Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ryanthusar

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.21. 07:29:44
Ezeket most kaptam, és az ilyeneket törölni szoktátok szerintem

A végzetúrban kitől tanulja meg a végzetút/úrnő hogy,hogyan kell a fertőzést gyógyítani(a legenda szerint)?
Thaur apó
Az Orákulumtól
A hordaparancsnokától
Drakintól

Helyesírás, kezdő nem tudhatja

Melyik nem tartozik a Standard táncok kategóriába?
Tangó
Slow fox
Angol keringő
Jive

Ez specnek tűnik (legalábbis én nem jártam tánciskolába)

Ec-pec kimehetsz.................
Ott is maradsz
Holnapután bejöhetsz
Ma még be jöhetsz
Be se jöhetsz

E meg gagyinak

Mit takar a Joulupukki elnevezés?
Mikulást
Finn tartományt
Karácsonyi éneket
Egy svéd népdalt

Ezt meg nem tudom, hogy köteles vagyok-e tudni, még ha tudom is
Dátum: 2009.08.21. 06:28:40
Sziasztok!
Kérésem, ötletem a kvízzel lenne kapcsolatos.
Rengeteg a panasz, és a fórum kevés a vitatásra, mindenki arra kíváncsi, hogy ki az a "m.rha", aki leértékelte a kérdését, és hogy miért.
Ezután persze megy az ember leírni a baját, és egy-egy ilyen hozzászólás bizony foglal némi helyet.
Szerintem ezután amikor az ember megkapja a kérdésének értékelését, legyen ott az értékelő rövid, és egyértelmű magyarázata.
Esetleg egy zárt topic is lehetne, ahová csak az értékelések mennének, és a kérdéshez tartozó hozzászólásra mutatna a link.
Így a fórumba csak azoknak kellene írni, akik már utána néztek a hibának, és megkérdőjeleznék az ítélet helyességét .
Szerintem sokat javítana a játékosok morálján, ami valljuk be, néha kritikán aluli; és nem kellene ennyi kvíz+panasz topic.
Dátum: 2009.08.21. 05:24:02
Melyik folyó halad át a Boden-tavon?

Elba
Rajna
Odera
Volga

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Sziasztok, újból megkérnék valakit, hogy segítsen kijavítani a kérdést. Nagyon megköszönném
Dátum: 2009.08.20. 01:46:47
Melyik folyó halad át a Boden-tavon?

Elba
Rajna
Odera
Volga

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mit kérdezzek már, hogy milyen színű a hó? Úgy látszik semmi sem jó egyeseknek. Kezd elegem lenni.
A halad át helyet írjam azt, hogy folyik át? Vagy kérdezzem úgy, hogy melyik folyik bele, és ki belőle?
Segítsen valaki PLEASE!
Dátum: 2009.08.17. 12:51:55
Hali, volt egy kérdés, nem másoltam ki, mert egyértelmű volt a válasz, de mégis volt valami bibi.
Az volt a kérdés, hogy mit jelent magyarul az S.O.S.
Bejelöltem, hogy "mentsétek meg lelkeinket" (latinul "save or souls" ha jól emlékszem), és kiírta, hogy helytelen válasz, és valami olyan választ adott be szokás szerint, ami nem is ide tartozott, ami egyébként is sűrűn előfordul. Ilyenkor mi van? A kérdést nem értelmeztem jól, vagy adatbázis hiba, vagy valami egyéb?
Minek a mértékegysége hektopascal?

Légnyomás
Tömeg
Sűrűség
Teljesítmény

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Igen, szerepelt, de akkor helyesírási hiba miatt vissza lett dobva, és azóta átírtam. Bárki értékelte, vegye a fáratságot, hogy ellenőrzi előbb, hogy mit is értékel PLEASE! Vagy nem lehet javítani?
van olyan kérdés, ami 3xor is meg van, csak egy pár szó fel van cserélve, azokat miért nem dobják vissza? hiszen a válaszok meg ugyanazok.
Minek a mértékegysége "hektopaszkál" ?

Légnyomás
Tömeg
Sűrűség
Teljesítmény

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Valaki kijavítana, utána néztem és mindenhol így írják. Szerintem hibátlan, esetleg hagyjam el az idézőjelet?
A Réaumur-skálára nem is gondoltam. Már nem is tudom mióta nem használják. Olyan nagy szüksége volt az emberiségnek arra a skálára, mint porcelánboltnak egy elefántra
Az általam említett 4 skálán kjvűl tudtommal nem használnak már aktívan többet, ezért nem is ugrott be. Főleg az egyszerű neve miatt is =D Iskolapados koromban a celsius, és kelvin skálát előszeretettel használtam számításokra. A rankine már más tészta, különleges, és hacsak nem leszek laboros, nemigen használom ) A kérdést viszont már nem teszem fel, meghagyom másnak. Élvezet volt megvitatni a témát, és köszönöm a segítséget.
De mi van, ha egy másik értékelő meg tudja, akkor meg bekerűl a kérdés.
Van egy rakat évszámos kérdés, az nem lexikális? Az a tagállamos kérdés nem pontos területet kérdez, csak arányt. Én sem tudom a választ biztosan, bár texasra tippeltem volna, de ha nem tudom sem jelölöm rossznak, mert ha én nem tudom attól még sokan tisztában lehetnek a válasszal. Viszont az, hogy ki mettől meddig élt, az már lexikális tudás, vagy akár valaminek a latin neve. Valami nincs jól ebben a rendszerben. Részemről mostmár, ha úgy döntök folytatom a játékot valami ilyesmit kérdezek.
Mivel kapcsolható fel az elektromos világítás?
Tégla
Mész
Cement
Villanykapcsoló
Ezt a négy hőmérséklet mérő skálát ismerem És akkor mások miért írhatnak "nincs ilyen" kezdetű választ?
Ja, és bocs az esti hangvételért, de nem aludtam rendesen, ezért is léptem fel, és morcos voltam. Szóval segíts kijavítani, és akkor újra elküldöm.

Melyik hőmérséklet mérő skála indúl az abszolút nulla fokról?

Celsius-skála
Fahreinheit-skála
Kelvin,-és Rankine-skála
Nincs ilyen skála
Hali!
Mi nem egyértelmű abban, hogy a Kelvin,- és Rankine skála indul az abszolút nulla fokról, vagy a Celsius, vagy Fahreinheit, vagy nincs ilyen skála?

Mi nem volt tiszta a kedves értékelő számára? Az hogy van abszolút nulla fok, vagy hogy mi a skála szó jelentése, esetleg vmi más?

Részemről befejeztem a játékot, ha nem válaszolódik meg ez a kérdésem, hogy mi volt a rossz válasz megbélyegzés oka, és nem fogják elfogadni. Holnap délután viszem haza a fiaimat, addig várok, és akkor törlöm magam, ha nincs reagálás. Kevesebbel is bosszantottak fel, és több időt is töltöttem már más online játékkal, ahonnan léptem.
Oldal: 1