Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Hát miért?

Én bevallom, próbának szántam, hol is tartunk, meg sem fordult a fejemben, hogy elfogadják...


Azt a legkisebb szerénytelenség nélkül mondhatom, hogy nem írok olyan kérdést, amiért büntetés járna, de értem, mit akarsz vele mondani, ezt jó tudni, köszönöm!
Az értékelés idejével nincsen gond, de direkt olyasmiket kérdeztem, amik sejtésem szerint még csak véletlenül sem szerepelhettek az adatbázisban - mégis, közel SEM voltak specifikusak -, mégis ez volt mindre a válasz.

Ezután kicsit lejjebb raktam a mércét:

Milyen rigó nem létezik?

Sárga
Kék
Énekes
Fekete

Egy perc alatt elfogadták. Érdekes.
Ma, 16:17 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 13:20 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 12:15 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.


Hmm. Eddig egyetlen ilyet sem sikerült kreálnom. Valami nincs rendben a világgal...
Dátum: 2009.10.04. 21:13:09
Idézet: Miklós - 2009.09.28. 12:22:47
A V4-es portyapontokról: ez az előző körben is igy működött, a portyapontok nem 3x, hanem 2x sebességgel nőnek. Tehát 15-ös beállitásnál 48, 30-asnál 24 percenként kapsz 1 pp-t. Erről volt szó korábban, ennek több oka is van. A játék legtöbb aspektusa nem annyira időfüggő, elmész vadászni 20 v 50 alkalommal, és egy bizonyos idő múlva visszanézel. De a portyapontok elköltéséhez aktivan a gép előtt kell lenni. Akár 1x, akár 3x sebességű egy világ, a 24 órából azért 8 órát alvással töltesz. A 3x portyapontot csak nagyon kevés játékos tudná kihasználni. ha nem elég a portyapont, akkor két lehetőséged is van: átváltasz 30-as üzemmódra, vagy kifejleszted a valóságformázást.



Íme, a hivatalos válasz.
Dátum: 2009.10.03. 19:35:58
A háborúval kapcsolatos összes idő ugyanúgy harmadolódott. Az ellenfél tagjai is 20 percenként támadhatóak.
Dátum: 2009.10.03. 10:26:36
Egy nap kell a duplázáshoz.
Dátum: 2009.10.02. 12:49:09
Idézet: Otoaak - 2009.10.02. 11:23:51
Ugyan ez áll a szövi épületekre is, a hatalom tornya 10%LE bónuszt ad gyakorlatilag saját maga generálja, hogy egyre többet és többet lehessen bele építeni. Aki elsőként megszerzni eleve előnyben van.



Ezt azért ne kiabáld el... Láttuk már pontosan az ellenkezőjét bebizonyosodni!


*: Egyébként az ötletedről: szerintem azt, hogy valaki hogyan bírna szenvedősen minél jobban karaktert rombolni (transz. projekció egyenértékű ezzel), nem kellene jutalmazni! A másik, hogy sehogy nem tudod ellenőrizni, hogy állsz a versenyben, lehet, hogy másnak már 50-nel magasabb egy szakija, Te meg azt hiszed, mész az első helyen toronymagasan...
De én nem is vagyok Cooltivátor, hogy ne legyen hová művelődnöm...
Emlékszem erre, egy-két nappal ezelőtt találkoztam vele V4-en! 1:34 alatt orom volt kikeresni a wikiről... Örültem, hogy végre nem valami triviális szar! (Azt tudtam, hogy a legmélyebb, de azért csekkoltam, nehogy ezen menjen el. )

Sajnálom, hogy kiesett! Még sok ilyet helyette!
Dátum: 2009.10.01. 14:05:19
Esetleg eshetett volna egy vakkantás róla, hogy V4-en nem lesz bajnoki...
Ugyanis sebtiben pakoltam nem keveset TÖ-re szaki helyett (igen, bűnbe estem), újraterveztem a cuccok megvásárlási sorrendjét, megváltoztattuk az építési sorrendet, ilyen kis apróságok. Áhhh semmi, végülis csak egy versenyszerver. Mit nekünk ezek az egyébként minimális lemaradást generáló karaktertervezési bántalmak, igaz is!


Rinyálok-e? Igen. Sosem szoktam, de amikor nemtomhány hsz után a bajnokis topicunkban - amit én nyitottam - az első 8. szintre lépett tag szembesít a dologgal, hogy nem lehet jelentkezni......... Hát köszi!
Bömbölök? Nem kifejezés! Be is fejezem, mert elázott már teljesen a laptop.

Nagyon szépen köszönjük/ köszönöm!


*: Nah, most komolyan: nem ez a világvége. De megint egy annyira kínosan kényelmetlen dolog, amit egy minimális figyelmességgel el lehetett volna kerülni. Szám szerint nekem a hatodik ilyen, mióta elindult a V4.
Dátum: 2009.09.30. 15:34:21
Idézet: Birka - 2009.09.30. 13:51:48
Minimáisan pufferelt (megjelenéstől-megjelenésig számolja a 72 órát

Azaz leölöd hajnali 2-kor, 72 óra múlva aktivizálódik a lehetőség, de azonnal visszaszámol a köv 72 óra, és ha mondjuk a megöléshez képest 142 óra múlva ölöd le a következőt, akkor az az utáni 144/142 azaz 2 óra múlva ölhető megint...


Bocsánat, ha félreértek valamit, de az nem 144-142 akar lenni?
Ugyanis erre szavaztam, de per jellel teljesen más a dolog, csak akkor meg a 2 óra nem stimmel...
Dátum: 2009.09.28. 17:30:12
4-ből 4 problémámat megoldottátok ma, nagyon hálás vagyok érte, tényleg, de meg kell jegyeznem, szerintem hétvégén nem ártana ráállítani valakit a dolgokra, hogy ne apátlanodjunk el. Rengeteg fáradságot megkíméltetek volna nekünk és magatoknak is!


Milyen 8 óra?
Dátum: 2009.09.28. 11:05:51
Tök mázli volt, amikor rákészültem, hogy majd szépen megszedem magam lefelé ütésből, PP meg sehol...
Ültem 5-6 órát feleslegesen gép előtt, úgyhogy szerintem korrekt a kárpótlás!
Dátum: 2009.09.28. 09:30:33
Idézet: masterv - 2009.09.28. 07:18:20
Melyik könyvet nem Henryk Sienkiewicz írta?
Kereszteslovagok
Tűzzel-vassal
Özönvíz
Dzsingisz Kán

Már van belőle 2 verzió és nem is közismert! Valamelyik törlendő!


Lehet, hogy nem a leghíresebb író, de aki túlmegy a Kincskereső Kisködmön-ön (_sarkítás_), az már olvashatta. Nekem magasan az egyik kedvenc íróm (és suliba járok).
Dátum: 2009.09.28. 00:24:30
Személy szerint elképesztően jól szórakozom!

Még úgy is, hogy vártuk, meglepő a szervezettség az előző körhöz képest, 3 nap csavarokkal teli "küzdelmet" hozott!
Csak így tovább mindenki, panama et circes (mert a kéjt érzi a plebs is...)!

Ja, és tömjetek Tp-veeeel!
Dátum: 2009.09.27. 19:16:32
Tényleg csodálatos lenne, ha nem csak a mi utánpótlás-szövijeinket szabotálnák... Szeretnénk, ha izgalmas lenne a verseny, na de ennyire?
Dátum: 2009.09.27. 17:24:10
Elnézést, hogy ennyit akadékoskodunk, de szövitárs jelezte, hogy átváltott, és 48:00-tól kezdett el visszaszámolni a PP. No most akkor mi is van?
Dátum: 2009.09.27. 16:45:18
Úrnőmnek igaza van, szerintem még jobban is jártunk. Bár hemolimfa-függő barátunk ezt nyilván máshogy gondolja!
Dátum: 2009.09.27. 16:05:10
Lehet, hogy nem a legjobb hely és alkalom, de ezen a (kisípolva) spamszűrőn igazán módosíthatnátok!
Pl.: ha valakinek legalább 30%-ot adnak ki a bejövő levelek, az kapjon egy varázslatos off-ot.

Könyörgöm, még hátra van a mai csúcsidő, 54 óra alatt 105 bejövő/90 kimenő levél... és 4 db után le vagyok tiltva egy órára. Mindezt úgy, hogy szövitársakkal nem levelezek, csak egy-két esetben.

Nem faintos!
Dátum: 2009.09.27. 14:27:53
No, én PP-t nem kaptam!
Pedig tudtommal az elsők között váltottam tegnap 15 PP-re, amint szintet léptem.