Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2010.05.11. 12:17:02
*: Bocs, Kóc megelőzött.
Dátum: 2010.05.11. 10:19:36
Nincs legtöbb győzelem kategória.
Éppen emiatt vették ki.
Dátum: 2010.05.07. 23:12:22
Miklós!

# Az aukciós ház csak 60. szinten nyit.

1. Az első karakter eléri a 60. szintet, és megnyit.
2. Az első 25(?) karakter eléri a 60. szintet, és megnyit.
3. Az első 25(?) karakter eléri a 60. szintet, megnyit, de csak a legalább 60. szintűek használhatják.
4. Egyéb módszer.

Melyik fog érvényesülni?

----------------

# [...] Minden kategóriában az első helyezett kap egy dicsőség medálját [...]

További jutalom: kategóriánként az első három helyezett a világ végeztével választhat, hogy a karakterét átviszi az első három világ egyikére, ahol még nincs karaktere ezen az e-mail címen. A díjazottaknak lehetőségük van arra is, hogy a karaktert nem viszik át, csak a dicsőség medált adják át egy másik világon levő, azonos email címen regisztrált karakterüknek.

Melyik fog érvényesülni?
Dátum: 2010.05.01. 15:13:24
Én 10-est adtam rá.
Egészen idáig semmi napsugár nem volt a napomban.

(Ha visszaolvasol, én kifejezetten elleneztem ezt a módosítást, de amúgy igaz, hogy semmi különöset nem veszít ezzel a szövetség. Velünk is eljátszották már, nagy dolog.)
Dátum: 2010.05.01. 11:47:08
Quint, ez túl van tárgyalva, ne rágd magad rajta. Szinte minden kategóriával volt már valamilyen gond.
Majd jön egy szerverleállás, és 300 embernek elszáll 'x' válasza, akkor meg ők nem lesznek boldogok.


Én is egy kényes témát hoznék elő:
Nem szeretnék zavarosban halászni, sem mellélőni, sem gyanúsítgatni, DE. Vesztett LE szerinti toplista, első pár büszke tagja, egy szövetségből. Hajnalban végigmentem rajtuk - akin tudtam, kétszer is -, mindenkitől 0 lé.
Na mostan, ha teszem azt, csak haverokat tömnek lebeszélten ilyen brutál táppal, akkor is felül kellene ezt vizsgálni.
Dátum: 2010.04.30. 19:52:09
Halál komolyan negyedszerre szívok kezdéskor emiatt, tök ugyanúgy.
Ha pár perc elteltével jutna eszedbe megvenni a prémtagságot, akkor is, addigra letilt a sok elküldött levél miatt xy órára.

*: "sok"
Dátum: 2010.04.29. 12:17:34
Ha használja az ember a visszaállító gombot, törlődik a prémium tagság, az őskőt pedig az előző megvásárlásért nem adja vissza.
Zseniális.

*: De a tárgyakat/speckót visszaállítja alaphelyzetbe, a PP-beállítást szintén nem. Nagyon zavaros.
Dátum: 2010.04.29. 11:34:51
Idézet: Miklós - 2010.04.23. 13:22:05
A szabályokat kiegészítettük néhány védelemmel esetleges visszaélések ellen:

- A katakombákból való kilépéskor minden tárgyad, ami nincs bekészítve, törlődik, azért, hogy ne "csempészhess ki" így lélekenergiát.


Namármostan. Ez az alapból megkapott 4 cuccra is vonatkozik?
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=15267

Barátságos egyed.
Dátum: 2010.04.23. 16:08:07
Idézet: SirWoodrow - 2010.04.23. 16:06:07
hiányoltam a legtöbb építést, bár ezen a V4-en már nem lesz túl nagy szerepe


Ejnye már. Legalább ugyanakkora lesz!
Dátum: 2010.04.23. 15:10:21
Az csak lábjegyzet volt. Utóbbi már folyamatban van.
Dátum: 2010.04.23. 14:38:25
Nem is mondtam ilyet!
Egyébiránt én meg azt kétlem, hogy ne fordulna elő sok érdekes infó egy szövetség fórumán, ami segítheti az egyéni versenyét a megfelelő egyéneknek.
Dátum: 2010.04.23. 14:26:08
Idézet: Miklós - 2010.04.23. 13:22:05
a szövetség tagjainak a kilépett tag építését pótolniuk kell.


Mármint egy az egyben?
*: Pontosítok, hogy érthető legyen: a százalékok a karakter összes eddigi építésére vonatkoznak vagy amit a szövibe bevakolt?

Ismét: az alap remek, a kivitelezés szinte megoldhatatlan. Ha pl. megint lesznek, akik úgy indulnak, hogy minden szövibe beküldenek egy-két kémet, aztán ha kiesik a megfelelő kincs, most már nem csak Bufát meg Zafírt visznek, hanem építést is magukkal. Cinkes.
Dátum: 2010.04.23. 12:32:19
Idézet: Miklós - 2010.04.21. 11:53:43
5.) A szakértelemösszeg max. 20%-kal lehet több, mint a TÖ összeg.
6.) A mágia tulajdonsága nem lehet nagyobb, mint a többi tulajdonság átlaga.


Az alapelgondolás nagyon jó, de ezt ilyen formában nem tartom helyesnek.
Az én eredeti koncepciómat pl. egy az egyben megöli.

Idézet: Miklós - 2010.04.21. 11:53:43
8.) A játékos 82-s fertőzéssel indul, de a Karakterlapon lesz egy gomb, egyetlen gombnyomással a fertőzés 18-ra csökkenthető, azért a költségért, amibe ez egyébként 19-től 50. szintig kerül.


Szeretném megkérdezni, hogy ez egyébként mennyi LE-t is jelent?

Idézet: Razor - 2010.04.23. 12:53:50
Számításaim szerint 331.200 LÉ


Köszi, kábénak megteszi.
Dátum: 2010.04.23. 12:13:46
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16
Beraknánk a Gyorsításokhoz egy 4. funkciót, amivel egyszeri alkalommal lehetne venni 500 csp-t.


???
Dátum: 2010.04.12. 14:07:26
(Mielőtt el nem felejtem: aki volt olyan fogyi, hogy anno elhitte, hogy kaptunk kompenzációt, annak ezúton is grat. Még jó, hogy többször, több helyen leírtuk, hogy nem.)

Toborzáskor igen meglepő szokott lenni, hogy mennyire nem látják az emberek át a potenciált egy-egy csapatban vagy egyénben. Gondolok itt arra, amikor egyértelműen utalgatnak rá, hogy nem jönnek hozzánk, mert már van helyük egy "jobb szövetségben" - olyanban, amely előbb vagy utóbb, de inkább előbb kihullik a versenyből. A két legjobb példát a riválisok mutatták: a HB, amikor egy emberként zúgólodtak, hogy hozhattunk rajtuk x órát epikekben. (Egész szerver alatt nem esett le senkinek, hogy átlag 20 perc alatt nyomtunk le egy szörnyet, csak hát [mi] nem voltunk arrogáns seggfejek, hogy ezt közzé is tegyük, többet gondolván magunkról, mint kellene.)
A legszórakoztatóbb agyatlanságra utalás természetesen ez ügyben is csaksimánkö...toronyéktól érkezett, mivel tőlük többen kérdezgették, hogy "ilyen statokkal, meg ha így elvernek minket portyában, mégis hogy ölünk mi egyáltalán epikust".
LOL!

Maradjunk annyiban, hogy amíg a legjobb játékosok ilyen tökéletes vakságot tudnak mutatni alkalmanként, addig nincs miről beszélnünk.

Ui.: A sok blablát majd elolvasom máskor, most csak beugrottam.
Dátum: 2010.04.08. 00:48:06
Kóc minden bizonnyal okkal írta, amit írt, de én a saját karakteremnek hiszek.
(S ha ez nem lenne elég, volt még ott példa.)

Nem értem, Ti mind hieroglifákat láttok a számok helyén?
A legjobb építőtök 147,2891%-kal épített többet, mint én, és 134,8067%-kal sebeztem többet epikusba, mint az utánam következő HTF karakter. (Remélem, nem kell fejtegetnem a különböző hasonlítási alany miértjét.)

Ööö... ezek tények, a duma meg duma.
Hol itt a hiba? (Jajj, én, ééééén hadd válaszoljak!)

Mivel már így is meg lettem feddve, azért példálózom magammal, de mondhatnék mást is, a leghülyébb játékos is láthatja(??), ha rákattint egy karakterre.


*: Az alap ötlet egyébiránt Tőletek származik, akkor szólalkoztunk össze első soron Mind1 kolleginával, majd az egész bagázzsal. Majd ha éppen rohadtul unatkoznék, vissza is keresem, a lényeg az, hogy akkor teljesen jogosan b.tatok le, hogy mi az, hogy külön építő meg harcos karakter.
Ah, keserédes nosztalgia...
Dátum: 2010.04.07. 22:09:19
Ma pont akkor jött a gondolat, hogy vajon milyen érdekességek fognak várni a fórumon, amikor fél liter tejet kellett beleöntenem az elkészíteni kívánt sütemény masszájába. Úgy elgondolkoztam, hogy a tele doboz háromnegyedének kiöntésénél állt meg a kezem, a süti így igencsak kanalasra sikeredett.

Ismét bebizonyosodott, hogy ez a játék - még ha nem is játszol - súlyos problémákat okoz a való életben is.
Dátum: 2010.04.07. 14:15:44
Amennyiben ezt komolyan gondoltad, és ez nem csak egy újabb hülye népbutító akció, akkor úgy látszik, a Tapi-mag összes tagja lesüllyedt a nem kívánt színvonalra.

Elegendő ránézni a karakteremre, hogy ezt a - megalapozott tények nélküli, bár azokkal alátámasztottnak feltüntetett - maszlagot jócskán megmosolyogjuk. Ha még mindig nem esett volna le, sikerült létrehozni a karaktert (bár Kóc előző szerveren bemutatta a prototípust), aki mind építésben, mind epikölésben 70-80% körüli eredményt tud hozni, így összességében szövetségi szinten legalább 150%-os.
Éppen ez volt annyira új és nem éppen egyszerű feladat, hogy kevesen tudták megcsinálni, és AZ valóban igaz, hogy EZ kevésnek bizonyult.


*: Idézet: Rokamoka - 2010.04.07. 14:15:44
ez nem csak egy újabb hülye népbutító akció

Bár nyilván az, mert Rólad legalább tudom, hogy van eszed.
Dátum: 2010.04.06. 13:43:33
Öröm látni, hogy csüngtök szavaimon.

Úgy egy két hete volt, hogy hirtelen megszállt a gondolat, vajon tök8 lenne-e, mit írok be, ugyanaz a reakció érkezne-e rá. Confirmed.

Ilyenkor jó igazán, hiszen ki-ki az ingét a gatyakorcából kivetkezi.

Én már nyertem, hajaj! Nem is egyszer.


(Ui.: Lecsó, merre található az a pontozásos szűrés? Olyan sokat írol, bakker, hogy néha már miattad sincs kedved visszaolvasnom oldalakat.)

*: Wow, flashelek vagy négy tizednyit csökkent az induló pontszámom? Ez is egy húsvéti elfoglaltság...