Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2009.08.11. 19:41:29
Jah, először úgy indult, hogy végigkutatattam a karakteremet, hogy hol lehet láthatatlan lenni. Mikor nem találtam meg, megkérdeztem fórmon, erre minden hozzászólásomat lepontozták.
A többit most töröltem, 5 perce.
Dátum: 2009.08.11. 19:36:57
Sziasztok!
Világ3-on az Örök Idők szövetség keres tagokat. Felvétel az első 4 zöld jelentkezőnek 100%.
Dátum: 2009.08.11. 19:33:17
Üzenet minden kedves unatkozó végzetúrnak, akik azzal szórakoznak, hogy lepontozzák az embert.
Üzenet megtalálható: 25. oldal,500. hozzászólás.

U.i.: na vajon erre a fent említett kedves emberkék hány pontot adnak?
(Ki hitte volna?)
Dátum: 2009.08.11. 11:27:55
Ez nem vicces.
Nagyon sajnálom, hogy egyes emberek nem bírják elfoglalni magukat, és ilyen alacsonyan fejlett a humorérzékük.
És nem igaz, hogy egyetlen admin sem veszi észre! Miért kell engem csesztetni, ha?
Dátum: 2009.08.11. 10:49:25
törölve
Dátum: 2009.08.11. 09:43:26
Mennyi 5383 a nulladik hatványon?

még nem számolta ki senki
nem tudjuk, mert irracionális szám
1--
ennek nincs értelme

tagadó válaszok törlése
pedig a kérdés nagyon jó
Dátum: 2009.08.10. 20:52:52
törölve
Dátum: 2009.08.10. 16:38:02
törölve
Dátum: 2009.08.10. 16:35:33
tényleg? az szuper
Dátum: 2009.08.10. 16:34:04
Sziasztok!
Hol lehet láthatatlan lenni?
Dátum: 2009.08.10. 13:19:16
Szerintetek nem lenne vicces, ha epikus szörnyet is lehetne idomítani?
Dátum: 2009.08.10. 11:52:13
Melyik gépkocsi márka?

Peugeot--
Auda
Szuzuki
Kopel


öhm
Dátum: 2009.08.09. 13:19:56
Körülbelül mekkora a távolság a Föld legmagasabb és legmélyebb pontja között?

12000 m
20000 m
10000m
17000 m

magasság-mélység, vagy távolság
és a KB is hiányzik
Dátum: 2009.08.09. 13:10:09
-Arothon, lenne egy feladatom a számodra-kezdte a Mester, és ez sosem jelentett jót.-Egy másik világon, bizonyos Ghallán, őrizni kellene a rendet. Most, hogy visszaverték az Ellenséget, eluralkodott a káosz. Nagyrészt helyre tudták tenni, de nem hagyhatjuk, hogy átlépjék földjeik határait. Van egy térkapujuk, ami a mi világunkra nyílik. Még nem fedezték föl, de ez csak idő kérdése.
-Mikor induljak, Mester?-kérdezte Arothon.
-Szerencsére a kapu csak százhúsz évente egyszer nyílik meg, a következő együttállás holnap lesz.

Arothon összepakolta holmiát, s elindult Újfőváros főtornyába, azon belül a Mágusok Termébe. A Fehér Rend varázslói már vártak rá. A Rendnek majd' harmincezer tagja volt, de alig értek többet összesen, mint Arothon.
A terem közepén a padlótól a mennyezetig ért egy zöld sugár, körülötte egy rég elfeledett nyelv írásjelei voltak a kőbe vésve. Egyszercsak a jelenlévő két-háromezer mágus egyszerre kántálni kezdte a kapunyitó varázslatot, közben a Kristályforrásból folyamatosan vonták ki az energiát.
Arothon, lévén Őrző, s aztion, rendelkezett a mágiák látásával is, remekül látta az aurákat, és azt a hihetetlen energiát, amit a Rend varázslói és varázslónői küldtek felé.
Aztán hirtelen minden a darabjaira esett a szeme előtt, és egy tércsatornán át zuhant a másik világ felé.

...Puff...
Arothon hiába igyekezett megidézni egy lebegtető varázslatot, most nem sikerült neki, úgyhogy leesett, pont bele egy hókupacba. Amint magához tért, gyorsan keresni kezdte a kaput, amin át ide pattant, de semmit nem talált. Megpróbálkozott egy keresővarázzsal, de hihetetlenül elgyengült tőle.
Szóval itt vagyok a semmi közepén, felszerelés és varázserő nélkül-gondolta.-És mi ez itt? egy jégmező. És ha nincs kapu, akkor mit kell őrizni? Na, először is keresni kell egy helyet, ahol éjszakára meghúzhatom magam.
Azzal elindult. útközben egy tetembe botlott. Majd mellette egy másikba. Valaha biztos erős harcosok lehettek, de mára csak jégbefagyott tetemek maradtak. Az egyiknek egy smaragd, a másiknak egy zafír kő volt a nyakában. egyszerű öltözékükön kívül egy buzogány volt náluk, pár kristály és néhány erősen mágikus ősi kő. Ezeket csak úgy találta meg Arothon, hogy mágikus látását segítségül hívta.
Mielőtt még tovább indulhatott volna, egy érdekes lény került a szeme elé. Bár a teste gyengének látszott, az Őrző érezte a hihetetlen mágikus energiáját.
-Üdvözöllek vándor, -mondta az- látom csak most érkeztél. Én egy lélekkufár vagyok, szerzett lélekenergiádért és ősköveidért cserébe hasznos tárgyakat adok...
Arothon megnézte a választékot, majd vett magának pajzsot és vértet. Ezután továbbállt.
Kisebb, nagyobb szörnyek akarták útját állni, de egyik sem okozott neki nagy kárt. A tetemek lélekerejét a talált kristályba engedte.
Így ment ez napokon keresztül.

Egyik nap, egy érdekes helyre érkezett. Egy dombra mászott föl, amit nem fedett jég. Sőt, a másik oldalon a domb lába sűrű dzsungelbe ért.
A dombon pedig pár házikó állt. Meg egy kapu. A kapu ott állt önmagában, két ajtószárnnyal, fölötte hely íjászoknak, de fal sehol.
A bejárat fölött egy mondat volt kiírva: Üdvözlünk mindenkit az Örök Idők Szövetségben!, és mellette egy homokóra.
Örök Idők? Végül is nem lehet rossz hely, és feladatom teljesítéséhez szükségem van segítő társakra.-gondolta az aztion.
-Halló van itt valaki?-kérdezte.
-Igen, a lélekkút mögött!-mikor Arothon odanézett, egy vidám zöld lény mászott ki egy kútszerű alkotás mögül.-Üdvözöllek az Örök Idő Szövetségben. Szeretnél belépni hozzánk?
-Megtisztelsz vele, ha felveszel.
-A második szoba a tiéd. Ha kérdésed van, meg fogsz találni-azzal visszamászott a kútba és tovább áramoltatta bele az energiát.
Arothon átment a tér másik végében lévő házba, leporolta az ágyat, majd elaludt.
Dátum: 2009.08.09. 11:45:29
Üdv;
Hogyan lehet új topicot létrehozni?
Dátum: 2009.08.09. 11:37:07
A Fantasztikus Négyes első csapatának ki NEM volt tagja?

Ben Grimm (a Lény)
Reed Richards (Mr. Fantastic)
Johnny Storm (Fáklya)
James Howlett (Rozsomák)


spec
Dátum: 2009.08.09. 11:35:28
bocs, hogy nem csokorban írom, de akkor is:

Mibe kerül az Igazi Manakő nevű fókuszkristály?

4 Őskő
16 Őskő
3860 lélekenergia+4 őskő
3860 lélekenergia

öhm, nekem hetes szinten még nem adott ilyen fókuszkristályt.
Dátum: 2009.08.08. 19:53:55
A klánok urát Christie Golden írta, a Légió második eljövetele előtt játszódik.
A többit Richard A. Knaak írta, azok az első eljövetel idején játszódnak (sorrend: Végtelen forrás, Démonlélek, Meghasadt föld).
Bár ettől függetlenül igazad van.
Dátum: 2009.08.08. 17:19:14
Melyik nagyváros nem az USA-ban található?

Kanada--
San Francisco
Los Angeles
Las Vegas

na ez meg mi???
Dátum: 2009.08.08. 17:18:43
Milyen színű a süket botja?

Narancs
Fehér
Nincs--
Piros

A nincs az elég szép szín..