Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Dátum: 2009.09.05. 14:35:58
Szeptember az nem a nyár hónapja...
Dátum: 2009.09.03. 14:45:28
Hát az tizenvalahány emberből még vanank akik maradtak csak takarék lángon.

Nasdfil, Stardust, Lanmaffia, Thordin nem váltott, maradt a VMben.

Jah egen Dutch is eljött, de asszem Ő töröl...
Dátum: 2009.09.03. 14:36:00
Megvan még a másik címem ha annyira akarnám felpontozhatnám magam de nem érdekel...

Mi történt a VM ben- hát azzal kezdődött, hogy Ezékiel kilépett majd Dalen törölt, mivel törölt a barátnője kilépett a szöviből (Piciklón). Lanmaffia a portyaváltoztatás után, már nem csinál semmit, csak a katában van. Ezután Nasdfil kevés időre hivatkozva, 5%-os ténykedésre kapcsolt. Meszy hordát váltott, Thordin, Stardust nyaralni ment már több mint 4 hónapja, azaz időre panaszkodva katába mentek. Ekkor döntöttünk 3 an arról hogy törlünk. BaalCain-é volt az 5let. Én követtem, valamint Prince of Magic, majd Trippdex is átjött mivel átadta a kariját, mert kiment Angliába pincérkedni, asszem hamarosan visszajön, mert több ideje lesz (mármint a VÚhoz jön vissza Angliába kinn marad!)

Körübelül ennyi. Ez olyan 10-12 ember asszem...
Dátum: 2009.09.03. 14:16:06
Igen mert mivel volt egy idő mikor nagyon felkaptam magam ezért, mert annó közkedvelt titulusig vittem fel magam, aztán meg egyik pillanatról a másikra irritáló lettem, jó elismerem bunkó vagyok és a stílusom is az, mivel megmondom a véleményem annak akinek akarom és nem kertelek. Oké azokat a hsz-eket lelehet pontozni, ha nagyon dúrva vagy sértő volt, bár sztem nem volt vészes. De azokat a hsz-eket hogy van joga valakinek lepontozni, amik pl itt estek a kötetlen csevejben mint hogy ki mit csinált tegnap stb, egyéb személyes dolgok (mint az MSN-en) azokat mért kellett? Tettem fel magamban a kérdést, az kit zavart, vagy úgy gondolta ha egyszer szart írt akkor mind az, na ezt elegeltem meg és a kirohanásom után, már inkább megváltoztattam, vagy kitöröltem hsz-eimet (hogy pontozzátok le).

Most meg már nem érdekel, mivel tudom, hogy ennek nincs jelentősége, max annyi, hogy valaki ezt gondolja nah ez biztos köcsög ha irritló ez meg jó fej ha kedvenc, de ezek csak szavak. Tehát engem már ez sem érdekel, ha majd 2 év múlva is ez leszek akkor elgondolkozom, és egy jót nevetek az egészen...

(mod:helyesírás)
Dátum: 2009.09.03. 14:05:13
Igen vannak még ilyen gerinctelenemberek, csak tudom, mert mikor beregeltem ezen a nével népszerű voltam és egyik napról a másikra irritáló lettem, de most már nem érdekel ezek a pontozós xartalicskák akik ebben lekik örömüket, azok élvezzék, ha így jó nekik.
Dátum: 2009.09.03. 13:15:58
Epikus azért tud ütni, csak nem nálunk mert már 22 nél járunk, mire meg elérem mondjuk a 25. szintet addigra meg olyan 200 nál fog járni...

Építeni is tud, mivel első dolgom lesz a főbb szakik után maxolni a manakonstrit, így legalább LÉ vesztés nélkül megúszom többnyire az építést! Tudom hogy addig elkell jutni, de én ráérek. És valljuk be gyógy lötyit venni nem nagy kunszt.

A háború már más tészta, mert ingyen TP nem kell...
Dátum: 2009.09.03. 13:00:45
Hát lehet igazad van.

Igen valóban Soullal jobb volt de nézd meg az ismerőseimet. Meszy szinte már nem csinál semmit, Killerbeast építő lett, VM esek katakombában, Dutch törölni fog, és még sorolhatnám. Lehet lett volna vmi ha mondjuk hordát váltok vagy máshova meek, de régi kollégák vagy töröltek vagy panganak. És azért azt valljuk be az nem az igazi. A VM-ben megkérdezheted a többieket én voltam a udvaribolond Dalen sensei után (jah persze ő is törölt ) És egyedül írogatni a fórumra nem jó móka. Az egész arról szolt hogy a tag feljön a VÚra elpötyög 2-3 gombot (vadászat, portya, állat) és kilép. Én meg hiába voltam fennszinte egész nap, meg mikor az időm engedte, a többiek sehol. Nagyon lehangoló volt, hogy a régi vezető smaragd szöviből mára egy kalap xar lett, ekkor döntöttünk páran úgy, hogy ebből elég, ezért nekem nem kell magas szintű kari.

Lehet, most is úgy tűnik, h maradt ez a 3 gomb (portya, állat, pihenés) de ahoz képest ez sokkal élvezhetőbb, bár eddig még anyázós levél nem jött, valyon mit csinálok rosszul...
Dátum: 2009.09.03. 12:44:34
Óhó én ráérek még csak 21 leszek...

Amúgy meg nem mondanám magamról, hogy annyire megszálott vok mivel Agusztusban szinte itt sem voltam (Mo-on) Nem tudom mi számít nagynak, de nekem csak az célom, hogy amit Soullal elrontottam itt jóvá tegyem.

Lehet szintvisszamaradott vok, mivel már 3 hónapja játszom (majdnem), de eddig nem unalmas. Nekem csak az nem tetszett 50esen, hogy már minden csak a vadászatról szólt meg arról a napi 40 portyáról...

A szövink meghalóban és már naon nem találtam a helyem a SÖ-ben jó volt ,meg a Tappancsok is hívtak, de akk mind1 volt döntöttem...
Dátum: 2009.09.03. 12:30:03
"Kapargatni az aprót..."

Shaktor 5ös szinten napi 10 ezer LE-t szerzek, én ezt nem aprónak mondanám...
Dátum: 2009.09.03. 10:04:59
Engem ki fog kárpotolni a 800 Lé elvesztéstől, a 32 TP megszerzesétől és a 200 Le nyeréstől??

Mindegy annyira nem zavar, bár az tény, hogy ha V3-on kiderül mi a szitu, akkor a többi világ 1 év alatt sem tölti fel az utolsó pillont , nem, hogy egy 7 alatt...
Dátum: 2009.09.03. 09:42:09
Nagyszerű Baraty kolléga!

10 pont!
Dátum: 2009.09.03. 08:21:49
Nem lehetne valamit kezdeni a "holt" karikkal?? Mivel annyi játékos van aki már 7-8 hónapja nem lépett be, nem egy olyan kari bemutatkozást láttam, hogy
reg: 2008 október, december...


Mondjuk lehetne egy rendszer, mely törölné a karakter, ha az 3-4 hónap alatt egyszer sem lépett be, és ha ebből hiba adódna, akk esetleg a törlést előtt lementeni, és ha kéri akkor visszaállítani. Biztos nagyon bonyolult hadművelet lenne, de nagyon hasznos kis fejlesztés lenne... Tudom, hogy sok benne a HA, de szerintem jó lenne átgondolni...

(mod: helyesírás)
Dátum: 2009.09.03. 08:13:04
Valószínűleg, annak annyi...:-(

De lehet elviszi majd a Télapó karácsonykor, csak nehogy sok legyen, mert megszakad...XD
Dátum: 2009.09.03. 07:02:51
Hát igen ilyen ez a popszakma, meg az ált. isi....

Hát lehet, mivel Killerbíből építő lesz, Ütlekborulsz még csak-csak, meg Doomlord-on játszik asszem...

Én nem tüntem el, csak végeztem a másik énemmel...Souuuullll...Sou...ul, Yuu...rei...Yuurei...
Dátum: 2009.09.02. 08:01:36
Több 100, csak attól függ honnan nézed...

Ezek szerint ide is elért a válság és kassza nem engedte a több 100 AH-s tárgyat, ennyire tellett...
Dátum: 2009.09.01. 21:46:46
Hát egen próba kelepce!
Dátum: 2009.09.01. 21:40:35
Kis titokzatos...

Az 5let jó, de V1 n ez már lejárt sláger...
Dátum: 2009.09.01. 20:39:25
Nari77

A V3-as mókát akk inkább itt folytassuk, mert rám naon morcik az emberek, meg amúgy sem szokásom teleoffolni a topikot!

Igen újra kezdtem, de nem bántam meg...
Dátum: 2009.09.01. 20:36:08
Nem feltétlenül, mert ha ugyanolyan pontszámokat kapsz, akkor a statisztikád stagnál (nem változik)
Dátum: 2009.09.01. 20:33:54
4-5 hónapja játszik és MÁR 15ös szintű, az bizony nagyon sok

Én 2,5 hónapja játszok és 10 szintel kisebb vok, de nem a V3-on...