Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaffa

Dátum: 2010.05.03. 21:47:09
Tanulás 41 és hatos akadémia kell hozzá.

Tanulás Akadémia Szakértelem Típus

41 6 Csapdaészlelés Kaland
41 6 Mászás Kaland
41 6 Zárnyitás Kaland
Nos engedd meg, hogy gratuláljak.
Ha megnézed, nem volt semmi rosszallás vagy ellenszenv a beírásomban.
Írtam, hogy nem tartozik a topikhoz. Nem bosszú volt és nem volt benne rossz szándék sem. Sokkal inkébb poén és elismerés. Én jót röhögtem rajta.

Te meg személyeskedsz és kamrázással fenyegetsz, amit meg is tehetsz természetesen, hiszen jóval erősebb a karaktered.
Üdítőital vagyok és madár? Az bizony meglehet. Ha így nevezik azt aki később kezdett el játszani. De nem vagyok bosszúálló és kisstílű. És ha azt gondolod, hogy a "minden nap a kamrában" egy cseppet is érdekel akkor ki kell ábrándítsalak. Mivel nem vagyok portya kari így nem Te leszel az első. Persze tudom, hogy igyekszel felhívni rám a többiek figyelmét. Ez van.
Ez nekem egy játék továbbra is.

Mellesleg nálam:
A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 13 lélekenergiát.
A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 8 lélekenergiát.

Ui:
Rossz az aki rosszra gondol. Tiszta a lelkiismeretem.
De nem hiányzik egy-egy hasonló hangvételű levél.

Kívánok mindenkinek további kellemes játékot.
Hirtelen nem tudtam a csata leírásában mire a sok nagybetű. Utána kihámoztam a neveket.
Nem tartozik a topikhoz de annyit megérdemel, hogy közszemlére tegyem.

AFejedetBeleveremAFalba idomított állatai, TELEFEJELLEKMIKÖZBENELDŐLERNŐ, egy 42. szintű nekropoid, ATOMBETEGESENMEGSZÁLLOTJÁNOS, egy 32. szintű ragálymester, KALAPÁCCSALOSZTÓPICIFRICIKE, egy 28. szintű törpe hős és LESUHINTOMAFEJEDETEGYEREKELEK, egy 22. szintű minotaurusz berzerker is részt vesznek a csatában.
Dátum: 2010.04.24. 19:57:09
Ide már csak ritka gyöngyszemeket teszek:

Melyk harcos köthető a kereszténységhez?
Janicsár
Paladin
Szamurály
Barsker

Hosszú kérdések és elemzése helyett: Ááááhhhh....
Dátum: 2010.04.24. 04:26:59
Valaki elmondaná, hogy miért csak 2 órára indul el a vadászat?
Kiválaszt: 12 óra. Klikk. Az állatod gyakorol 2 órát.
Kiválaszt: 24 óra. Klikk. Az állatod gyakorol 2 órát.
Két óránként nem tudok belépkedni...
Dátum: 2010.04.24. 04:26:33
Valaki elmondaná, hogy miért csak 2 órára indul el a vadászat?
Kiválaszt: 12 óra. Klikk. Az állatod gyakorol 2 órát.
Kiválaszt: 24 óra. Klikk. Az állatod gyakorol 2 órát.
Két óránként nem tudok belépkedni...
Dátum: 2010.04.21. 19:09:28
Legközelebb a tizenötödik napig a fene nem fog jelentkezni.
Dátum: 2010.04.21. 17:31:09
Random. Nincs rá más.
A pogány madonnából kikövetkeztethető, hogy szobor.
A papagáj szóból nem következtethető ki, hogy Paquito.
Felesleges tuningolni magad, nem ment át. És nincs ilyen, hogy "haezbentvan akkorazenyémisjó.."
Az előző jelentkezéskor valami olyasmit írt, hogy: Erősebb vagyok mint gondolnátok!!!
Utána jött az ITT A HELYEM...
Pakito de attól még speciális.
Dátum: 2010.04.07. 06:59:54
"A hordázás szakértelem lehetővé teszi, hogy több állatot vigyél a harcba. 10. szinten plusz 1, 30. szinten +2, a 60. maximális szinten pedig +3 állatot jelölhetsz ki harcolni. Ha több állatot viszel harcba, akkor mindegyik támadni fog, többet fognak sebezni, de az elnyeléseik nem adódnak össze, hanem átlagolódnak. A győztes csata végén pedig mindegyik kap morált és tapasztalati pontot."

Harmincnyolcas szintű tanulás kell hozzá, amit négyes szintű akadémiában tudsz megtanulni.
Javaslom a http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek oldalt.
Dátum: 2010.04.05. 12:29:33
Kócos nem lefordítod. Félremagyarázod.
Abban amit idéztél van szó másról? Nincs. Én lettem szentimentális és én fogok kevesebbet játszani event után. Én maradok hű az elveimhez. Mások maradjanak a sajátjaiknál. Ha vannak.
Ennél azért józanabb gondolkodásúnak ismertelek meg a hozzászólásaid alapján.
Köszöntem mindenki türelmét, befejeztem a nem ide illő hozzászólásokat egy jó darabig.
Dátum: 2010.04.04. 19:36:30
Gugli keresés: "Pitagorasz-tétel trapézos bizonyítás felfedezése"

Első találat:

"James A. Garfield - Wikipédia
1873-ban, képviselősége alatt, felfedezte a Pitagorasz-tétel trapézos bizonyítását."
Dátum: 2010.04.04. 17:24:19
A VU az nem az igaz, de a MMORPGk elég addiktívak tudnak lenni, mert ott real time mennek a dolgok. A VUban ennyire nem éles a helyzet hála Istennek.
WoWoztam jó pár évet és nem pont családbarát program.
De ez már tényleg nagyon off és nem ide tartozik. 1000 bocs érte.
Dátum: 2010.04.04. 12:28:02
Nálam csak az vágta ki a biztosítékot, hogy az event topikokban már több helyen hirdették, valamint egy kolléga kijelentette, hogy ő leszedte és így 95%ban jól fog válaszolni. És maradok a kapánál.
Dátum: 2010.04.04. 11:55:24
Idézet: Kocos - 2010.04.04. 03:29:51

Akkor viszont neked is hasznalni kene nem? Vagy azzal te miert jarsz jol, ha a masik napi plusz fel orat ul a gepnel?


De nincs engedélyezve. Ezért inkább kevesebbet fogok játszani. Az ember maradjon hű az elveihez, akkor is ha kényelmesebb lenne feladni azokat. Ez van. Szentimentális lettem vénségemre.

Bodnaar a sztori nagyon jó. Gratula tényleg. De kimaradt belőle az üveghegy ura. Aki vagy elnézi a traktorozást, vagy nem. Ezt nem tudjuk és a történet szempontjából igen lényeges lenne. Mert ha kinn a tábla: Ingyen traktort mindenkinek, túrjátok azzal a hegyet bátran, akkor minden parasztnak lenne. De ha az úr egyszer morcos lesz és a traktorozás miatt távollétében fő-jószág és traktorvesztésre ítéli a traktorozó parasztot, akkor kinek lesz igaza? Mert a kapálgató nem fogja ettől jobban érezni magát. Mivel nem az irigység beszélt belőle. Csak nem tudja, lesz e tizedelés, vagy mehet a boltba a free traktorért. Így békésen kapálgat tovább, max 2-3 nap alatt végez a kis földdel. És nyugodtan alszik morcosság idején is.
Dátum: 2010.04.03. 21:05:19
Na ezért dilemmázok, mint ahogy meg is írtam.
Ha tényleg annyi időt fogok csak rákölteni amennyit érdemel, aranyos építő karakter lesz belőle.
De semmi több. És lehet, hogy az is lesz a vége.
Dátum: 2010.04.03. 20:36:25
Birka bácsi!
Jól mondod.
Pont ez a gondom. Van ahol guglizok, értelmezem mit akar kérdezni a kérdés feltevője. Ez ha veszünk ezer kérdést nem kevés idő. Amit a szkriptes töredék idő alatt végez el. Nem a játékban szerez előnyt, hanem az életben. A fennmaradó időt én is tudnám másra fordítani. És ez az ami engem zavar.
Dátum: 2010.04.03. 18:59:41
Ha elolvasod megérted miért ide írtam. Mert egy játékostársunk ezt linkelte az eventes fórumba segítségképpen.
Ezért van itt is.
Azt sem tudom mi a forráskód. Valami titkos víznyerőhely?