Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.05.25. 10:38:44
Még 14 órán keresztül május 25. lesz. Légy türelemmel.
Dátum: 2009.05.24. 09:28:00
HCS ellen két (most már kettő) módszerrel lehet védekezni.

a) béke csarnoka - kimaxolva felezi az alap LE- veszteséget, és most már a bónusz veszteséget is
b) háború csarnoka - a nyertes csatákkal ti is tudjátok csökkenteni a bónuszt, esetleg megfordítani

x) legyen nálatok LE, ma reggel 8 csatából 7616 LE-vel növeltem a bónuszt, mert senkinél nem volt semmi.

ui.: Amúgy HCS olcsóbb mint a PC, a BCS meg pláne.... de ti tudjátok, hogy mit akartok építeni...
Dátum: 2009.05.24. 09:12:38
Az autómatikus kapituláció a következőképpen működik:

1) minimum 50 összecsapás, ha 3 hétig nincs meg akkor döntetlen

Ha megvan az 50 portya,

-és minimum 3 napja van és dupla, akkor automatikus kapituláció ( nem 3 napon belül számít hanem három napon túl)
-ha minimum egyhete zajlik, és megvan egyik szövetségnek a 100-el több győzelme, akkor kattan be az auto kapitul. (ez a 100-as érték csökken a háború csarnokával, de nektek gondolom még nincs)
-ha minimum 2 hete zajlik a háború, és egyik szövinek 10-el több a győzelme, akkor van a kapituláció

Döntetlen tehát az alábbi esetekben fordulhat elő:

-3 hét alatt nem gyűlik össze 50 összecsapás
-3 hét után a két szövetség gyözelmei közt a különbség kevesebb mint 10
Dátum: 2009.05.23. 17:04:40
Affranc.... miért nem szóltál előbb Zacc, most már nincs üres kamrám. Na majd holnap észben tartom, kiírom egy cetlire, el ne felejtsem.
Dátum: 2009.05.23. 11:45:27
Idézet: cirip - 2009.05.23. 11:00:33

asszem le vagyok maradva... és mire fel küldték a Roninra?


Sokan kiváltak a rácsból az igaz, de mi még mindig tartjuk magunkat a szabályzathoz.
Megtámadtak minket Citadellával, mi visszavágtunk.

10. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Ronin Tegnap, 21:57
Ronin szövetség egy 7. szintű pusztító csapást küldött rátok! Tegnap, 21:51

Maradtak egy páran akik még rácstagoknak vallják magukat. És ők is a szabályzat szerint jártak el, ahogy mi is fogunk a jövőben, ha esetleg hasonló helyzetbe kerülnének.
Nem a LE-t sajnálom, csak érdekesnek tartom hogy telerinyáljátok a fórumot, és máris megváltoztatják a rendszert.

Pontosítok:
Az tényleg nem volt korrekt hogy nektek nem írta ki, mennyit buktok. De szerintem az épületet kiherélni az túlzás volt.
Ugyan már... Az is kudarc mikor 30. szint környékén elkezdenek bejönni a 0 LE-s portyák... az is kudarc amikor 40.- szint környékén 5-6 szinttel magasabbról egy csapással leverik a fél ÉP-det... ezeket is meg lehet oldani, ezt is... bár igaz, ami igaz itt azért a sírásnak is megvan a haszna. Lásd új HCS-BCS fejlesztés.
Birka, csak egy korábbi hozzászólásodhoz fűzném, hogy Egon és Csuhi nem zseni, ez a trükk már egy csomó embernek eszébe jutott, de nem tették meg, (szerintem) mert ellenkezik a portya szellemiségével. Ami az hogy elszeded azt amiért a másik megdolgozott. Lan módszere teljesen ebben a szellemiségben van, sajnos túl hatékony egyes emberek kényes emésztésének.
Zacc, eltévedtél ez egy rossz topic, de itt van egy zsepi, tessék.
Solina, ne vírusozz itt össze-vissza...

Mort: Igen, ha akarja folytatni, akkor rizikózik, ez van. Ha szakit vagy statot fejleszt vagy kimaxolja a transzot, vagy pakolja a turbót, ha meg olyan nagy kiadás van neki, akkor kénytelen rákészülni...
Hagyd... ő most töröl, mert áldozat és mártír...
Én tegnap egy fél órát gondolkodtam a Lan módszer elleni védekezésre, és jöttek ötleteim. Megoldható. De ha lusta vagy alkalmazkodni, ég veled.
Dátum: 2009.05.22. 07:58:32
A 40 helyes válasszal az a trükk, hogy ha olyan van amit nem tudsz, akkor leállíthatod a vadászatot. Ha időközben megkeresed, és újraindítod, akkor ugyanaz a kérdés jön fel, ha sokat vársz, jön új. 1 nap alatt simán meg lehet csinálni, ha van elég cspd.
Dátum: 2009.05.22. 06:43:06
Én annó csináltam statisztikát V1-es karimmal, akinek magas a szerencséje, és egy v3-massal, akinek 0 szerencséje volt. Tényleg nőtt a nagyobb esélye, kb 2X lett, de normál rovására. Kisebb és apró esélye nem változott.
Igaz, de rosszabb esetben ebből lesznek olyan tápolóháborúk, hogy öröm lesz nézni.
Szerintem ez a dolog sokmindenkinek eszébe jutott már rég, többek között nekem is. Szerintem eddig azért nem volt probléma vele, mert az emberek vagy úgy gondolták, hogy

a) ilyet azért nem csinálok, mert nem etikus
b) csinálok, de nem ilyen tételben, hanem fű alatt nehogy kibukjon.

Most Egonnak és Csuhinak hála ez szépen kibukott, és az egésznek a végén az lesz hogy ezt szabad, akkor nagyon el fog harapózni dolog. Sajnos nekem nincs jó ötletem hogyan lehetne ezt megoldani, csak azt mondom hogy ez a bomba már a legelejétől ott kegyegett, és most durrant egy nagyot.
Dátum: 2009.05.21. 12:47:24
Ilyekor két lehetőséget látok.

1) Ha van még esély hogy a többiek győznek, elmész katakombába gombát szedni.
2) Ha már úgyis veszett fejsze nyele, akkor vadászol és erősödsz, amíg 15% alatt csücsülsz.
Dátum: 2009.05.21. 12:16:18
Szerintem az alap nő meg, és ezzel a költség is... mivel nem relikvia, hanem hatás. De ezt az tudná megmondani, aki megszerezte az előző alkalommal az aurát, ami adott mindenre +1-et.
Birka, lehet hogy ez nem illegális, és egy kiskapu, DE ha a vezetőség erre rábólint akkor:

-ezzel a módszerrel hatalmas mennyiségű LE szerezhető elég könnyen
-aki érvényesülni akar, és ezzel versenyezni annak is ezt a módszert kell alkalmazni
-a játék ott fog meghalni ahol van, mikor nem fog másból állni, mint párok verik egymást maxolt kreatívval és hatalmas mennyiségű LE-vel.

Ez a trükk rengeteg embernek eszébe jutott már, többek között nekem is, de szerintem a többségnek volt annyi előrelátása, hogy ne alkalmazza, illetve nem ekkora méretekben.
Dátum: 2009.05.21. 05:41:37
Igen, 3 nap után 2X annyi győzelmet kell összeszedni, de ha mondjuk a klán számbeli fölényben van és mondjuk egy emberre jut 4... és mondjuk ebből a 4-ből 3-mat simán versz, miközben egy ver téged, akkor máris nálatok az előny. Nem a létszám a legfontosabb, hanem mennyi az aránya azoknak a játékosoknak akik téged vernek vs, akiket te versz. És igen, egészség fejlesztés és gyógyitalok. Háborúban jól jön.