Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.10.25. 12:30:56
Köszönjük, ez korrekt gesztus volt, félreértés ne essék: nem akarunk jogtalan előnyt veletek szemben, és nem hibáztatunk Titeket, mint ahogy Miklósékon kívül senkit. Így viszont Ti kerültetek jogtalan előnybe, és mindenki más hozzánk képest. (10 helyes kvízválasz elúszását ne azonosítsunk már egy teljes epikussal.)
Dátum: 2009.10.25. 12:28:00
Mi volna a megadott idő? Egy be nem jelentett szerverleállás? Ez is jó sok nevető fejecskét érdemelne, ha nem ment volna el a kedvem az olyanok rakosgatásától. Igen, kellett volna neki még 1-2 perc, valóban.


Piciklon: most hülyézted le az Ájjatfajm, a Lordok Szövetsége, a Black Diamond és még sok V4-es szövetség tagjait, akik nálunk sokkal inkább időt nem kímélve játszanak.
Dátum: 2009.10.25. 12:14:24
A 11. epikust ugyanúgy 2 óra alatt be fogjuk darálni, mint ezzel is tettük volna. Megöltük, 10 óra csúszással...

*: Egészen pontosan 11 óra az a 10, és még csak az időt említettem.
Dátum: 2009.10.25. 12:11:47
A továbbiak elkerülése érdekében: de, totálisan komolyan gondoltuk. Készek vagyunk Miklóst beengedni a fórumunkra, hogy ellenőrizni tudja a dolgot. Amennyiben bármelyik másik szövinek hasonló gondja akadt - jó vicc, nyilván, hogy nem -, és szintén bizonyítják, várjuk őket magunk mellé.
Dátum: 2009.10.25. 12:05:54
Nem áll szándékunkban vitatkozni másokkal a kérelmünk jogosságáról, főleg nem veletek. Hisz' Ti, akik kb. azonnal ütitek, amint megjelenik, nagyon jól tudhatjátok, mekkora lemaradást jelenthet.
Az áramszünet és a netleállás igazán frappáns példa, de egy-egy embereket érint, nem egy teljes szövetséget.

Tuti van még pár szövi... az a vicces, hogy mindenkit hülyének nézel. Szerinted hány szövi gyűlt össze vasárnap hajnalban epikust ütni?

Nem, ez nagyon nem vicces. Szomorú. Derülhettek jót rajtunk a saját fórumotokon, hogy még a szerencse is mellétek állt, de itt mi Miklóssal akarunk beszélni, csak nyíltan, nem pedig elsunyulva a dolgokat.

No, Úrnőm: mint mondtam, nem célunk bárki mással vitába elegyedni erről a dologról. Éppen ezért nem is várok választ mostani hsz-omra.
Dátum: 2009.10.25. 11:39:18
Mi legyen, kedves Miklós? (Bár tudom, hogy csak holnap - vagy talán akkor sem - olvasod el ezeket.)
Hakuna Matata?
15 órakor már kezdhettük volna a következő epikusunkat, ezzel behozva a rivális szövetséget. Most, a Jóisten sem tudja, mikor.

Hmmm, ebben a pillanatban ütöttem ki egy Bufa gyűrűjét az epikusból. Igazán remek, meg is érdemeljük. Csak 60K-t ütöttünk bele (23,5K-s szörny), nem beszélve a morális problémákról, gyógyital, állatok, egyebek.
Megjegyzem, ajánlhattok bármilyen kárpótlást, az egész szövink egyetért abban, hogy +1 epikust kérünk, más nem fogja visszahozni az elvesztett időt. Igen, mert ez egy versenyszerver, mielőtt még 100 hasonló idióta hozzászólást végig kellene hallgatnom, felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy igen, ez ekkora probléma, és még sokkal nagyobb, mint ahogy én előadom.

El tudjátok képzelni a hetekig tervezésetek rombadöntését egyetlen jól irányzott balfszsággal?

Most komolyan Miklós, ez? Egy óraátállítást nem bírtok szerverfagyasztva megoldani? Nem 5 órát várakoztatva a jónépet, mindenféle figyelmeztetés nélkül?

Kárpótlást igénylünk. Nem az állataink meggyógyítását, nem is 1M LE-t, időt és életet szeretnénk visszakapni.
Dátum: 2009.10.25. 03:47:31
Mint írtam, fátylat rá!
Dátum: 2009.10.25. 03:24:12
Tisztelt Játékvezetés!

Szeretném felhívni (megairony ON) egy-két apróságra (megairony OFF) a figyelmeteket.
Amióta elindult az újabb V4, _csak_ ezekre a hibákra emlékszem:


- a kvízelfogadás az első három napban (voltak, akiknek 1 perc alatt, voltak, akiknek 3 nap alatt, küldi szempontjából is vicces)
- a szövielfogadás az első három napban (lásd fentebbi zárójel)
- a háromszoros időket a szakiknál sikerült átírni, épületeknél, háborúkban nem (ebből adódó rengeteg kérdés)
- minden háromszorozódott, de manakonstruálni naponta csak egyszer lehet (írtam Baraty-nak, válasz nulla, ha javítják, most már csak mi szívunk)
- csak dupla PP-k (amiről senki nem tudott)
- azok a bizonyos semmiből jött CSP-kötegek (tudunk olyanról, aki nem kapott, egyszer kapott, illetve volt, aki többször is)
- felejtés szaki nem egy hét, hanem 56 óra (felettébb mókás)
- egyéni epikus (erre persze volt idő, de tájékoztatás megint nulla, kíváncsian várjuk, kik fognak élni vele)
- hétvégén senki nincs itt, még egy ügyeletes sem (ez a gyors szerveren legalább egy hetet jelent)
- spam-szűrő feleslegessége (min. 5. szintű prémium tagnál már nem kapcsol be, addig minek?)
- kismilliónyi bug (pl.: Ywgarrd még a legelején talált egyet, azonnal javították, többen töménytelent jeleztünk, le sincs sz*rva)
- kétszer kellett írnom sms-ügyben (pénz levonva, őskövek sehol, azóta az egyiket jóváírták)
- 3. napon - vasárnap - érvényes őskőbónuszos rendelésnél úgy kellett kikönyörögnöm a +20%-ot (ezt meglepő módon azonnal jóváírták)
- V1-es karitörléssel nuku 2,5x-es őskőjóváírás V4-re (3 nap e-mailezés, "majdutánanézünk", azóta sincs utánanézve)
- és most ez a szerverleállás (a tökéletes pont az i-re)


Ööö... Hirtelen nem jut több az eszembe!
A kérdésem: ÍGY minek indítotok gyors világot? A másik: mi miért vagyunk olyan hülyék, hogy játszunk vele?
Dátum: 2009.10.25. 02:57:31
.
Dátum: 2009.10.25. 02:32:19
Addig spammelem Baraty-ot, amíg nem kreál egy 2:10-kor legyőzött Ixicatl, az asztrális elmemarcangoló-t, megfelelő licitidővel.
Na jó, ez már majdnem megért egy mosolyjelet, elvégre 3 napja írtam neki a napi egyszeri manakonsti ügyén is, arra is sok válasz érkezett...
Dátum: 2009.10.25. 02:26:00
Kész szerencse, hogy nincs kínzókamránk. (Ide egy mosolyjel jönne, ha most bármi rávinne arra, hogy megtegyem.)

Tul.képpen még nem döntöttem el, hogy ordítva sírjak vagy nevessek, bárhogy is döntök, szegény panellakóknak lesz egy kellemetlen hétvégi ébredésük.
Plusz semmi nem garantálja, hogy ezek után bárkinek lesz kedve, ereje visszajönni 4-kor, valszeg kárba megy az egész.

A szívás igen diplomatikus megfogalmazás.
Dátum: 2009.10.25. 02:16:44
Na már vártam az első nekem címzett hozzászólásodat, Winnie.

Sajna V4-en 3x gyorsabban regenerálnak az epikusok is... 3,5-4 órákat szenvedtünk eddig velük, ez meglett VOLNA 2(!!) óra alatt. Nem, ezt semmivel nem lehet kompenzálni, mert így elcsúsztunk 4 órával, az 6 szint kincseskamra, amit most éppen valamiért nem engedhetünk meg magunknak, valahogy.
Dátum: 2009.10.25. 02:05:39
Ehhhhhh... (Sokkal több h-val és ponttal.)
Csak gratulálni tudok! Igen, ez az, konfetti, pom-pom nektek, Játékvezetők!
1000 ÉP hiányzott a 23500-as epikusunkból, amikor is Ti voltatok olyan drágák, és egy előre be nem jelentett szünetet tartotok!

Ez... erre egyszerűen nem tudok mit mondani. Könyörgöm, nemtomhány ember csak emiatt maradt fenn! Nem mellesleg kárba ment egy raklap gyógyitalunk, kezdhetjük elölről.

Félig-meddig eldöntöttétek a V4 sorsát, egy heti tervezetünk borult ezzel.
Tényleg, nagy-nagy-nagy gratulációm!


*: Akár gratulálhatok az Ájjatfajmnak is a győzelemhez, mert így bszhatjuk őket utolérni.
Dátum: 2009.10.25. 01:24:17
Még mindig áll a dolog, még mindig irritáló, és még mindig nem érdekel senkit.
Dátum: 2009.10.24. 23:53:07
Utolsó két mondat 10 pont..
Dátum: 2009.10.24. 23:38:29
Ha kész az 50 epikus, ÉS emellé megszerzi valaki a Tornyot, akkor van vége a szervernek.
Ez egy hiperlightos levél, Let. kolléga, nem is tudom, minek foglalkozol ilyenekkel...
Én ennél ezerszer durvábbakat kaptam, nem egyet, és még sokan vagyunk így vele. Legalább a delikvensed mutatja jelét annak, hogy emberi faj, sokakról ez nem mondható el!
Dátum: 2009.10.24. 11:23:20
Ezt BF-on el lehetett nyugodt szívvel játszani, itt a legkevésbé sem.
Egyrészt, aki kb. 15-20 szintig eljutott, és megunta, 99,9%, hogy törölt. Másrészt, az alacsony szintű pókok (mint ahogy az amott is történt, nekem is volt 6 totemem) szanaszéjjel tápolhatják magukat vele.

*: Mindazonáltal jogos, hogy azt a pár ezer felesleges karit el kellene tüntetni, szerintem nem lenne nagy meló, és mindenki jól járna vele (bizonyára jókorát csökkenne a szerver-igény).
Dátum: 2009.10.23. 23:29:39
A vastag bőr erre is hat? Nofene, ezt nem(/sem) tudtam!

Köszönöm!
Dátum: 2009.10.23. 15:54:51
Az állatsebzős varázslatok (pl.: Szikraeső) 10%-a teljesen független a másodlagos varázslattól?
Tehát ha sebzek 500-at varival, fix 50 megy a jószágokba, plusz ami még a másodvariból jön hozzá?