játékra, annak legyen könnyebb/hatékonyabb/élvezetesebb a játék, de ne legyen végérvényesen behozhatatlan.
Márpedig ha korlátozás nélkül megvásárolható, akkor végérvényesen a pénzes kockák kerülnek előnybe.
Dátum: 2011.04.18. 15:20:26
Az eleje egy picit necces lesz Legalábbis az én olvasatomban: regisztrálsz az egyik kufárhoz aztán az első napon amikor támadhatsz is végre, akkor megnézed a portyaablakban hogy ki-kivel van, majd váltasz arra a kufárhoz ahol borítékolható a győzelem...hiszen csak a győzelmeid nullázódnak kufár váltásakor, akkor meg ugye még nincsenek győzelmeid. Az eseménypontjaid megmaradnak. Gyanítom hogy az esemény indulása után fél órával a legtöbb kari egy kufárnál fog tömörülni.

Ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?
Dátum: 2011.04.18. 13:08:18
Lehet hogy én vagyok ostoba (sőt biztos) de: honnan lehet tudni hogy melyik kufárhoz tartozik a szaki, vagy a fejlődésbónusz?
Dátum: 2011.02.25. 13:01:22
Köszönöm!
Abban van valakinek esetleg tapasztalata hogy ha csak a tárgyat cserélem le, akkor is jár az a bizonyos 70% vissza?