Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Basicgamer

Oldal: 12
Dátum: 2013.12.02. 10:10:58
Sziasztok!
108 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
Hogy kaphatok jutalmat 1db kérdésért, amikor nálam van "A tudás aranykulcsa", mely szerint egy jó besorolás elvileg 2-t ér?
Csak félig tudtam jól besorolni 1 kérdést?
Dátum: 2012.07.22. 09:01:46
A pin@szőrt kiegyenesíteni lehetetlen, szerintem ezeket a küldetéseket bárki teljesíteni tudja. Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal! - ez nehezebb, mint amiket felsoroltam. Különben a felsorolásom csak példaértékű... szerettem volna megtudni, hogy más is vevő lenne e további 1xi küldetésekre.
Dátum: 2012.07.21. 23:17:07
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy lehetne még egy pár egyszer teljesíthető küldetéseket belepakolni a játékba. Íme egy pár, ami most az eszembe jutott:
-Költsd el az összes templomkristályod 1 nap alatt!
-Használd az Emléktörlés AF képességed! (ez a felejtős küldi koppintása)
-Fejleszd egyik relikviád Relikviakupon segítségével!
-Legyen 20 PP-d, 0 CSP-d és 0 térkapupontod pontosan 20:00-kor!
-Szerezd meg a végzet templomának végső kincsét 14 nap alatt!
Hogyha tetszik az ötlet, esetleg valaki nyithatna ennek egy topikot, és jöhetnének oda az ötletek.
Dátum: 2012.07.15. 09:35:52
Mely nemzet néviselete a kilt?
bolgár
török
görög
skót
Rondó - 72. szintű végzetúr

Amilyen csúnya vagyok úgy öllek meg ha megtámadsz!


Én nem dicsekednék, ha ilyen csúnya lennék
Dátum: 2012.06.20. 11:32:22
Szövetség - Végzeturak mesterei - Támadások
INFO
Itt tájékoztatást kapsz arról, hogy kik támadták meg a szövetséged tagjait. A csaták leírását a csatára kattintva nézheted meg. Csak az utolsó 60 csatát írjuk ki, és nem szerepelnek itt azok a támadások, amelyeket a szövetség tagjai indítottak.

Valószínűleg valami hiba lehet
Dátum: 2012.06.20. 10:30:44
köszi Maci!
szerencsére ment TI nélkül is
Dátum: 2012.06.20. 09:32:01
!! A következő térkapus ellenfeled különösen erős lesz, jobb ha megfelelően felkészülsz ellene! !!
(Ez ellen a szörny ellen használhatod a támadás italát is)

Ez mifene?
Dátum: 2012.06.17. 12:59:19
Hát majd visszalopja
Dátum: 2012.06.17. 12:00:08
Sziasztok!
Mivel a lopás ha nem is kezdi értelmét veszíteni, de jelentős mértékben lehet védekezni ellene, arra gondoltam, hogy a kiégett őskövek mellett templomkristályt is lehetne találni. Nyilván sokkal kisebb valószínűséggel, mint a KŐ-ket. A TK lopásának esélyét tehát ugyanúgy a lopás szakértelem határozná meg, csak mondjuk minden 50. vagy 100. szinten +0,5% az esély, hogy ellenfeledtől TK-t lopsz. És ez ellen nem lehetne védekezni sem.
Mit gondoltok?
Dátum: 2012.06.12. 21:20:58
Szerintem azt nem fogod tudni elérni, hogy olcsóbb legyen a szimuláció, mert akinek megéri, hogy használja 1/2, vagy 1/3 őskőért, az 1-ért is fogja.
Azt ajánlom, hogy ősköves feladatokat oldd meg a dekrétumok segítségével! (Én is ezt csinálom)
Dátum: 2012.06.05. 22:27:33
Lehetne egy olyan AF-et bevezetni, ami arra vonatkozna, hogy a harcra kijelölt állatokat lehessen kennelbe küldeni anélkül, hogy az állatokat pihenni küldjük, és a kennelben eltöltött idő lejártával ismét harcra készek legyenek.
Az AF nevét és költségének felbecslését már másra bíznám.
_______________________________________________
hopsz, azt hittem a harca kész egybe van írva
Dátum: 2012.06.04. 09:26:05
Köszönöm Craslorg!
Dátum: 2012.06.04. 08:32:26
Sziasztok! Ha 30 TK-ért vásárlok 10 Őskővet, akkor az is átalakít nekem 10 kiégettet?
Dátum: 2012.05.30. 21:55:41
Ejha, akkor ez az ötlet már megszületett. Bocsika
Dátum: 2012.05.30. 15:40:41
Idézet: Helion1988 - 2012.05.27. 17:46:33
Miért értette félre?
Csak írt egy javaslatot, hogy működhetne így is, vagyis tovább gondolta a jelenlegi rendszert büntetés(nem 3 különböző), normál működés(3 különböző), jutalmazás(több különböző).


Köszönöm Helion1988, valóban így gondoltam

Idézet: Quellon - 2012.05.27. 18:21:14
Egyetlen gond van ezzel az egyébként jó ötlettel:

- ha a jutalmazás kevesebb lenne, mint a jól bevált 3 küldi pörgetéséből származó (LE) haszon, akkor akkor semmi változás nem történne

- mindenkinek egyszerűbb a neki bevált 3-at pörgetni ami beleillik a játékstílusába ezért, ha a jutalom egyenértékű lenne a jelen rendszerrel elérhető haszonnal akkor nem túl sokan választanák a nehezebb utat

- ha a jutalmazás több lenne, mint a jól bevált 3 küldi pörgetéséből származó (LE) haszon, akkor a többség ráállna, de csak kényszerből, mert különben lemaradna

Szerintem.


Ezek valóban nyomós érvek a küldetések megreformálása ellen, de talán akkor lehetne más jutalom a LE + d + kp mellett, például ha több küldetést csinálsz meg, mint három, akkor járhatna + LGY, esetleg AF pont, és ha valaki megcsinálná zsinórban az összes küldetést, akkor kaphatna bónusznak valamennyi őskövet (nem sokat, mondjuk karakterszint/5-öt).

Amúgy lenne egy javaslatom a kvíz olimpiára is
Ha valakinek meg van már 12 medálja, és bekerül a top 11 közé, akkor bővüljön a toplista 1-gyel, ha két 12 medálos karakter jut be, akkor 2-vel, és így tovább.
Dátum: 2012.05.27. 16:50:12
Sziasztok!

Az ismételhető küldetésekkel kapcsolatban van egy javaslatom:
(Ugye, hogyha 3 különböző küldetést csinálunk meg egymás után, akkor jár szint*200 LE + 1 dukát + 10 kristálypont)
-Hogyha 4 különböző küldetést csinálsz meg, akkor járhatna szint*200 LE + 2 d + 20 kp
-Hogyha 5 különböző küldetést csinálsz meg, akkor szint*300 + 2d + 20 kp
-6-nál szint*300 + 3d + 30 kp
...
A számok csak példaértékűek.

+ Ha valaki az összes ismételhető küldetést teljesítené egymás után, akkor valami extra jutalomban is részesülhetne (ezek alól kivételek lennének a xenós küldik)
___________________________________
Miért nem jó József Attilával barkochbázni?
Mert mindig csak a mamára gondol.
___________________________________
Dátum: 2011.12.04. 09:11:44
A kufárnál való kedvezményt adó epikus cuccok hatása nem terjedhetne ki a lélekgyémántért megvásárolható tárgyakra is?
Dátum: 2011.11.28. 16:45:43
3 hónap + 2 programozó, az nem is olyan vészes
Dátum: 2011.11.28. 16:36:56
Piac:

Az aukciós házon belül lehetne egy piac, ahol bármelyik végzetúr vehet/eladhat bármit a térkapus fókuszkristálytól elkezdve az esszenciákon át az állatokig. A piacon található tételeket aranydukátért/lélekenergiáért/őskőért lehessen eladni ill. megvásárolni, valamint lehessen cserét javasolni az eladónak (pl. az eladó meghirdet egy vakító fényt 2 őskőért, és a vevő kínál cserébe neki 1 őskövet, 3 kis bőrpajzsot, és 7 aranydukátot, ezután az eladó dönt, hogy elfogadja-e az ajánlatot vagy nem. Ha pedig a vevő kifizeti a 2 őskövet érte, akkor automatikusan az övé).
Az eladó maga választja ki a tárgy árát.
A vevő csak a kereskedelmi szintjének megfelelő tárgyhoz juthat hozzá a piacon.
Oldal: 12