Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsurepi

Oldal: 12
Dátum: 2018.04.19. 21:12:24
Melyik nem tagja a klasszikus fantasy trilógiának?
Az őszi alkony sárkányai
A tavaszi hajnal sárkányai
A téli éj sárkányai
A nyári tűz sárkányai *

Annyira klasszikus hogy nem is hallottam róla. Viszont utána néztem, és lássanak csodát ez nem is trilógia hanem Hexalógia ami ugyebár 6 részt takar. Egyébként a felsorolt könyvek mindegyike szerepel a "trilógiában" így nem tudni miért a nyári tűz sárkányai a ludas.
A kimaradt részek:
Raistlin lánya
Új nemzedék
Dátum: 2017.10.17. 15:18:03
Hali!

Lehet rossz helyre írom, de miért nem működik a Szövetségi bajnokság? Van 5 fő abból 4 fő 20as szint felett, és egyik sem piros.
V1 Mac Land nevű szövi, kérlek nézzetek utána.
Akkor vajon miért van kb. 600 olyan kérdés ami évszámhoz kötött. Többek között a mai napon kétszer is találkoztam Napóleon halála idejével. Kicsit zavaró ez az ellentmondás nem? Vagy ez nem kíván lexikális tudást?

Hány éves volt Napoleon amikor meghlt?

61
71
41
51*

Két helyesírási hiba, illetve ezt mindenki tudja. Illetve melyik Napóleonról van szó?
Lassan kezdem szégyellni magamat. Első fordulóban jó értékelést kapok a kérdésre majd pár nap után megváltoztatják. Rosszabbnál rosszabb kérdésekkel találkozok, tele vannak olyan utalásokkal, hogy a google sem tud egyértelmű választ adni, illetve tele vannak helyesírási hibákkal
is. Ez a kérdés pedig általános iskolai anyag.

Tinódi Lantos Sebestyén énekszerző, költő, elhunyt 46 évesen, melyik évben?

1556 január 30*
1565 január 30
1558 január 30
1568 január 30

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Itt nem értem mi a "nem értelmezhető"

Melyik népnek van a leggazdagabb hiedelem " mitológiai" világa?

Etruszk?
Görög?*
Akkád?
Maja?

Az értékelők szerint rosszul, nem értelmezhetően tettem fel.
Igazán érdekes hogy bannolnak egy olyan játékos miatt, akinek 7 IP címen van különböző karaktere. Érdekes módon egy /pók/ aki 23as szinten erősebb karakter mint más 50esen. Négy helyről betámad, le parasztozom és lám megsértődik. Akkor most hol van a játék tisztasága, illetve etikája? Ráadásul érdekes módon ezek a karakterek minden oldalról védve vannak.

Talán egy kicsit el kéne gondolkozni, hogy mi éri meg jobban: Az elvetemült és többjátékos /Pókok/ akik tönkre verik a játék szépségét a full prémmel, és több IP beregisztrálással. Vagy esetleg a normál játékosok akik színesítik és reklámozzák a játékot.
Dátum: 2010.06.27. 17:46:12
Az alábbiak közül melyik NEM magyar rapper?
Chamillionaire*
Eckü
Siska Feenoochi
Pixa

Bocsánat de ez nem csak egy bizonyos csoport érdeklődési köre. Én például egyiket sem ismerem.

Melyik Magyarország legnagyobb tava?
Balaton
Kaszpi-tó
Tisza-tó*
??????

Akkor a Balaton micsoda?
Dátum: 2010.06.16. 17:55:13
Melyik nem fehér rózsa fajta?
Avalanche
La Belle*
F-vhite
Akito

Szerintem speciális, nem kell mindenkinek rózsaszakértőnek lennie.
Dátum: 2010.06.05. 20:28:39
Ki meséli el Mirr-Murr kalandjait?
Fekete István
Csukás István *
Móra Ferenc
Benedek Elek


Ez megint egy kis javításra szorul, Halász Judit meséli gyermekének Mirr -Murr kalandjait. http://videotar.mtv.hu/Cimkek/k/a/kandur.aspx Nem pedig Csukás István.
Dátum: 2009.08.30. 19:05:10
Ez hogy tartozik az általános műveltség tárházába? Nem vagyok autószerelő, és ez szerintem speciális kérdés.

Mi a tengelykapcsoló feladata?
oldható kapcsolatot létesít a sebváltó és a diferenciálmű között
oldható kapcsolatot létesít a motor és a sebváltó között.
oldható kapcsolatot létesít a motor és a féltengely között.
oldható kapcsolatot létesít a sebváltó és a féltengely között.
Kedves értékelők, nem tudom nektek mi a könnyű és mi a speciális kérdés de azért elgondolkodtató amit csináltok.

Milyen képet látsz a küldetés kiválasztásánál?

Sárga szem
Kék szem
Zöld szem
Vörös szem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Pont a 100. kvíz kérdésem volt
Mennyi az értéke 5+5X2
10
15*
20
25
Akkor ez valószínűleg irodalmi kérdés volt. Ráadásul a válasz is helytelen volt amit elfogadtatok. Ugyanis az eredmény 20 mert nincs zárójel, ezért sorrendben kell a műveleteket elvégezni.
Oldal: 12