Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blac84

Oldal: 1
Dátum: 2011.01.23. 08:13:20
Köszi a javaslatot, tényleg alacsony volt a kristálypont beállítás. Most megnöveltem és egyből jó lett.
kösz: Blasius Waaz
Dátum: 2011.01.22. 16:46:25
Maxos ÉP-VP meg gyógyital, mégse megy.
Dátum: 2011.01.22. 16:05:27
Van jó pár kalandom, de nem tudok kalandozni, mivel egy-két megoldás után kiírja, hogy kudarcot vallottam. Van 122 kristálypontom is, de semmit nem használ fel belőle a program.
Légyszíves nézzetek utána, hol lehet a hiba.
Köszi: Blasius Waaz
Dátum: 2009.03.02. 14:11:12
Biztos, hogy nem néztem el. Tegnap este, amikor beléptem, kb. 1800 LE volt nálam. Ma délután 100 (száz). Ajánlásból kaptam 6 (hat) LE-t. Eddigi csatáim között egy szerepel: 01:42-kor 1717 LE veszteség. Több csatám tegnap este óta nem volt, mivel már egy hete (egészen ma délutánig) láthatatlan voltam, hogy így segítsem a szövinket a háborúkban. A láthatatlanság miatt nem is vadásztam, szóval több napra visszamenőleg meg tudom nézni, hogy hogyan változott a LE mennyisége.

Ha másnak sincs ötlete, akkor írok a címre, amit megadtál. Köszi!
Dátum: 2009.03.02. 13:12:49
Sziasztok!

Van valami, amit nem értek.

Volt nálam 1817 LE. Hogyan vehet el belőle egyetlen személy egyszerre 1717-et???

Elvileg van transzcendális projekcióm is (2-es szintű), így 200 LE-nek mindenképpen maradnia kellett volna, nem? Meg egyébként is, a nálam levő LE-nak csak a 15-20%-át veszthetem el. Plusz a szövetségnek van lélekpajzsa, aurapajzsa is. Nem vagyok megátkozva sem, és azzal, aki megtámadott, nem is állunk háborúban.

Esetleg amiatt történt, mert nagyon magas a kivégzése, és az újítás miatt többet vehet el? De a transzcendálisnak akkor is működnie kellene, nem?

Előre is köszi a választ.
How I Met Your Mother: ajánlom mindenkinek! Végre nem az ezerszer hallott, előre kiszámítható, tipikus sitcomos poénok. Egyszerűen: "Legendary"
Dátum: 2008.10.19. 21:38:03
Ma találkoztam ezzel:

Mennyi a kettő négyzetgyöke?
a) 1,23
b) 1,5
c) 1,4123...(és még vagy 20 számjegy)
d) nincs ilyen, mert irracionális szám

Beírtam a számológépbe, az eredmény: 1,414213.....
A c)-t választottam, gondoltam, a kérdésfeltevő csak elírta, de kiderült, a d) a jó.
Szerintem törölni kellene. Egyrészt gagyi kérdés, másrészt a c) megtévesztő (a többi lehetőséghez képest), harmadrészt pedig a "jó" válasz nem jó válasz.
Oldal: 1