Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Engem az zavar, hogy két játékos beleunva a játékba 5-6 barátjának kedvez (klántársainak) 100-200-nak meg árt azzal, hogy megbontja a játékegyensúlyt alacsony szinten.

Tisztában vagyok vele, hogyan kell a pók karakterrel játszani, azt is tudom, hogy 0 épületbónusszal is nyernétek a portyáitok 99.9%-át. Ez az előny amit Trinéktől kaptok ott fog látszódni, mikor 9-10-11. szinten sorra nyered majd a bajnoki tornákat a többi pók ellen, hiszen neked több épületbónuszod lesz.

És akkor egy másik pók - aki lehet hogy jobban játszott, mint te - jogosan fog reklamálni, hiszen egy olyan tényező miatt nőnek az esélyeid amit nem te harcoltál ki, nem a te érdemed.

Szerintem ezért etikátlan a dolog.
Bár én is vádaskodtam Csuhi és Egon ellen abban egyet kell értenem, hogy amit a Zöld pókok csinálnak szintén etikátlan. Építőrabszolga használat, ami előnyhöz vezet és csak azért nincs büntetve, mert nem Ti irányítjátok ezeket a rabszolgákat.

Egyértelmű, hogy ezzel is csinálni kellene valamit, ha már minden mást is lekorlátoznak. Az nem járja, hogy egy klánban az egyik tag 3.900.000 LE-t épített, a másik meg 1000 LE-t és mindketten ugyanazokat a bónuszokat használják. Legalább a legjobb építő építésének 10%-át mindenkinek teljesítenie kellene aki használni akarja a klán épületeit.
Dátum: 2009.05.30. 16:48:53
Csak egy tipp. Az a relikvia ami 100k LE-t ad az ne belépéskor süljön ki, hanem mikor a játékos aktiválja a karlapon (mint mikor másik felszerelést vesz elő), hogy még véletlenül se lehessen rabolni belőle.
Dátum: 2009.05.29. 16:06:48
Ahogy nézem nálunk két hős vezetőnk termeli szépen a győzelmeket és lét is hoz vele szépen, tehát nem lesz olyan nagy a veszteség. 3 nap alatt 300k a citadella a veszteség oldalon, viszont nyereség oldalon ott lesz a kútjuk 30%-a (remélem) ami 150k + a háború csarnoka miatt még 20k, meg a portyákból még vagy 30k biztosan összejön.

Így elvileg mi csak 100k-t bukunk, cserébe a diadalért (még ha csak apsszív résztvevők is vagyunk). Amellett, hogy lehet valami extra jutalom is lesz az npc horda megveréséért, még a tudat, hogy mi vagyunk az egyetlen smaragd klán aki elveri őket, is jól esik.
Dátum: 2009.05.29. 11:52:35
A mi 25. szintű tagunk nem tud annyit építeni, mint a Ti 48. szintűtök. Ezzel el is dőlt. Na de ez tényleg offolás, szóval én abbahagytam. Esetleg az akadémia topicban lehet folytatni.
Dátum: 2009.05.29. 11:47:06
Eszemben sem áll a paraolimpia résztvevőin élcelődni, de azt ugye Te is érzed, hogy a kiöregedőben lévő VB győztes válogatott is elverné a lábnélküli paraolimpikonok csapatát.
Dátum: 2009.05.29. 11:24:39
LanMaffia LEGÁLIS taktikája felborította a játék egyensúlyt, ezért le kellett korlátozni. Az Elit-Azúr kézakézbenhatalomtornya taktikája egy rendkívül okos és frappáns játékos megoldás, mindazonáltal nem is jár egyensúly vesztéssel, hiszen bárki utánuk csinálhatná, ezért azt nem szabad lekorlátozni, sőt meg kell őket dícsérni leleményességükért.

Ezek után szerintem senki ne várjon mást a Kristályhordától sem. az 58. szint feletti karaktereknek van új célpontjuk, a többiek meg örüljenek ennek
Dátum: 2009.05.28. 22:47:55
Nekem, mint VM-esnek sosem volt felhőtlen a viszonyom a Káosz és Vérrel (pedig barátom is játszik a klánban) és nem egy szóváltásom is volt a tagokkal (főleg Zacc-cal, bár vele kinek nem?), ettől függetlenül sajnálom a dolgot.

V4-en találkozunk.
Dátum: 2009.05.28. 20:24:45
Nem tudom mi értelme van. Én néha már azon is elgondolkozom, hogy lehet a fertőzés növekedése vagy csökkenése hatással van már most a vadászatból szerzett lére. A szintemen lassan már nekem van a legkisebb TÖ-m és SZÖ-m, miközben világ életemben próbáltam az optimális úton haladni. (Én meg naívan 20. szint környékén azt hittem megfogom az istenlábát azzal, ha spórolok a fertőzésen pár 100k lét.) Persze meglehet, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy a többiek jobban, illetve azt sem tudom ki mennyire fejlődik visszafogottan.
Dátum: 2009.05.28. 20:14:56
Ha ilyen erős dolgot vezetnek be a fertőzés leküzdésének jutalmául, akkor nekem már nincs sok hátra a nyugdíjig.
Dátum: 2009.05.28. 18:06:47
Mortimer, Te már rengeteg jó dolgot javasoltál, de általában szavaid falba ütköznek. Talán mert Te is rohadt-gonosz-elnyomó smaragdnak születtél.

Egyébként az ötlet maga jó, csak egyetérteni tudok vele.
Csuhi és Egon már nincsenek zárolva. Egonnak ahogy nézem visszaszámoltak a szerzett léből fakadó tulajdonság és szakértelempontjait, így ő már csak a TOP-listás helyét tartotta meg. Ellenben Csuhi vásárolt prémium felszerelést ahogy nézem (ha jól emlékszem ilyennel a kreatívos bug előtt nem rendelkezett) és így mintha megtarthatta volna a léből eredő szakértelmeket. Ez így jó? Ezt így lehet?
Dátum: 2009.05.28. 17:58:04
Köszi, akkor azért nem látom most.
Dátum: 2009.05.28. 17:51:42
Mondjuk Sharpa 36-2es vagy Galmuszk 40-6os mutatóján jól látszik, hogy a kristályhorda milyen nagy táp számukra.
Dátum: 2009.05.28. 17:47:48
Én azt sem tudom, hogy hol van feltüntetve a karakternél, hogy mennyi ilyen kp-val rendelkezik valaki. Kisegíthetne valaki okosabb.
Dátum: 2009.05.28. 12:32:31
Nem hiszem, hogy valakit is megérintene a hadban álló 6 klánból ez a 100k LE. A válaszcsapás meg csak azért ment, hogy tudják hol a helyük.
Dátum: 2009.05.28. 12:10:14
Hadban álltok, olyankor mindig lehet ütni.
Dátum: 2009.05.28. 12:06:25
Ilyen kilövőállomást mi is szeretnénk, amit naponta többször is lehet használni. Lehet ők nem lesznek rács tagok ...
Dátum: 2009.05.27. 19:27:32
Nem pont erre gondoltam, hanem, hogy ha valaki csúnyán agyonver, akkor Te (mint magas szintű) is idejössz reklamálni, hogy ez így nem jó. Eddig a sebzéskompenzáción kívül semmi nem került be a játékba, ami ezt a rommá verést kompenzálná, most hogy a TOP is nagyon el lesz verve párszor kíváncsi leszek a fejleményekre.

(Egyébként, ha az egészséged felfejleszted 1000-re akkor pár% ép-n se tudnak agyon verni. Be kár, hogy nincs Msi kollega, aki ezt hangsúlyozná itt az embereknek ..)
Dátum: 2009.05.27. 19:19:10
Jómagam és 51. szint alatt mindenki találkozik ilyen esélytelen, aránytalan csatákkal napmintnap, már hónapok óta. (Zacc a megmondója ennek.) Azért öröm látni, hogy eddig azt mondtad az ilyen csatákra szükség van, hiszen kell a portyacélpont, most meg egyből panaszkodsz, hogy ez így nem jó. Gondolj rá úgy, hogy szegény kristályhordásnak is el kell költenie azt a napi 25 pp-t.