Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zzzzzz

Oldal: 12345
Dátum: 2019.02.27. 09:43:39
Ez meg hogy lehet? V2-n a Legtöbb győzelemmel Jumpitre áll az élen 316-tal. Ugyanakkor a kufárok közül Innatlozad vezet 243 győzelemmel. Hogy lehet több győzelme egy játékosnak mint bármelyik kufárnak?
Dátum: 2019.02.15. 10:36:01
Biztos vagyok benne, hogy Miklósék követik a fórumot és nézik a visszajelzéseket. Én egyébként pont azért szóltam hozzá, hogy lássanak pozitív visszajelzést is (és nem ezért, hogy kötözködjek veled).
Aztán majd kitalálják, hogy az igények alapján mit módosítsanak. Remélhetőleg megvitatják velünk is ezen a fórumon. Muszáj lesz nekik, most hogy így az orruk alá dörgölted, hogy megígérték.
Más kérdés, hogy mikor. Szerintem most örülnek, hogy túl vannak az eventen, kicsit hátradőlnek, söröznek. Aztán majd a következő torony előtt megint előkaparják a dolgot. Én speciel biztos így csinálnám.
Dátum: 2019.02.14. 22:11:45
Mortal, ha van konkrét javaslatod, akkor írd meg. Ha neked valójában nincs gondod, csak másnak, akkor írják meg ők a javaslatukat.
De ennek a szájkaraténak semmi értelme.

Engem egyébként nem a Miklósék fizetnek, hanem a Soros.
Dátum: 2019.02.13. 10:15:22
De most már tudod, hogyan kell felkészülni rá. Nyilván egy új eventet ki kell tapasztalni. Nem is tudom hány Bolygó ura kellett, hogy a piramisokat végig tudjam csinálni. 2 oldalas doksit írtam össze, hogy mivel érdemes előkészülni és melyik feladatot hogyan érdemes megcsinálni. Meg el is kellett érnem a megfelelő szintet hozzá.
Én speciel jobban szeretem ezeket a nehezebb eventeket, mint pl a Xenó-t. De ízlések és pofonok. Szerencsére sokféle event van, mindenki választhat, mit csinál meg és mit nem. Csak ne legyen az, hogy kiszednek eventet, mert páran fanyalognak miatta.

Amúgy a feladatokat ki lehet váltani kihívás tokennel.
Dátum: 2019.02.12. 00:12:13
Van más event is, amire elő kell készülni. Itt is be kell tárazni ektoplazmát, hagyni kell át nem vett zsákokat, 1 teljesítetlen szintet a veremben (ezt én is beszoptam). Stb. Esetleg a WIKI-be beírhatnánk, hogy milyen feladatok szoktak lenni.
És van más event is, amit csak nagyobb szintű karakterek tudnak végigvinni. Ez szerintem nem akkora baj, így mindig kihívást jelent, hogy tovább jusson az ember. Arra viszont jó lenne figyelni, hogy olyan feladatok, amiket a kicsik nem tudnak teljesíteni, csak magasabb szinten jöjjenek.
Dátum: 2019.02.11. 17:27:07
Szerintem legyen még torony,
de Mortalnak ne legyen kötelező részt venni rajta
Dátum: 2019.02.06. 16:40:25
Érdemes lenne egy olyan toplistát is csinálni, hogy a saját szintjéhez képest mekkora szörnyet tud legyőzni egy-egy játékos. Mármint segítség nélkül.
Dátum: 2019.02.06. 14:19:22
Pontosítanék: mindenki tudja csinálni, de azok számára lesz igazán érdekes az event, akik meg tudják oldani, hogy rendszeresen gépnél legyenek. Hiszen az az izgalmas rész, amikor 4-5x kell próbálkozni és finomíthatni a karakterünket, hogy azt a 10k különbséget le tudjuk még faragni a dög legyőzéséhez. (De ahogy írtam, ez nem baj, lehet ilyen event is néha)
Igen a nagyobb karakterek előnyben vannak, de szerintem itt nem a toplista a fő motiváció, hanem, hogy a következő jutalom szintet el tudja érni az ember.
Azért lehetne kicsit differenciálni a toplista jutalmakat is és pl. a 10-20 közöttieket kicsit jobban honorálni, mert azért elég nehéz ide bekerülni.
Dátum: 2019.02.06. 11:51:28
Mindenki sírdogál, pedig szerintem ez egy jó event, nekem ez az egyik kedvencem.
Nem tápolásra van, meg kell küzdeni a jutalmakért és igen, nem lehet mindegyiket megszerezni elsőre. Másodikra sem. Ezért kihívás.
Amúgy jóval erősebb ellenfelek is legyőzhetők csak tudni kell, hogy kell nekimenni, egyáltalán nem muszáj őskövet használni.
Az tény, hogy türelem és idő kell hozzá, de ha nem így lenne, akkor túl egyszerű lenne és unalmas.
Való igaz, hogy ezt csak azok tudják csinálni, akik sokat tudnak gép előtt lenni.
Szerintem az jó, ha sokfajta event van, így mindenki találhat olyat, ami neki legjobban fekszik.
Dátum: 2019.01.31. 15:23:48
Én egyszer segítettem és eltűnt. Valszeg csak addig lehet kikapcsolni, amíg egyszer sem segítettél (remélhetőleg csak azanp )
Dátum: 2018.05.01. 10:30:20
OMG, a mithril is húzós volt! Köszi az infókat. Beírom a Wikibe.
Azt esetleg tudod, hogy az osztó értéke hogy változik?
Dátum: 2018.05.01. 07:36:03
Sziasztok. Tudja esetleg valaki, hogy végzet fétisből van-e mithrilnél nagyobb?
Dátum: 2018.03.22. 16:07:13
Jópofa fejlesztés ez a "Automatikusan teljesülő végzet temploma feladatok", de hogy fogjuk így megcsinálni a Bolgyó urában a templomos feladatokat?
Dátum: 2017.12.19. 12:17:21
Sziasztok. Egy kérdés: számít az valahol, ha több szörnyem van?
Dátum: 2017.12.06. 18:39:00
Köszi az infót. (Ezek szerint már léptem egyszer szintet, azért ír 10 kavicsot)
Dátum: 2017.12.05. 20:46:19
Szintlépés után 10 kavicsba kerül a "prémium szint frissítése", azaz az új fejlesztési pontok átvétele. (Nem túl szimpatikus módon...)
Ha nem veszem át, akkor elvész, vagy meg tudom azt csinálni, hogy néhány szintenként egyben használom fel?
Dátum: 2017.11.24. 14:10:50
Lehetne kérni, hogy a 2018-as eseménytervezet írjátok ki valamikor?
Egy Bolygó urára nem árt kicsit előkészülni, talán pont az lesz az első.
Dátum: 2017.05.14. 09:41:43
A Lélekenergia fókuszátor ugye nem hat a veremcsaták jutalmára?
Dátum: 2017.03.20. 22:13:55
Köszi!
Akkor zafírt érdemes az egyikbe. Gondolom azt nem zavarja, ha a másikban rubin van.
Dátum: 2017.03.20. 20:35:55
Sziasztok
Valaki próbált már rubin forgácsot olyan láncba tenni, amibe "bármilyen fókuszkristály belehelyezhető"?
Egyszer kérdeztem az ÜSZ-t, azt válaszolták nem lehet, a WIKI viszont az írja igen.
Z
Oldal: 12345