Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Idézet: Prisma - 2009.12.01. 14:01:57

1. Teljesen mindegy, hogy okkal, vagy ok nélkül töm valaki, nincsen ellene védelem.


Ha 15% ép alatt vagy akkor nem tudnak támadni. 100%-os védelem. Ha pihenésnél döntetlenesbe öltözöl, mindenkitől ki fogsz kapni, 100%-os védelem. Stb.

No mindegy, ez is egy teljesen meddő vita, egy újabb hülyeségről, ahelyett, hogy mindenki csak játszana a mostani szabályokkal.
Idézet: Khronos - 2009.12.01. 13:50:43


Ha valaki olyan lusta hogy képtelen megvédeni a LE-t, miért van felháborodva ha leütöm? Miért van megengedve hogy az én karakterembe fektetett munkámat tönkretegye?


De nem teszi tönkre. Csak azokat tömik tp-vel, akik már túl erősek a szintjükön, ezeknek a karaktereknek meg igenis már szintet kell lépniük és feljebb kell megállniuk a helyüket.
Mert egyszerűen a személetmód rossz. (szerintem) Senki sem fejlődni akar, csak tápolni. A tápoláshoz káros az ingyen tp, de a fejlődéshez jutalom.

Egyébként ne szégyeld magad, csak vedd tudomásul, hogyha már kinőttél egy szintet és egy újra kell lépned. Új kihívások, erősebb ellenfelek, stb.
Elolvasom én, de egyre nagyobb hülyeség vannak leírva. A tp NEM büntetés. Az ultraoptimalizátort zavarhatja, hogy 1-2 tp-hez nem társul LE, de ettől még nem büntetés. Ez a fejlődés alapeleme, emiatt jutalomnak minősül. Az hogy Te egyszerűen nem akarsz fejlődni, csak egy adott szinten megrekedve tápolni, az a hülyeség és a játék megszégyenítése.

Legalábbis ez az én véleményem.
Dátum: 2009.12.01. 13:25:10
"Ezt a karaktert nem kémlelheted ki!"

Ilyet hogyan lehet elérni? Elég rideg üzenet, rémálmaim megtestesítője.
A tp tömés nem BÜNTETÉS, csak Te érzed annak. Egy nagyon minimális réteget érintő probléma, ami azért alakult ki, mert ezek a karakterek náluk jóval gyengébb karaktereken élősködnek. A végzetúr társadalom kiveti őket magából, megpróbálja megoldani, hogy magasabb szintre kerüljenek, a saját súlycsoportjukba.
Idézet: Prisma - 2009.12.01. 13:11:18
Hogyan lenne már kiszolgáltatott? 100%-os védelem van a LE rablás ellen.


ha neki állunk szőrszálat hasogatni, akkor eljutunk oda, hogy minden ellen van 100%-os védelem.
Dátum: 2009.12.01. 13:11:22
Szerintem kellene még egy sor a top listában, mégpedig a megvalósított reformok. Itt lehetne számolni, hogy melyik karakter hány reformot talált ki, melyek végül megvalósításra kerültek. Nagyon látványos lenne.
Dátum: 2009.12.01. 13:09:31
Idézet: Texex - 2009.06.06. 12:10:17
Így a kamrázóknak érdeke hogy azonos vagy nagyobb szintre támadjanak és csökkenne a lefelé támadás kissé.


Már most is az a kamrázó érdeke, hogy szintben magasabb karaktert tegyen be a kamrába. Egyfelől mert ő több lét termel, másfelől mert ő nehezebben szökik meg. (nem lát a portyalistában)
Dátum: 2009.12.01. 12:53:33
Jobb, kérdés, hogy esik-e. Minden klánban van olyan karakter szerintem, aki már bespájzolt rá. (aztán majd potyognak az egészséget meg a regenerációt és állatgyógyulást adó tárgyak)
Dátum: 2009.12.01. 11:23:16
Azért az vicc, hogy egy 75. szintű tárgy 100 kincspontért megy el. Nincsenek túl jól kiegyensúlyozva a tárgyak.
Dátum: 2009.11.30. 22:40:06


(Csak egy nem az én szavazatom, de ha áttehetném már áttenném a nekem mindegy kategóriára. A többi még a Crimson idejéből megmaradt farmok szavazata.)
Ez a kiegyenlítés. Hogy nem csak le mellé kapsz tp-t, hanem kapsz "üreset" is. Így áll helyre egy relatíve normális LE/tp arány, ami így is drasztikus skálán tud mozogni.
Dátum: 2009.11.30. 21:15:48
Miért írod le a poént? Miért rontod az én üzletemet? Magas szinten nem divat sok lével portyázni. (tisztelet a kivételnek)
A tp azért kell, mert fejlődik a karaktered. He nem kapnál tp-t, akkor a játék teljes sztoriát dobnád a kukába.

Másfelől egy kiegyenlítő rendszer is, ha már elég erős vagy tovább kell lépned egy adott szintről, nem maradhatsz ott tovább. Olyan nincs, hogy örökre 36. szintű maradj, miközben tápolsz tovább.
Dátum: 2009.11.30. 21:11:18
Ez azóta történt, nem módosítottam a postot.
Dátum: 2009.11.30. 20:59:20
Szerencsére már 9 szint a támadhatósági küszöb, így már látlak. Majd megpróbállak lefosztani, hogy megérezd a veszteség ízét is. (Aztán ha lepattanok, akkor megnő a max rablásod.)
Dátum: 2009.11.30. 20:57:17
8 szint különbségnél már 0-át rabol. Leanthil jött, 80%-os támadhatóságon voltam, elszívott pár százat meg a csata végén kapott egy nagy 0-át.
Dátum: 2009.11.30. 18:44:37
Minden bizonnyal én is sarkítok néha, főleg az indulatok miatt. Engem meg lehet győzni észérvekkel. Ha tényleg lehetetlen kiszűrni a csalást (ehhez nem értek, mint már korábban is írtam), akkor ne korlátozzunk semmit, vegyük ki a kristálygömböt egy az egyben.
Dátum: 2009.11.30. 18:35:40
Az hogy egy tulajdonság fejlesztés 60k LE, egy páncél 90k LE az az elkövetkezendő korok problémája lesz. Számtalan vita lesz még emiatt, mert kristálygömb nélkül is lesznek akkora rablások, hogy az csak na. (Én ennek persze örülni fogok.) A lé 25%-át vihetem el, ezt a kreatív beduplázza, és már 20-30k LE-ből is tisztességesen rabolok. Mivel a tulajdonságok fejlesztési költsége exponenciálisan nő, a vadászatból szerzett lé pedig lineárisan, ezért hamarosan újabb változtatások kellenek majd a játékba. (Kb akkor mikor 50 csp már nem lesz elég 1 tulra vagy 1 tárgyra.)