Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2016.06.04. 09:40:21
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, sőt arra költöd a pénzed, amire akarod. Én is biztosan elköltöm hasonló baromságokra és lehet észre sem veszem
Engem a csatlósoknál elvesztettek, azóta nem fizetek be, azt se tudom mire valók a mytok és a sok egyéb "újítás". Előtte halomban állt nálam a LE akár évekig most simán bevernek a feltápolt csatlós karik. Ez van lemaradtam.

Rakhattam volna be más nevet is az AH-ból, de gondoltam had utáljanak jobban, amiért jó vagy VU-ban, ...mert irigy vagyok .

Problémára hívtam volna fel a figyelmet, de ez meg másnak fáj. Kihasználtad oké, kettőt úgysem tudsz venni mindenből, majd megveszik utánad, de az a baj, hogy nem V2-es fogja, hanem ismét "AH turista". Ez a játék van annyira összetett, hogy mindig lesz benne hiba vagyis optimális lehetőség. Hajrá...

F.
Dátum: 2016.06.04. 01:28:02
Ha már mentek V3-ra gyertek előbb V2-re AH-zni.

Feltápoljátok magatokat a könnyű küldi pörgetéssel utána megveszitek a kevés alacsonyabb színtű aktív játékos elől az AH-s cuccokat és irány V3 további szabad rablásra.

Legtöbb megoldott küldetés

1.Offsboy 780-1100 között havonta

2016. Május - Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés

1.Offsboy 99.398.227


Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Szubplazma modulátor 410 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Bűvös síp 650 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Az alkímia zöld köve 1300 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Templomi pálca 302 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Rejtőköpeny 201 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Mananyelő 1001 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Templomi pálca 404 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Drefeath 1410 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Szerencsekártya 501 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Isteni hám 901 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Paralizoid 401 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: A tudás könyve 2450 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Zeon gyűrűje 2955 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Aranytallér 4000 aranydukátért.

Keresés....
Nincs ilyen karakter!

Már megvan neki minden ami kellett, de jönnek lassan tömegével... Maha Kali, Yar Afzal ... stb

Végülis ez nem probléma,mert ezt is lehet. Szabad rablás van gyertek, amíg lehet.

F.
Dátum: 2015.06.05. 13:13:58
V2 Zialin
Dátum: 2015.03.23. 10:18:32
Azért Dikó hozta a formát, még jó, hogy Offs válaszolt hamarabb és megadta az elérési linket. Át is vettem nehogy az legyen, hogy gyorsan belepiszkál, hogy neki legyen igaza.


2015. Mar. 21. 01:07 Fecsu123
Üdv

Az egyéb menü alól eltűnt a Landragoros ikon. Még nem vettem át a jutalmat és nem is léptem szintet.

Hiba vagy direkt van így? A jutalom elveszett?

Üdv
ma, 09:47 István
Szia,

Nem, nem hiba. Nem tároljuk az át nem vett jutalmakat a végtelenségig, azokat a következő event kezdetéig lehet átvenni. Azóta már Bolygó Ura event is volt. Sajnos azt kell mondjam, ezt a jutalmat már elbuktad.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
ma, 10:16Fecsu123 (37634)
Szia.

Értem.

Fórumon ezt a választ kaptam.

Csak a link tűnt el, itt el tudod érni:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=zarknod_ebredese

Átvetted a jutalmadat:
+42 Erő, +41 Támadás, +41 Védekezés, +41 Egészség, +41 IQ, +41 Mágia, +41 Taumaturgia, 133 Kiégett őskő, +5 Szerencse

Sajnos azt kell mondjam, ezt a választ elbuktad.

További szép napot, örülök, hogy nem lett igazad.

F.
Dátum: 2015.03.22. 18:30:32
Akartam,de sehogy sem sikerült

Csak pár eventet hajtok meg rendesen, ami épp nekem tetszik. Valamint tartom magam az évi egy befizetéshez. Az első 60 szinten ez bőven elég volt gyorsan is haladtam, de kb két éve az évi egy befizetésem nevetségesen kevésnek bizonyul. Az őskő ára nem drágult , de hiába valahogy nekem kevesebb szintre futja ugyanaz az összeg. Arról nem is beszélve, hogy az élvezeti faktor sem a régi, hogy többet költsek avagy messzebbre jussak.

,ha szintet léptem volna buktam volna egy tuti TÖ Lady medált is... bakker
Dátum: 2015.03.21. 09:45:42
Köszi. Le is mentettem. +300 TÖ fájt volna.
Dátum: 2015.03.21. 01:05:49
Hová lett a Landragonos ikon az EGYÉB oldalról?

Még nem vettem át a jutalmat ez most azt jelenti, hogy elveszett?
Dátum: 2015.02.24. 19:01:18
Tegnap este végképp feladtam ezt a széllel szemben való pisálást.
Sokan ahelyett, hogy csak egy kicsit is segítenének egy nagy általánosságban hosszú távon őket támogató ügyön belekötnek mindenbe, legyen az "nyígás", idézgetés és a többi mondvacsinált baromság. Utána feljönnek karakterekkel és végig pontoznak minden nekik nem tetsző vagy épp tetsző HSZ-t.

Miklós hozzáállása tipikus kedvromboló. Lehúz, minden számára kicsit sem tetsző ötletet, ami profit párti azt támogatja. A negatív hatást pedig egy elejtett fétisszilánkkal kompenzálja, ami majd biztosan "bárkinek" megszerezhető lesz újabb ráfordításokkal és nyilván a fétiseket tuningolja még feljebb.

Köszönöm neked és mindenki másnak a hozzászólásokat. Számomra remélhetőleg ez volt az utolsó előtti külső fórumos hozzászólásom. Az utolsót a megunt vagy törölt karakterek topicpa szánom.

F.
Dátum: 2015.02.23. 19:50:34
Ne aggódj semmilyen szinten nem fogom kezelni. Nem vagyunk egy hullámhosszon ennyi.

Szívesen.

F.
Dátum: 2015.02.23. 17:08:45
Beraktam a kattintás csökkentést.

Bekerült a listába a klónok tovább gyengítése, mint javaslat.

Kivettem a bajnoki medál buffot. (maradt a világok közötti bajnoki, mint javaslat és az egyedi szín jelölés 10-20-30.. medál esetén)


Remeg a léc a szövetségi medál nerfnél és a plusz jutalom hiba és fejlesztési javaslat játékosoknak ötletnél.
Dátum: 2015.02.23. 17:01:41
A jutalmazás mint motiváció,ha szerinted hiba akkor megint nem egyezik a véleményünk. 10 hűségszilánk semmi,de gesztusnak valami.
Dátum: 2015.02.23. 16:58:47
A bajnoki medálokkal kapcsolatban erősen túlzol. Minden egyes medál +1 minden egyes tulajdonságra, ez bizony, hogy számít. Gondolom az egész téma abból fakadt, hogy van egy rakás bajnoki medálod, és mégsem tudsz mindenkit pusztán ennek köszönhetően legyőzni.

A játéknak számos aspektusa van, sokféle módon lehet fejlődni, jó is, ha nem leszel abszolút nyerő attól, ha csak egy aspektusára koncentrálsz. És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.


******
Most ránéztél az én karakteremre is Megtisztelő...

A reakciódon most nem tudom,hogy megsértődjek-e vagy nevessek. Már miért akarnék mindenkit legyőzni? Ha megnéztél akkor láthatod, hogy nincs jelentősége annak,hogy 20-al kevesebb medálom van-e vagy 20-al több. Egyáltalán nem számít. Akit le tud győzni ez a karakter azt legyőzni, akit meg nem azt sokkal több medállal sem fogja. Mondok jobbat évek óta nem portyázom csakis a VU és egyéb eventek rákényszerítése miatt. Nem tőlem fognak rettegni, sem a medáljaimtól.

Na jó a csatlós részén hangosan nevettem. Tényleg nem személyeskedni akarok,de ez jó volt
Nem a bajnoki övektől lesz valaki erős és nem a csatlósok a megoldások az amúgy is erős karakterek legyőzésére. Egy erős és okos karakter bakker szerinted nem fog csatlóst nevelni?
Szerintem,ha újra olvasod rájössz, hogy ez sántít.

Egyezzünk meg,hogy nem egyezik a véleményünk. Én úgy vélem bajnokit nyerni érték és ezt büntetik sőt üldözik. Mindenki szeretne egyet még aki tagadja az is, de savazza azt akinek van. Én is vágytam rá, meglett örültem neki, most pedig kb ezzel bélyegzel meg, hogy van.

Én rátok hagyom,ha szerintetek jó így akkor maradjon. Majd amikor 50 szövi medál lesz valakinél akkor azt savazzátok.
Dátum: 2015.02.23. 12:42:36
Ok megtaláltam a hibát, mi okozta a csúszást a topicban.. Elnézést.

Folytatás..

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!

Ld. Ariel posztját. A pénzért tulajdonság igencsak limitálva van, okos játékkal sokszoros előnyt lehet elérni, mint pénzzel (szerencsére).


Én ezt nem érzem így. Úgy gondolom, hogy sokkal több pénzért megvehető "tulajdonság" van, mint akár két évvel ezelőtt is. Legalább a négyszeresére erősödött a pénzért vehető erőforrás, de,ha így jó mindenkinek én nem fogok kardoskodni. A pénzével azt tesz mindenki amit akar, bevétel nektek is kell .

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

Szuper, mert rz most is igy van! A nem fizető játékosok is ugyanúgy használják az ÜSZT és segítünk nekik.



Az ÜSZ-i rendszer tényleg jól működik. Azzal gond nincs, inkább azzal van, hogy nem mindenki ugyanazt kapja. Ahogy többen is írták kin mikor milyen kabát van. Aktuális példa, van akinek átírták a relikviákat más mail címre és van akinek nem.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

Tévedések mindig előfordulhatnak, a játék kellően összetett, hogy ne tudjunk mindig mindenben tévedhetetlenek lenni. De még így is jól teljesítünk, az ÜSZ-re kapot pontszámok átlaga 4.5-4.8 között van



Ekkor jön a kompenzáció? Szép a pozitív megerősítés, ami számotokra pontokban mutatkozik meg én pl nem pontoztam az ÜSZ-t,pedig nem voltam elégedett. Tényleg összetett a játék és tényleg senki sem tévedhetetlen, itt a hangsúly maradjon a tartsa a hátát a kiadott válaszokért.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

Szerencsére ez már megvalósult ill. maximálisan törekszünk rá (ld még előző pont).



Írd még le kétszer és elhiszem. Nem akarok fricskázni, de maradjunk annyiban van mit javítani rajta.
- A szavazások kiírása pl (V1-V2 összevonása) hát ezekről elég sokan le szoktak maradni.
- A következő akciók időpontja, elég random és sokan ráfutnak, hogy már előtte vásároltak.
- ne folytassam...

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
7, A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.

Ebben ti segíthettek, aki bármilyen hibát észlel, megirja, és javitjuk.



Jó, hát szerintem nagyon kevesen fognak már "ingyen" dolgozni. Ez a ti kreativitásotok és motiváló készségeteken múlik inkább. Adjatok érte valamit. Egy hiba + 10 hűségszilánk,amit beválthat akár őskőre is a játékos.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)

Lehet róla szó, ha más is igy érzi.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát. A szövetségi medál végképp ledegradálta.

Én nem érzem akkora problémának, hogy nem válik feltétlenül legyőzhetetlen istenné valaki pusztán attól, hogy egy évig nem csinál semmit, csak ül egyhelyben, és megnyer egymás után 50 viadalt. De a világok közti bajnokság ötlete már felmerült korábban, a világok összevonásakor, és annak elvetésével együtt lett elvetve (pedig attól függetlenül akár lehetne is).


Had kezeljem együtt a kettőt.
Azazel is kifakadt ezért itt reagálok neki is.

Senki nem érzi tápnak a szövetségi medálokat. Ok akkor a bajnoki medálokat miért? A szövetségi többet ad és nem is számít bajnokin, ráadásul nerfelve sincs, mint a bajnoki. Tenni sem kell érte annyit.

Jó értem, hogy a "pók" (ilyen már szinte nincs is), ami elvileg a játékos keret töredékét érinti, ezt sokszor leírta mindenki, tehát a "pók" ül egy helyben és bezsebeli az öveket. Nos van pár ilyen igen erős karakter akik tényleg bezsebelik a medálokat, annyit amennyit lehet, de ahogy bekattan a nerf a bajnokira a negatív hatások miatt szinte alig van esély a győzelemre. Nem igazán van már az, hogy ül egy helyben a végtelenségig.

Viszont TI és mindenki más is leragadt ennél az elméletnél. A javaslat nem annak szólt, hogy lehessen halmozni,hanem le van degradálva a végsőkig. Semmi,de semmi jelentősége nincs egy 10. 20. bajnoki medálnak. Holott ez a szűk réteg igenis megérdemelne valami megkülönböztetést.

Míg a szövetségi medál lazán gyűlhet, senki nem érzi problémának a bajnoki medálokat meg igen. Hogy is van ez?!? Ha később eléri valaki a +50 szövetségi medál, majd akkor jöttök ide, hogy ez mi? Én csak most kezdtem és ő már 50 pluszban van.
Ez is egy kötelező napi rutint fog jelenteni, hogy minden egyes nap üss bele ötöt vagy tizet, hogy legyen 15 naponta +1 mindenre. Számomra abszurd és igazságtalan holott én is megszerezhetem és mindenki más is akár a bajnokit mégis azok vannak rugdosva akik erős karit építettek. De ha ez nem gond, hát akkor nem.

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
10. Egy karakter se kerülhessen össze a saját klónjával soha sehol.

Lehetetlen.

Mi lehetséges ebből? Esetleg az, hogy,ha erősebb klónnal kerülsz össze akkor legyen plusz 25% regenerációd csata végén? Mert az is abszurd, hogy egy erős karakter szenvedjen azért mert erős és a saját klónja legyalázza és ez igaz a gyengébb karakterekre is, mert az erős klón őt is ugyanúgy legyőzi. Vannak szakik már erre, de OFFS is írta, hogy normálisan 800-1000 res szakin működik, ami olálá...



CSATLÓSOK....
Dátum: 2015.02.23. 12:42:23
Túl hosszú volt a HSZ, ezért ketté szedtem, de Bpetya75 hozzászólása emiatt elcsúszott :S
Dátum: 2015.02.23. 12:37:52
Szia.

Köszönöm, hogy feljöttél reagálni. Vagdalkozás nélkül, de úgy érzem a válaszaidból, hogy nem igazán veszed komolyan ezt az ügyet. Ide dobtál pár választ... hát lássuk.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!

Ez szerencsére meg van már oldva (Beállitások, karakter átadása).


Ez nagyon nem passzol össze. A karakter átadás az karakter átadás. IceCold is leírta,de én is le fogom.

Sőt másoktól vágok be erre reakciót:

Azazel:
Na várjatok egy halovány pillanatra. A Beállítások menüben, ott az emilcím megváltoztatása lehetőség. Ingyen. Az 50 kavics az átadás ára.
Rémlett valami ilyesmi, ezért most ránéztem.

IceCold:

Igen, van olyan opció, csak egy probléma van vele:

Nem engedi olyan email cím megadását amin már van karakter regisztrálva. Tehát ha a V6-ra más email címmel regisztrált valaki valamiért mint mondjuk a V2-re, pl. a régi email cím már nem él, vagy V6 regisztráláskor nem fogadta el a rendszer (erre is volt példa), akkor hiába szeretné megváltoztatni akár a V2-est a V6-osnál lévő email címre, mert a rendszer azt válaszolja, hogy ezen az email címen már regisztrált valaki. Így csak az átadás marad.


Artur08:

Magyarul hoztak egy szabályt, amit ők tettek lehetetlenné, hogy aszerint cselekedjünk, majd az emiatti hátrányból fakadó reklamációkat elutasítják, arra való hivatkozással, hogy ellentétes a szabályban megfogalmazottal.
Egyszerűen nem találom a szavakat, hogy ki tudjam fejezni, mit érzek.


**
Tehát költsünk el 50 őskövet átadás címszó alatt. Az is költsön el aki esetleg befizetett egy nagyobb összeget őskőre és költse el az összes nála lévő őskövet bármire,mert úgyis elvész. Ehhez jön még az is, hogy, ha esetleg valami értelmes relikviát akarna venni, azt NEM kaphatja meg az átadással, mert tiltja a szabály a relikviát átadását, ha nem egy mail címen voltak regisztrálva. Ennek a dolognak kell lennie más megoldásnak. Az átadás az maradjon meg karakter átadásnak!


Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.

Erről lehet szó.

Egy fix pont.
Dátum: 2015.02.23. 10:11:57
Birka eladta a kötekedési jogokat? Csak viccelek.


Relax barátom. Majd reagálok asztali gépről Miklós válaszaira is.
Dátum: 2015.02.22. 20:01:12
Belerakom.. ezek csak ötletek, amikből remélhetőleg egy majd mindenki számára elfogadható pontok alakulnak ki.

Berakom az első HSZ-be és azt fogom mindig módosítani.




Nem tudom ki a csendes pontozó én a Ti érveiteket írom össze, érvelj és bekerül a tied is, mint ötlet.
Dátum: 2015.02.22. 19:56:42
Ennek például alapból járnia kellene a prémiumhoz. Bazi nagy lehúzás, de már nem járhat, mivel volt aki megvette, csakis kompenzálással lehetne eltörölni és betenni mint prém funkció.

De,ha jól emlékszem márpedig igen,na jó nem biztos akkor az volt az érv, hogy Barty ingyen nem dolgozik és ezt fejlesztette plusz munkával külön bérért, amit a vip ből fizettek. Legalábbis ezt írta ki anno talán Birka.
Dátum: 2015.02.22. 19:53:43
Köszönöm mindenkinek a reakciókat. Egyelőre csak összeszedem a leírtakat:



1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.
- 2/a Lehetőség szerint legyen több...
- 2/b Ezt had döntsék el a játékvezetők (nem szükséges, nincs ilyen igény)
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!
Itt leragadtunk a csatlósoknál, ami egyébként az egyik LEGNAGYOBB probléma a játékban. Igen szerintem az, még nem most,de az lesz. Mindenki azt mondja bárki megszerezheti, holott, ha valaki megszerzi a jelenlegi 9?!? fétist és maxolja is hozzá az állatokat, utána mi garantálja azt, hogy nem lesz 10. vagy 20 fétis? Megmondom semmi. Egy átlag játékos sokkal lassabban lesz ezt a versenyfutást tartani azokkal akik képesek erre időt és pénzt nem sajnálni. Az olló tovább fog nyílni, ezt kellene nekünk belátni és féken tartani a "hangunkkal".
A csatlósoknak külön pontot szánjunk.. Itt legyen a pénzért ne lehessen tulajdonságot venni.

4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

7, A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.

8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)
- 8/a Limitálni a megszerezhető medálok számát 10-20-30.
- 8/b A megszerzett medálok a bajnoki medálokhoz hasonlóan lennének lebutítva nem limitálva a megszerzés maximumát.
- 8/c Megszerzett 10-20-30 után ne TÖ-re adjon + egyet, hanem buffoljon valami nem közvetlen "táp" szakértelmet. Pl: szubtérit, lelakatolt ládikó, +1 PP + 1 CSP
- 8/d Ne számítsanak bajnokin.
- 8/e Ne legyen nerfelve, viszont ne számítson portyában és bajnokin.

9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát. A szövetségi medál végképp ledegradálta.
- 9/a Buffolni kell a medálokat. 7-et ad mindenre, míg a szövi medál 8-at.
- 9/b Újragondolni a medálrendszert. Pl új színkód a 10. megszerzett medál után a 20. ért 30. ért. Legyen egyedibb az ki többet szerzett.
- 9/c Ha a szövetségi medál szakértelmekre fog adni buffot egy bizonyos szám után, akkor ez is tegye azt, de ez a harci szakikra.
- 9/d Maximális megszerzett medál*1 TÖ hasson minden tevékenységnél, kivéve portya és bajnoki.
- 9/e Legyen világok közti bajnoki a hagyományossal egyező kategóriákkal amire minden világról egyben indulnak a karakterek. Ez lehetne évente, külön medállal, szerintem elég nagy dicsőség lenne ilyet nyerni.


10. Egy karakter se kerülhessen össze a saját klónjával soha sehol.

11, CSATLÓSOK...

Folytassátok....
Dátum: 2015.02.22. 19:01:56
Szia.

Ohh köszönöm csak próbáltam valami más megközelítést a dolognak adni, az alap ötletet te adtad.