Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kapik

Oldal: 1234
Dátum: 2012.11.08. 19:14:35
A probléma persze mindentől függetlenül fennáll, de ezt lehet úgy is orvosolni, hogy nem elveszünk, hanem adunk. Pl. azzal, hogy lehetővé tesszük a nagyon lemaradt szövetségek gyakrabban üthessenek epikust.


Kedves Miklós!Ez az öltlet tetszik
Dátum: 2012.11.08. 07:06:48
Kedves Miklós,akkor miért van ez hogy a többség véleményét figyelembe sem veszitek?Ahogy végig olvasom itt a kb a 90% nem akar változás az epikus kincsekkel kapcsolatban,10% meg úgy ragaszkodik hozzá mintha ettől függne az élete.Kedves Miklós akkor tisztelettel megkérlek hogy érdemlegesen válaszolj már arra hogy miért ennyire kiváltságos ez a 10% aki csak akkor tud tovább érdemlegesen játszani,hogy a többi 90% játékos kedvét veszi.Már több alkalommal tapasztaltam hogy nem a többség akarata a döntő itt.
Kedves Miklós Tisztelettel megkérlek hogy válaszolj erre ,miért a 10% számít többségnek a 90%-al szemben ebben a játékban?És van még egy nagyon lényeges kérdés,alkottok valamit ami nekünk valamilyen formában ellenszolgáltatásba kerül,fizetünk érte,aztán jön ez a 10% akiknek nem teszik az ami többletet kapunk töletek,ismétlem nem ellenszolgáltatás nélkül,és lássunk csodát a 10% kedvére megváltoztatjátok a tárgyak tulajdonságait amiért ő már fizettek,és a 10% továbbra is nyeri a bajnoki viadalokat,mert ti kialakítjátok az irányított nyerést a számukra eken változtatásokkal,ők élvezettel játszanak a maradék 90% meg bosszankodik és a játék kedvét veszti.
Miért kell ez?Fizetnünk kell a megkapott semmiért?Légyszíves válaszoljerre Kedves Miklós itt a fórumon,szépen kérlek.Köszönöm előre is megtisztelő válaszodat.
Dátum: 2012.11.08. 06:57:09
Dátum: 2012.11.07. 16:41:28
Elavult/javítandó az epikus kincs használati rendszer? Ha igen, jó a JV-k két megoldásának egyike vagy újra kne gondolni?
Nem, maradjon a jelenlegi rendszer.
25 szavazat (63%)
Igen, új rendszer kell, szavaztam az egyik javaslatra.
10 szavazat (25%)
Igen, új rendszer kell, szavaztam az egyik javaslatra, de csak X-edik szinttől kéne bevezetni.
1 szavazat (3%)
Igen, új rendszer kell, de nem szavaztam egyikre sem, más megoldás lenne jó.
4 szavazat (10%)
40 szavazat alapján.
Szavazni szeretnék


Na ez igen!!!Itt van nem gomb is Meg is látszik,mert itt az a nyerő.Szerintem látható ha esély van a nemre is nagyon sokan élnek vele
Dátum: 2012.11.07. 16:28:13
Elárulod, hogy egy 300-350. szintű epikus megöléséhez mi tesz hozzá bárki úgy 130-150. szint alatt?

Semmi keresnivalója egy 200-as tárgynak egy 100-120. szintű karakteren. Legyen ez akár fegyver, varázslat, ékszer.
Részemről egyebet nem tudok hozzátenni a témához, csak gyurmázni az eddigieket, a többség szerintem tudja miről beszélek, max nem hajlandó tudomásul venni.


Na ez egy marhaság,szerintem aki ezt írtad nem is tudod mi az epik,igenis meg lehet ölni a 300-as szintű epikust,de ahhoz is ütős cuccok kellenek.Én már csak tudom,ütöttem 300-as szintűt,és elhiheted kemény dió.Ezt a lehetőséget kár lenne elhagyni a kisebb karaktereknek,hogy támogatást kapjonak a szövi nagyjaitól.Volt egy beszólás hogy az a szövi annyit is ér ha ez megbolygatja,hát aki ezt írta,szintén egy önimádó saját érdekeit szemmeltartó másokkal nem foglalkozó ember lehet.CSAK HOGY Ő NYERJEN BAJNOKIT EZUTÁN IS
Minden játéknál engedett a gyengébbek támogatása,még ha ez agy két nagy alaknak fájó pont is
Dátum: 2012.11.07. 07:45:10
A lista igen hosszú, de a legfájóbb, hogy lassan csak és kizárólag a magas szintű epik tárgyak ejtenek ki bajnokikon, pedig nem tartom annyira gyengének a karim.

Már bocsi de te nem vagy kicsot ego?Most is egyéniekről beszélsz itt BAJNOK.Ez a szövetséget összhangját fogja szétrombolni,lehet ez a céljuk
Dátum: 2012.11.07. 07:33:59
Lehet az előzőekben nagy igazság hangzott el, a szövetségeket át kell alakítani azonos szintűekre hogy ne legyen senkinek hátráltató a játék a továbbiakban. Mert eddig is adódtak konfliktusok epikus ügyekben szövetségi szinten,de ez után még több probléma adódik,kis szintüek a nagyszintűek között hiszen mindenkinek más az érdeke.Nekem az hogy minél magasabb epikust üssek hiszen a szintem engedi,a kicsinek meg a számtalan visszahívott,ami nekem már nem egy kihívás.Hogy haladhat szövi szinten az epikus ütés ha vissza lesz tartva.Nem volt elég a top lassítósdi?
Dátum: 2012.11.07. 07:22:28
Akkor már megint nem vagyok képbe

Azért nincs NEM KÉREM lehetőség, mert mindenképpen változás lesz. Ha lenne ilyen lehetőség, akkor 95% arra szavazna természetes módon, ahogyan a hozzászólásokból kitűnik.


De ha a többség ezt szeretné"NEM AKAROK VÁLTOZTATÁST A KINCSEK TULAJDONSÁGAIBAN",akkor miért kell változtatni?

Ez nem egy olyan játék ahol a többségnek kellene a kedvezés?
Dátum: 2012.11.07. 06:31:22
hőbörögnek a fórumon, szavaztam is gyorsan az 1-esre!
Legyen csak jobban kihegyezve a bajnoki és a portya az egyéni tudásra/fejlesztésre/taktikára, ne pedig a szövetségben összemákolt brutálkincsekre!


Szerintem aki ezt írta,ő nincs tisztában vele miről beszél.Lehet ez jobban kihegyezi azt hogy sokakat csak az egyéni célok elérése érdekel,nem a szövetség összetartó működése,és ehhez a tisztelt JV-ők a kellő segítséget megadják nekik.Így is egyre kevesebb dolog az ami szövetségi játékról szólna,i Miért nics lehetőség a szavazásnál a ne vátoztassatok semmit a kincsek tulajdonságain nevezetű gomra nyomni?Ha ennyire fair dolognak tartjátok egy két síránkozó bólogató embertársunk kívánságait,akkor a 3. gombot írjátok át arra hogy nem akarunk változtatni,mert .Nem teljes a szavazás,legalább is nem kaptunk rá lehetőséget,miért? Légyi erre válaszoljatok,én szeretném leszögezni hogy senkit nem áll szándékomban megsérteni!!!!
Dátum: 2012.11.06. 23:54:44
Szerintem ez az "ingyenes online játék",már nem az a játék amit elkezdtünk,az elején.Végig olvastam ezt a fórumot és eddig a többség a NEM-re szavazott volna ha lenne ilyen gom.Kérdezem én aki egy aktív szövi tagja vagyok,és az ingyenes olnilne játék már több 10K forint kiadást jelentett,és ami még lényeges aktív epikus ütőkén ténykedem, miért nincs olyan gomb a szavazásnál amire itt a többség szeretne nyomni? Ne változzon semmi gombra gondolok.Én inkább nem szavazok.mert ti itt egyértelmű igen-es lehetöséget tártatok elénk.Kedves Lora ha elolvasod amit eddig írtak a játékosok,beláthatod hogy az a gomb nagyon is hiányzik a lehetőségek közül,mert ennek olyan ize van a számomra hogy itt ti akarjátok megszabni nekem hogy mi legyen a döntésem ,szavazásom.
Ez így nem igazságos.
Dátum: 2012.06.19. 10:03:01
Cras

Nem te vagy véletlenül Dr. Drotaverin aki isten módban tászik,mindene ami egy halandónak még csak terv!!!!
Dátum: 2012.06.03. 19:45:38
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik forma 1-es csapat versenyzője Nico Rosberg 2012-ben?

Red Bull Racing-Renault
Lotus-Renault
Ferrari
Mercedes

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


A mai napig nem találom ezt az adatbázisban.Akkor ez most hogy van?
Dátum: 2012.05.27. 14:20:12
Legutoljára feltett kérdésed
Minek a jelzése a SABA?

Autó
Mosógép
Televízió
Motor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik forma 1-es csapat versenyzője Nico Rosberg 2012-ben?

Red Bull Racing-Renault
Lotus-Renault
Ferrari
Mercedes

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Nem értem a Kvízadminokat,mi alapján értékelnek?
Dátum: 2012.05.16. 08:52:22
Szinttől függetlenül bárki nevezhet! Te döntöd el, hogy a 2 nap során mikor végzed el a tesztet. 50 kérdést fogsz kapni, a vadászatnál is megismert módon, a kérdések megválaszolására összesen 15 perced lesz. Attól kezdve, hogy a kvízt elkezdted, végig kell csinálnod, ha meg is szakítod közben, legközelebb már csak két hét múlva próbálkozhatsz. A feladatsor végigcsinálásáért mindenképp kapsz lélekenergiát, szinted és a helyes válaszaid függvényében. A kvízeket a 2 nap elteltével értékeljük ki, és a három legjobb játékos különleges érmet kap, amelynek viselésekor megnő a helyes vadászat kvízkérdésekért kapott lélekenergia! Ha több játékos is ugyanannyi helyes választ ad, akkor a válaszadási idők fognak dönteni. A versenyen természetesen nem kötelező részt venni.
Adatbázis hiba!


Valaki tudja mi ez a V4-en?Nincs Kvíz eredmény?
Dátum: 2012.04.10. 15:08:10
Türelmeteket kérjük még a karakterátvitel kapcsán felmerült bugokkal kapcsolatban.
Holnap remélem sikerül mindent kijavítani!

Központilag javítjuk a bugokat, nem szükséges emailt küldeni róla.

Jó rendben és köszönöm!
Dátum: 2012.04.10. 09:12:13
Az építés figyelembevétele, úgy látszik itt van vmi bug, javitjuk sürgősen, köszi a türelmet!


Csak annyit kérdeznék ezzel kapcsolatosan,autómatikusan javítva lesz?vagy egyéni emailt kell küldeni?Thx!
Dátum: 2012.04.08. 13:32:09
ez mind nyers építés LE-ből
Dátum: 2012.04.08. 12:55:26
Összes építés: 16.844.180

Ahhoz, hogy használhasd a szövetség épületeit, és részt vegyél az építésekben, előbb bele kell töltened a Lélekkútba még 3827513 lélekenergiát!


Lélekkút: 591.039 / 4.163.051


Ez engem is érdekelne, a 16,8M építésemre be kell építenem a 4,2M lélekkutat?
Dátum: 2012.04.05. 22:18:14
AnalIntruder2000 - 84. szintű végzetúr
AnalIntruder2000
2 bajnoki medál (összesen +2 minden tulajdonságra)Smaragd Horda
2 kvíz medál (+2% LE minden helyes kvíz-válaszra vadászatnál)
a Hero szövetség tagja
A karakter átmenetileg zárolva van.


Úgy látszik a JV.megoldotta,illetve itt a válsz hogy ki is itt a szabálytalan
Dátum: 2012.04.05. 14:15:37
Igazából most is azt írtad le ami zavar a sértegetés ami tudtommal nem engedélyezett és banolják is.szerintem neked idegi gondod lehet.kérlek kezeltesf magad a kitörési rohamaiddal Tisztelt JV itt le van írva minden,hogy hogyan nem lehet a másikkal beszélni és még itt sem türtőzteti magát láhtahjátok akkor miket írt nekem Pm-ben
Oldal: 1234