Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Beck\'s B

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.11. 15:11:52
Vettem az adást

Amúgy maga a kérdés jó, semmi bajom nem volt vele ... csak félreértheő
Dátum: 2008.12.11. 14:40:18
Oké vettem az adást ... ettől függetlenül lehetne rá reagálni nem ??
Nem igazán találtam olyan topic-ot ahova leírhatnám igy ide írom

Nem feltétlenül kell rossz kérdéssé minősiteni az alábbi kvízt, de egy kis javítás kéne. A kérdés az volt hogy "Milyen állat az Orka ?" - nos a két teljesen félrevezető válasz mellett ott votl még a gyilkos bálna illetve a cet.

Utóbbit jelöltem be, kiírta hogy rossz a válasz, a gyilkos bálna a jó. Tény hogy igy is lehet értelmezni a kérdést de ha megkérdezel valakit hogy " pl milyen állat xy ?" , akkor általában rávágják hogy emlős/hüllő/stb
Dátum: 2008.12.10. 13:33:15
Nem igazán találtam olyan topic-ot ahova leírhatnám igy ide írom

Nem feltétlenül kell rossz kérdéssé minősiteni az alábbi kvízt, de egy kis javítás kéne. A kérdés az volt hogy "Milyen állat az Orka ?" - nos a két teljesen félrevezető válasz mellett ott votl még a gyilkos bálna illetve a cet.

Utóbbit jelöltem be, kiírta hogy rossz a válasz, a gyilkos bálna a jó. Tény hogy igy is lehet értelmezni a kérdést de ha megkérdezel valakit hogy " pl milyen állat xy ?" , akkor általában rávágják hogy emlős/hüllő/stb
Rendben végülis utólag átgondolva igazatok van.

Ellenben ma én is találkoztam egy igazán kérdéssel.

"A Született feleségek című sorozatban hogy hívják Eva Longoria karakterét ?" - rendben eltaláltam de kb annyi közöm volt hozzá mint az "alábbi modellek közül melyik hybrid meghajtású kocsi".

Az ilyen kérdések hogy maradtak bent ? Vagy kezdjünk el olyan kérdéseket feltenni hogy a Toldi - ban hányszor hangzik el a Miklós név ?
Nos tényleg emberművelő kérdéseket tettetek fel, anno mikor küldetés volt a kvíz-kérdés feltevés gondoltkodtam is hogy milyen típust tegyek fel.

Aztán gondoltam legyen mindenkinek sikerélménye legyen egy a Beholder játékához kapcsolodó kérdés :

"Melyik ősi isten nem "teljes szín" a HKK-ban ??"

Bufa
Rhatt
Chara-din
T'hor

T'hor : Tihor Miklós egyik beceneve a TF játékosok között. Legalábbis anno az volt.
A maradék három : mindegyik ősi isten de az eléggé ismert hogy a BUFA/Bárd a mindenes szín.

Még aznap : teljesítetted a küldetést, vedd át jutalmad : 1 jó meggfejtés értékelése jó.
Egy napra rá : kérdésedet töröltük mert a játékosok több mint 75%-a nem tudta rá a választ ...
Oldal: 1