Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.11.28. 21:58:14
Valóban, a 10 másodperc bőven elég arra, hogy összeüssünk. Viszont csak akkor nyerek, ha kicsi az egészséged (kevés az ép-d, erre épül az egész kivégzés téma), vagy ha amúgy is levertelek volna portyában.

A módszerem annyi, hogy: portyalista: beütöm a nevét, támadás gomb. Ha nem támadható beütöm a nevét újra, támadás gomb, újra és újra. Nem hiszem, hogy ez csalás lenne.
Dátum: 2009.11.28. 21:51:42
Engem is mindig lepontoznak, hidd el nem én tolom az egyeseket.

Nem vagy nagyképű, csak tudod mennyit ér a relikviád. Érdekes, hogy a Tiédet nem akarja senki lekorlátozni, pedig fixen évente a legerősebb relikvia V1-en a Te birtokodba kerül.
Dátum: 2009.11.28. 21:49:24
Idézet: Blackjack - 2009.11.28. 21:45:12
Egyébként nem lenne ezzel sem baj, ha Dutch "normál" játékosként a lista alapján, s nem URL címből behívva támadna.


Légy szíves ilyen valótlant ne terjessz. Én is listából támadok.
Dátum: 2009.11.28. 21:47:19
Egyfelől nem így csinálom. Nem tudtam, hogy van ez a módszer is, lehet mostantól így fogom, ha ez még gyorsabb az én módszeremnél is.

Másfelől arra sincs ballance (hogy szeretem ezt a szót), hogy valaki 8 szinttel magasabbról agyoncsapjon. Ott sem kap a védekező fél semmi bónuszt, csak azért, hogy legyen esélye.

Az azúr légió legerősebb tagjai kaptak olyan fejlesztést, hogy napi 15-20 klikkeléssel összeszedjen 5 millió LE-t a KH-ból, én sajnos nem kaptam, így nekem magamnak kell előteremteni a dolgot.
Dátum: 2009.11.28. 21:40:25
Nem tudom mennyi dukátod volt, de 740 Nekem is van. Ha aukciós tétel lett volna, akkor 800-at is össze tudtam volna érte szedni, tehát elméletben nekem is lett volna esélyem.

Így, hogy külön Pestre kellett érte menni, hogy egy bárhonnan játszható onlájn játékhoz megszerezzek valamit, nos így nem volt esélyem.
Dátum: 2009.11.28. 21:35:23
Te azt szeretnéd, hogy a léd 100%-os biztonságban legyen, ez eleve hülyeség ebben a játékban. Azt mondod a ruha cserélgetés meg a gyógyital szerinted nem jó dolog a játékban, tehát azt szeretnéd, hogy olyan ellenszert kapj, amiért nem kell semmit csinálnod ... ezt nevezem én lustának.

A lét valóban el lehet költeni a játékban 15% alatt, sőt illik is. Aki ezt nem hajlandó megérteni, az buta ehhez a játékhoz szerintem. (az elementárisos gyorsítás is a békés vadászatot támogatja, pedig Miklós ott is megígérte, hogy nem kavar be a portyába.)

Ezen dolgok mellett még megteheted, hogy felviszed az egészségedet olyan magasra, hogy 15%-on se lehessen kivégezni, vagy nem ép határ alatt vadászol.

Rengeteg dolog van, amit lehet(ne) csinálni, de természetesen a védekezés ezen formáira erőforrást kell áldozni. A JV fülét rágni, ingyen is lehet és ahogy nézem hatásos.
Dátum: 2009.11.28. 21:23:01
Idézet: Birka - 2009.11.28. 21:15:01
Szerintem örülj neki, hogy eddig kihasználhattad ennek alapján


De ez nem így működik. Én éles szemmel észreveszek a piacon egy tátongó rést, gyorsan csinálok rá egy üzletet, amivel évente milliárdokat kaszálok. Erre jön éállam bácsi az első év végén, hogy "fiam, a pártfogoltjaim panaszkodnak, hogy túl sok pénzt keresel legálisan. Elkobzom a vállalkozásodat, örülj, hogy ennyi pénzt tudtál szerezni belőle."

Már most is megvan a védekezés ellene, nem egy karakter jól is csinálja. Ne engem szívassanak már azért, mert valaki lusta, vagy egyszerűen csak buta.
Dátum: 2009.11.28. 21:01:02
De alapvetően azt indolkolja már meg valaki, hogy egyáltalán minek kell hozzányúlni a kémkedéshez?
Dátum: 2009.11.28. 20:57:02
Ha a tp csík és az ép csík bennemarad, akkor felőlem nyugodtan kivehetik a kvízkérdések számát, semmit nem ér el vele a JV.

Jó lenne megtudni, hogy ezzel a fejlesztéssel (amit eddig sehol nem említett Miklós, pedig erről is lehetne azért szavazni) mi a céljuk, kik kérték stb.
Dátum: 2009.11.28. 20:34:17
Ha ez a változtatás megtörténik, akkor mindenképpen kérek kárpótlást a JV részéről. Ha a kristálygömb hatástalanná válik, akkor egy inspirátorra szívesen becserélem.
Dátum: 2009.11.28. 20:16:18
Hát kössz bazz ... Parasztság ez a javából.
Dátum: 2009.11.28. 20:12:53
Idézet: Birka - 2009.11.28. 19:44:29

-a kémgömb ezentúl nem aktuális kvízt mutat majd, hanem a 8 órás elmentett értékeket.


Ezt miért kell?
Dátum: 2009.11.28. 13:44:26
Én azért szívesen látnám, ha az inspirátor bekerülne a megszerezhető tárgyak közé. Sajnos a találkozóra nem tudtam elmenni, így esélyem sem volt megszerezni a tárgyat. Ugyanakkor örülnék neki, ha Pestre utazás nélkül is megoldható lenne, hogy egy játékos hozzáférjen minden ereklyéhez, legalább elméleti szinten.
Dátum: 2009.11.26. 15:46:27
16245 a regszámod. Azok a karakterek, akik szintén ilyen regszámmal rendelkeznek és nem fejlesztették ki a VF-et, azok már 8-10 szinttel feletted vannad és kb mind agyonverné a karaktered 10-ből 10x. Te nem velük versenyzel, hanem bevárod a később regisztrálókat és azokat vered pépesre. Biztos akad egy-két olyan karakter is, akik korábban regisztráltak mégis elvered őket folyamatosan, hiszen jó játékos vagy, de a tendencia ettől még ugyanaz marad.
Dátum: 2009.11.26. 15:31:24
Idézet: Prisma - 2009.11.26. 13:18:07

Tudom, hogy szereted ezt ismételgetni, de én is türelmes vagyok, ezért én is leírom n+1-ik alkalommal is, hogy semmivel nem indokolható a VF, és a pók taktika büntetése. A lefelé támadás büntetése viszont igen, mégpedig azzal, hogy a lefelé támadó szintelőnye az esetek túlnyomó részében kizárólag abból származik, hogy előbb indult a játékban, tehát semmilyen érdeme nincsen abban, hogy előnyben van - ellentétben a VF, és pók taktikát követővel.


A VF-nél is tisztán látszik, hogy valaki csak azért kerül komoly előnybe társaival szemben, mert előbb indult a játékban. Emiatt több erőforrást használhatott, mire a másik ugyanarra a szintre ért. Mert hogy a VF-es karakterek nem azokat verik sz@rrá, akik velük egy időben indultak, hanem azokat, akik nem fejlesztettek VF-et és ezáltal rövidebb idő alatt tették meg ugyanazt az utat, kevesebb erőforrással. (ezt jól tükrözik a regszámok)
Dátum: 2009.11.26. 11:19:28
Azért az érdekes, hogy alacsony szinten nem büntetik a gyengék rommá verését, csak magas szinten. Az is érdekes, hogy ilyenkor az alacsonyabb szintűekben is kialakul az a csőlátás, amivel a topot szokták illetni.
Dátum: 2009.11.25. 16:15:33
Viszont a példában említett karakter a VF előtt 4-5 szinttel magasabb volt nálam, most 10 szinttel alattam van. Azt kell észrevenni, hogy mindenki azért fejleszti ki állítólag a vf-et, mert agyonverik magasabb szintekről, de a VF-et kifejlesztő karakterek is ezt csinálják, csak még sokkal durvábban.

Azt azért simán el tudnám képzelni, hogy maxolt VF mellett nem lehet a karakternek csak 30 pp-s beállítása, illetve, hogy a regszám szerepelne a portya képletében. Ha később regisztrált karaktert ütök akkor kapok valami negatív módosítót, ha korábban regisztráltat akkor pozitív módosítót.
A csatákkal van kompenzálva, hogy a kalandért magáért nem kapsz egy deka tp-t sem, pedig szerepjátékosan attól fejlődne a legtöbbet a karaktered.
Lélekgyémántot ad a kaland. Ha nem tetszik nem kell csinálni.
Dátum: 2009.11.25. 14:07:36
A spelleknél látott negatív tulajdonság módosítók minden esetben kifejtik a hatásukat, ha talál a spell, vagy van olyan, hogy csak kiírja a gép, ám mégsem érvényesül? Azért kérdezem, mert ha jól emlékszem korábban volt hasonló probléma a kritikus ütés csökkentéssel is.

(Illetve mert ha nem adok az epikusnak -67 védekezést akkor eltalálom 5x, ha betalál a varázslat akkor meg cak 2x találom el.)