Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2010.04.29. 21:42:30
Idézet: masterv - 2010.04.29. 20:51:08
"XY kiléptetése miatt X mennyiségű pusztító csapást kaptok..." Ez meg mi a manó?


Ha egy karakter a szövetségéből rövid időn belül kilép (akár törlés által is), a szövetségére építésének arányában pusztító csapás kerülhet, tehát a szövetség tagjainak a kilépett tag építését pótolniuk kell. Ha 1 napon belül lép ki, akkor az építésének 100%-a, ha 2 napon belül, akkor 95%-a, stb. amit a többieknek be kell pótolniuk. 20 napon túl következmény nélkül kiléphet.

Idézet: Ricardo - 2010.04.29. 21:17:46
Eddig is úgy működött, gondolom most is úgy fog, hogy amint az első 25 karakter eléri az adott szinten, skkor nyílik meg.


ezt nem tudtam, köszi

Idézet: masterv - 2010.04.29. 21:30:33
Halló,halló! Arról nem volt szó, hogy a behós relikviákat lehet használni... Ez nem imba egy kicsit? Gyakorlatilag már nem is nagyon találni ilyet!


Miklós nemrég írta, hogy már nem tudja, hogy az előzőeken hogy volt, de most is úgy lesz. Nos, az előzőeken lehetett őket használni.
Dátum: 2010.04.29. 20:54:56
Engem az érdekelne az AH-val kapcsolatban, hogy fog "aktiválódni"? Az első ember, aki 60-ra elér, az már tudja használni? A többiek meg majd akkor, mikor odaérnek? Mert ez így nem lenne szerencsés... "legrosszabb" esetet nézve, ha csak pár TP-ző van, akkor az első pár 5-ös szettet eloszthatják egymás között konkurencia hiányában. Szerencsésebb lenne úgy, hogy ha az első embernél, aki 63-65-re lép aktiválódik, és minden minimum 60-as tudja használni.
Dátum: 2010.04.27. 21:19:21
Te még költesz a játékra?
Dátum: 2010.04.27. 18:55:14
A beho is OTP-s a pénz átér még aznap, kérdés, hogy a Behonál "lekönyvelik"-e Neked a köveket. (nekem már volt olyan, hogy de. utaltam, és még aznap jóvá is írták a köveimet)
Dátum: 2010.04.25. 15:06:49
Meg a sportrendezvények csapatait úgy válogatják össze, nem az megy olimpiára aki akar. Nem úgy versenyzik egyik csapat a másik ellen, hogy a fele banda 6 évesekből áll, míg a másiknál mindenki 30 felett van. Ezeket a párhuzamokat még mindig felesleges felhozni.

Az meg, hogy az elején mi lett megmondva... ugye tudjuk, hogy mennyi minden meg lett már mondva, aztán mégis változott a dolog, egy példa mondjuk az irányított vadászat. Csak még mindig ott tartunk, hogy nem mindegy, ki sír...
Dátum: 2010.04.25. 14:36:34
Esetleg az első HSZ-t lehetne frissíteni, hogy jelenleg hogy áll a dolog.
És hogy milyen kategóriákat díjaztok.

Közben megkaptam ezt a linket: http://vilag4.vegzetur.hu/index.php?m=v4_informaciok
Dátum: 2010.04.25. 14:16:08
10. szint alattiaknak nem lett volna szabad kiírni, nem kellett volna létszámkorlát, és feltétel kellett volna a csatlakozáshoz. EH-sokank 10-es EH, stb. De ezt már írtam egyszer...
Dátum: 2010.04.24. 17:07:06
Ha jól tudom, csak akkor viheted át, ha V4 nyertes karaktered e-mail címéhez nem tartozik a másik világon karakter. Tehát ha azonos címre regisztrálod, törölnöd kell a már meglévőt, hogy át tudd vinni a V4-est.
Dátum: 2010.04.23. 14:40:58
Ha elindulok, én már most meg tudom mondani, hogy nem akarom átvinni a karakterem egyik másik világra sem, és számomra nem egyértelmű válasz az a medálra, hogy: "ha van rá igény". Illetve nem értem, miért ne kaphatnék őskőjutalmat, ha egyszer nem viszem át a karakterem (hiszen a karakterátvitel a jutalom, vagy azzal, hogy nem kérem az átvitelt, le is mondok a jutalomról?). Szóval kérném, hogy indulás előtt, EGYÉRTELMŰEN legyen a JV részéről megfogalmazva a szabályok között, hogy azok a nyertesek, akik nem akarják a karaktert átvinni, kaphatnak-e őskő jutalmat az átvitel helyett, és ugyanazon e-mail címen regisztrált másik világbeli karakterre átadhatják-e a medált? Ne ködösítve legyen leírva, hanem egyértelműen!
Dátum: 2010.04.23. 14:32:45
Mivel nem lesz szövetségi szintű verseny, kétlem, hogy bárkit érdekel, mit csinál a másik szövetség.
Dátum: 2010.04.23. 09:11:09
Idézet: pityu - 2010.04.21. 20:05:28
Mi van, ha valaki csak nyerni akar, nem átvinni a karaktert, de a dicsőségmedált egy már meglévő karakterének adni, ss mivel karaktert nem visz át, kaphat-e őskő jutalmat?
Dátum: 2010.04.22. 10:32:23
Ugyan már, Ők nem a HT miatt mentek, az nem érdekli őket, csak az epikus volt a mozgatórugó. Ja, ez lemaradt az elejéről: Egyszer volt, hol nem volt...
Dátum: 2010.04.21. 20:05:28
Mi van, ha valaki csak nyerni akar, nem átvinni a karaktert, de a dicsőségmedált egy már meglévő karakterének adni, ss mivel karaktert nem visz át, kaphat-e őskő jutalmat?
Dátum: 2010.04.21. 17:27:04
Még nincs, de lehet. (aprópénz lesz idővel fejleszteni)
Igen, azt benéztem.
Mi számít magasnak? 20-as másodlagos varim van, ha jól tudom, e felett esik drasztikusan a szakértelem hatékonysága, így tovább nem toltam.
Ez is igaz, viszont hosszú távon gondolkodtam, és mivel előfeltétele mesteri 2-nek, ezért épülni is fog nagy valószínűséggel. No meg a konstolás is egyre jobb lesz, 100 alatt vagyok még csak alap 200-as mágiával, de már 300K felett tolok egy nap, gondolom mit építhettek Ti odafent a 300 körüli alap mágiátokkal.

Jav: Nem Jerikonak szántam, hanem Kocosnak, csak mellényomtam.
Dátum: 2010.04.21. 12:08:54
Bűvös kunyhó
Új maximuma: 50. 10. szint fölött az állatok vastag bőrének hatékonyságát növeli varázslatokkal szemben. Minden szint a VB hatékonyságát 2.5%-kal növeli, 50. szinten +100%-ra.

Ez azt jelenti, hogy hosszú távon a másodlagos szakértelmek teljesen értelműket vesztik... ez a cél, hogy legyen két tök értelmetlen szakértelem a játékban?
Dátum: 2010.04.21. 06:49:48
Csak nem mindegy, hogy a csapatodba hány béna embert protezsáltak be csak azért, hogy a jobb csapatban legyen hely. Ha egy vezetőség megmondhatta volna, hogy ki jöhet és ki nem, akkor valszeg nagyobb lenne a verseny, igaz a mostani játékosok 3/4-ede nem játszana. Ennyit a h*lye párhuzamokról.

Én még mindig azt mondom, hogy a legnagyobb hiba a létszámkorlát volt.
Dátum: 2010.04.18. 19:10:12
Az épületeknél azt is lehetne esetleg, hogy két fül lenne. Egyiken a még építhetők listája a másikon a már kimaxoltak.
Dátum: 2010.04.17. 08:58:07
Én ezt a másik oldalról közelíteném meg. Most hogy eljöttek a maxos épületek országából, kiderült, hogy azokat fogjuk tovább fejleszteni. Kíváncsi lennék, hogy megfordult-e a fejükben, hogy visszameneküljenek. Bár tény, hogy nem kevés építési kapacitással rendelkeznek, ettől függetlenül szerintem ez most hátrány nekik. Szóval Miki, gyorsan tegyétek be a fejlesztést itt-ott javított változatban.

Követni őket? Ugyan már, mi arra hajtunk, hogy lehagyjuk, még ha most Exodus is a neve a nagy kihalt elsőnek.

Remélem a gyógyító szentély prioritás ügyileg nem áll rosszul a sorban, mert manapság egyre hiányosabb a portyalistám zafír részlege.
Dátum: 2010.04.15. 17:18:15
Lélekkufár, italvásárlás. Most halál, görget-katt, görget-katt... had lehessen már beírni egy számot hogy 5-öt akarok venni (szerintem már többször szerepelt amúgy ez).
Dátum: 2010.04.15. 06:48:17
Egy olyan ötlethez mit szóltok, hogy a 15. napon, Miklósék dobjanak ki minden olyan karaktert a kufároktól, akik még egy térképdarabot sem találtak?