Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oziris

Oldal: 1
Dátum: 2015.09.15. 22:16:08
Eddigi "rekordom" 58 támadásból 7 térkapus cucc.
Szerencse 406, szint 86, arány 4,72.
Mekkora szerencse kell ahhoz, hogy ennyire extrém eredmény ne születhessen?
Dátum: 2015.07.15. 20:46:43
Köszönöm a választ.
Dátum: 2015.07.15. 15:12:23
Sziasztok!

Mi köze van a térképkeresés szakértelemnek a csata utáni regenerációhoz?

Amikor szintet léptem, sem a szövetségi bajnokság-, sem a hordák harca csatái után nem regenerálódtam (Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál ..... életpontot.).
Így persze csak harmadannyi csatát tudtam vívni.
Amikor a térképkeresés szakimat kizöldítettem, minden helyreállt.
Dátum: 2014.11.29. 21:14:06
A hordák harcában, meg a szövetségi bajnokságban az állataim minden közelharci körben 30-at sebződnek és így rövid idő alatt kimúlnak.
Ha csak 1 állattal harcolok, az csak 1-et sebződik körönként és ezért nincs gondom a gyógyítására.
Szövetségünk több másik tagjának nincs ilyen problémája.

A fenti sebződések függetlenek az ide tartozó sima- és alternatív szakértelmektől.

Kérdéseim, hogy miért van különbség 1 és több állat sebződése között, illetve a sebződés miért nem függ pl. a vastag bőr szakértelemtől.
Dátum: 2014.10.15. 23:14:18
Mitől van a különbség a kufár portyalistán látható TÖ és a toplistában a karakterre rákattintva (meg a kémkedésnél) látható TÖ között?
Dátum: 2014.07.05. 06:15:59
Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleftől - 40 csatából sikerült. Egyre többször érzem úgy, hogy a program direkt szúr ki velem.
Dátum: 2014.04.12. 22:01:11
A helenakozmetika ad két választ.
Ha valaki csak egy forrást használ és a saját tudása is csekély, akkor könnyen megzavarodik.
Ha az ember elkezdi mondani a csapat összeállítását - Grosics, Buzánszky, Lóránt, Lantos .... - akkor a harmadik a középhátvéd.
Lehet, hogy neked van igazad és manapság már ez avítt dolog, de azért én tartom a véleményemet.
Melyik poszton játszott Lóránt Gyula az aranycsapatban?

balszélső
kapus
középhátvéd
jobbfedezet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Az aranycsapat középhátvédjét az értékelő szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg ismerheti.
Gratulálok neki.
Jó kérdések: István, Mátyás, Rákóczi, Kossuth, Puskás, 2x2, esetleg még finn zenekarok dobosai.
A többit törölni.
Dátum: 2010.06.03. 19:14:04
Sziasztok!
Az akciós ajánlással kapcsolatban szeretnék kérdezni.
1. Akkor is jár a relikvia, ha valaki simán regisztrál, bejelölve az én ajánlásomat, vagy csak az az érvényes, ha elküldöm neki a végzetúr egyen meghívóját és az alapján regisztrál?
2. Ha a meghívó alapján regisztrál, akkor nem jelenik meg az ajánló rublikája? Az automatikusan kerül bejegyzésre?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Oziris
Sziasztok
Szerintetek miért rosszak a válaszok?
Mi az államformája Monaconak?
köztársaság
nincs államformája
hercegség (jó válasz)
császárság
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Sziasztok!
Az alábbi kérdésemre "A kérdésben nem megengedett szó szerepel!" választ kapom.
Melyik várost hívják a Bakony fővárosának?
Mór
Veszprém
Zirc
Pápa
Mit változtassak rajta?
Oldal: 1