Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Talantar

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.20. 18:53:57
Egy darab lotto segédsorsjegyen hány játékot lehet megtenni egyszerre?
7
4
6
5


Pontosításra szorul, alapból 3 féle lottó van és mindegyik segédszelvényen más darabszámú mezőt lehet megjátszani.
Ötöslottó 6 mezős + még 14 gépi mező
Hatoslottó 8 mezős
Skandináv lottó 10 mezős

Kéretik kivenni a kérdést, marhára nem egyértelmű.
Dátum: 2009.10.27. 08:50:38
Melyik város nem létezett már a római korban is?
Székesfehérvár
Pécs
Miskolc
Szekszárd


Lenni tudni kicsi magyartot? Most akkor az a kérdés hogy nem létezett, vagy az hogy a római korban is létezett? Kissé nem egyértelmű is .
Dátum: 2009.06.23. 12:49:42
Hát gratula itt igazán használható szakértelmeket is lát az ember . Nem gondoltam volna, hogy fórumra kell jöjjek, ahhoz hogy ez bekövetkezzen .
Jelenlegi "új" szakértelmekhez fűzném hozzá, hogy megnézném azt az illetőt, aki beleöl néhány százezer lét és aztán örül, hogy jajj de jó mostmár átlagban kapok ugyanannyit mint eddig randomban :S.
Szóval értem én a játékszinesítést, de talán az ilyen szakikat nem 56-os tanulásra kellene berakni amikor már az ember meggondolja, hogy mit mire költ (szubjektív vélemény). Még azt sem lehet mondani, hogy kifogyunk az ötletekből, mivel már csak itt fórumon is látni bőven használható szakértelem ötleteket, amit talán nem is lenne nehéz megvalósítani. De addig hiába is agyalunk rajta, amíg csak mi olvassuk .
Dátum: 2009.06.15. 19:53:09
Érdekes volt a vasárnapi aukció. V1-en elég nehezen született meg a végeredmény, aztán nem jöttek az új tárgyak. Persze mikor máskor nyernék meg egy egyszeri hatású relikviát, konkrétan az állatok szeretetét. Kb ma 9 óra magasságában jelezte az események között a játék, hogy megnyertem a licitet, hatása viszont nem volt, nem lett beidomítva egyetlen beidomítatlan állatom sem, a meglévők pedig sem ép-t sem morált nem kaptak maxra. Persze írtam egy emailt szintén reggel, egyenlőre 0 reakcióval üldögélek a 7 befogott állatomon.
Hajrá mindenki remélem, hogy kapok valami reakciót, egyébként a jövőben meggondolandó érdemes e befektetni egyszeri hatású cuccokba.
Dátum: 2009.05.21. 15:46:41
Melyik a kakukk tolyás?
pálinka
bor
sör
tej

Nem tudom ki ellenőrizte helyesírás ügyileg (bocs hejjess-írás) de gratulálok neki.
Dátum: 2009.04.06. 20:25:23
Milyen állat Riki-tiki-tévi?
sörényes ubuk
monguz **
hörcsög
kutya


Ez talán nem tartozik az általános műveltséghez, de lehet én vagyok a hülye. Vagy valakinek elgurult a gyógyszer...
Dátum: 2009.04.01. 18:41:55
Mit kapsz a kvíz olimpián?
100 kérdést
lélekenergiát
50 kérdést 15 perc alatt
őskövet

Idegbajt....
Dátum: 2009.04.01. 18:40:57
hogy modjak magyarul Yes?
most
hogyan
igen
mikor

Lenni tudni kicsi madgyartot. Ez is tesco gazdaságos kérdés volt, nem beszélve a helyesírásról.
Dátum: 2009.03.11. 15:48:42
Mennyi 28 napos hónap van?
3db, December és Augusztus és Október
4db, Február, Március, Május és Július
1 db, Február
2db, Január és Március


Az összes hónap 28 napos, csak a többiben még van + pár nap. Másrészt a február sem mindig 28 napos.
Dátum: 2009.02.10. 21:08:43
Megkaptam értékelésre, én speciell nem engedtem át.
Dátum: 2009.02.10. 19:06:14
hányszor potyázhatsz 1 nap ?
55
50
24
48* (elvileg ez a jó válasz)


Hát gratulálok a feltevőnek, meg az elfogadónak is, szóbeli vállveregetés.
1. Én nem szoktam "potyázni" aki esetleg potyázik sztem az se számolja
2. A PORTYÁZÁS nem igazán van ilyen téren feltételhez kötve, esetleg ha úgy kérdezte volna, hogy "hányszor portyázhatsz egy nap % büntetés nélkül" akkor TALÁN jó lenne
3. Ez szerintem törölni való.
Dátum: 2009.01.25. 23:18:34
Mi magyarország legmagasabb pontja? Érdekes humora lehetett a kvízírónak alapból bejelöltem hogy a kékes tető, mivel idézem a wikipédiát: "az ország legmagasabb pontja 1015 m a Kékes tető a Mátrában" erre helytelen válasz, a helyes válasz a János hegy. Namostakkor? Jó lenne ha ezt javítanátok.
Oldal: 1