Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2009.11.23. 14:54:05
Az arénában szövetségi társaiddal harcolhatsz. A párbaj nem vérre megy, ezért az ÉP, VP és lélekenergia veszteség nem valós.


És a kiégett őskő lopása?
Dátum: 2009.11.22. 17:29:14
Huh, akkor jó, csak mert 24-es szinten van most nálam jó pár véresen összeszedett őskő, és nem szeretném, hogy elvigyék a drágaszágot.

Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2009.11.22. 17:26:18
Néha úgy érzem, hogy ha csak ez lenne az életem célja, akkor felesleges volt lemászni a fáról.



Utólag hiába szépítjük, nem azért jöttünk le a fáról, mert úgy tartotta a kedvünk, hanem mert mi voltunka gyengébbek...

Egyébként nem kell szószerint érteni, vagyis nem az a lényeg, hogy mindenkinek legyen egy zsák gyereke, hanem hogy az emberi faj éljen a bolygóján kívül, rossz/élhető/kényelmes körülmények között, magával és esetleg más népekkel békében, stb.

Ám a kérdés ott marad, csak azért éljünk, hogy a fajunk tovább éljen????
Dátum: 2009.11.22. 17:10:29
sziasztok!
Rendes őskövet ugye nem tudnak tőlem ellopni??
Dátum: 2009.11.14. 16:00:25
****

Ja, és még annyit, hogy valószínűleg elindítok majd egy új történetet.
****
Dátum: 2009.11.13. 16:10:03
Melyik könyvet nem Richard A. Knaak írta?

Végtelen forrás
A klánok ura
Démonlélek
Halálszárny


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!


az, hogy valahol helyesírási hiba van a kérdésben, ezért dobják ki, az oké.
az, hogy valahol tartalmi hiba van a kérdésben, ezért dobják ki, az oké.
az, hogy spec, és azért dobják ki, az határeset
de ez mi???
egy híres író 3 híres művéről van szó, és azért, mert a játékosok 75%-a nem olvas, azért mért a kérdés a hibás??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????
Dátum: 2009.11.13. 14:06:03
Befejezés.

Arothon egyik vadászata közben találkozott Trochynadar Xeroval, a Falka egyik hatalmas erejű tagjával. Ő pedig meghívta az Örök Idők néhány tagját magukhoz.
Arothon és a többiek nem sokat gondolkoztak a dolgon, nemsokára csak néhányan maradtak az Örök Idők szövetség dombján.
Arothon pedig még sokáig élte az életét Ghallán, de ez már egy másik történet, elbeszélésére máskor kerül sor...
----
Köszönöm mindazoknak, akik olvasták a történeteket, de hamarosan lezáratom a topicot.
Dátum: 2009.11.11. 15:45:34
Az akkori kor egyik legnagyobb felfedezése neked érdektelen?
Dátum: 2009.11.10. 13:58:10
Engem csak az zavar, hogy hogyan találkozhatok többször ugyanazzal a kérdéssel, ha már kapásból is rossz volt.
És már többször néztem, hogy itt egyesek mindenféle válogatott szart megvédenek, hogy az így meg úgy, de most meg mindig visszadobják.
Ami meg mindennek a teteje, hogy akik feltették a kérédst meg akiknek nincs jobb dolguk, azok egyből értékelik azokat a hozzászólásokat, amikben az ő kérdésük volt, és sosem fölfelé
Dátum: 2009.11.09. 20:59:25
Ki nem született feleség?

Felicity Huffman
Marcia Cross
Teri Hatcher
Sandra Bullock


Na jólvan emberek, nekem most lett elegem az egész szarból.
Mert rohadt jó, hogy az én kérdéseimet mindenféle vessző, meg spacehiba miatt visszaküldik, de ilyenek előfordulnak, mint ez is.
És a kedves adminok azonkívül, hogy a mieinket is visszadobják tucatjával, mert nekik olyan kedük van, én már többször is találkoztam olyannal, ami kapásból is rossz volt, de senki sem vette rá a fáradtságot, hogy törölje, akkor meg minek törjük itt magunkat a többezer hozzászólással????
Valaki adjon már egy rohadt választ, hogy hogy van ez, mert szerintem nem bennem van a hiba!
Dátum: 2009.11.09. 20:49:42
Mennyi a derékszög külső szöge?
180
270-
90
360


Egy szög külső szöge nem az, ami 180-ra egészíti ki a dolgokat??
Dátum: 2009.11.04. 15:30:27
hány évig jársz általános iskolába?

8
7
5
6


én speciel 4 évig jártam, mert utána átmentem egy 8 osztolyásba
Dátum: 2009.11.02. 18:14:06
Melyik nem Petőfi Sándor verse?

Nemzeti dal
Anyám tyúkja
Csatadal
Himnusz


hát, ez így eléggé sántít.
Dátum: 2009.10.28. 17:51:45
Hogyan nevezik másként a repülőtereket?

légikikötő
légrév
anyahajó
repülőgép hordozó


ez már, hihetetlen, hogy maradhatott bennt? ha? Ki volt az a gyengeelméjű, aki egy ilyet elfogad??????
Dátum: 2009.10.26. 10:38:29
A gyász színének a feketét tartjuk. De még vannak olyan térségek ahol még mindig a régi gyászöltözetet használják. Ez milyen színű?

fehér
sötétkék.
babos
tarka



sok ezer helyen más szokások vannak.

Hányadik világ fog elindulni 2009 elején?

a második
a hetedik
a harmadik
az első


Már lassan ülhetjük az évfordulóját ennek a kérédsnek.
Dátum: 2009.10.25. 15:48:29
sok ilyet találni.
Dátum: 2009.10.25. 12:40:58
Hány négyzet km-es a Balaton?

pontosan 596 !!!
3420
több, mint 1000
123


jé, ki hitte volna, hogy az első a jó válasz??
Dátum: 2009.10.25. 12:14:29
igen, tudom.

amúgymeg én vettem a fáradtságot, és az egészet elolvastam. Mondjuk a vége felé elég gyorsan fogytak a könyvek.
Dátum: 2009.10.25. 12:09:48
Milyen színű a smaragdsörényű pegazus?
zöld
kék
sárga
piros

Aki még nincs vagy már nincs akkora szintű, az honnan tudja?


hehe, kis logikával talán....
Dátum: 2009.10.24. 17:19:22
A sorozatbeli Esmeraldának mi volt a fogyatékossága?

béna volt
süket volt
vak volt
néma volt


inkább az a szellemi fogyatékos, aki ilyet tesz föl.


Az alábbi "személyek" gyakori szereplői a közszájon forgó vicceknek, egy kivételével. Melyikük a kivétel?

Móricka
Rozsomák
Nyuszika
Pistike


akkor inkább fogadják el a pénzt, és ne írjanak kérdést.

Zászlója piros és fehér színű, ma a 2. legnagyobb gazdasági hatalom az USA után, kb. 3000 szigetből áll. Melyik ez az ország?

Ausztria
Japán--
Dánia
Kanada


Hát, attól függ, melyik területén a gazdaságnak. Energiahordozókban az arabok eléégé vernek mindenkit, csakúgy, mint erdőgazdaságban a kanadaiak, a kínai iparról nem is beszélve...