Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pancho Villa

Oldal: 1
Dátum: 2021.02.09. 19:10:35
Lassan egy hónapja, hogy feltettem egy kvízkérdést, azóta is elbírálás alatt van.
A kvíz halott, fölösleges vele foglalkozni?
Dátum: 2014.05.08. 12:45:38
Nem a topic témája, de elég kirívó, ezért megkérdezem, hogy miért lettek a hozzászólásaim egyesre értékelve?
Valami gond van azzal, amit írtam?
Egyébként nem vagyok fórumozó típus, a hozzászólásaim számából is látszik, úgyhogy nem tudom, hogy van-e valamilyen jelentősége ennek a pontozásnak.
Dátum: 2014.05.08. 12:38:00
Inkább az EH-t turbózom.
A kritikus varázslat szakértelmem 410, az ütésé 320. 72-es szinten szerintem nem rossz. A szerencsém 306 (a szinthez viszonyított arány 4,25).
Dátum: 2014.05.08. 11:54:38
12 - 13 győzelmenként bejön egy vereség, evvel nincs gondom, de az ismételhető küldetések nagyon szivatósak.
A 12 kritikus varázslatot 36 csatából hozom, kritikus ütést meg csak az eltorzultak ellen tudok bevinni.
Nem igazán kifizetődő ez az event, csak a játék kedvéért érdemes csinálni.
Dátum: 2010.04.30. 06:46:45
Nem reklamálni akarok, mert az fölösleges egy döntés után, de kíváncsi vagyok, szerintetek miért kapott a kérdésem rossz értékelést.

Ady Endre verse: ........ járt az ősz.

Londonban
Rómában
Párizsban (Párisban) *
Berlinben

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2010.04.26. 08:52:05
Sziasztok.
Mostanában vadászgatok a térképjáték miatt és belebotlottam néhány érdekes kérdésbe.
1. Ki az MSZP elnöke? Válasz: Gyurcsán Ferenc.
Ez így már nem aktuális. Elfogadni sem lett volna szabad évszám megjelölése nélkül.
2. Zászlója piros és fehér színű, ma a 2. legnagyobb hatalom az USA után, kb. 3000 szigetből áll. Melyik ez az ország. Válasz: Japán.
Ez is régen volt már. Kína GDP-je kb. a kétszerese Japánénak. Ide is kellett volna az évszám.
3. Ki írta "A két fekete folt"-ot? Válasz: Mikszáth Kálmán.
Mikszáth Kálmán "Az a fekete folt" c. novellát írta.
Dátum: 2010.03.18. 15:38:54
Jó ötlet a kettőt együtt csinálni, de "sajnos" az 5 hatalmas már régebben megvan. Avval nem volt különösebb gondom. Most sem reklamáltam volna, ha legalább 1-et megfogok, mert nyilván az 5,5%-nak is van szórása, de hogy egyet sem, az gyanús.
Na mindegy, még három sorozatot rászánok.
Dátum: 2010.03.18. 11:11:33
Sziasztok. Az a küldetésem, hogy sajtoljak ki 3 állatot.
Két állatom van, a vezetőkészségem 15, a csapdakészítésem 11. 16-os szinten vagyok, 42 a szerencsepontom, láthatatlanban vadászok és eddig 60 vadászatból 0 állatot fogtam!
Rég meg kellett volna fognom a 3 állatot. Nem akarok egy ilyen küldetés miatt szinteket lépni. Folytassam és tudjam be annak, hogy kivételesen szerencsétlen vagyok, vagy a program a ludas?
Köszönöm, ha válaszoltok.
Oldal: 1