Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Ez már inkább szánalmas sajnos:

Smeagol - 44. szintű végzetúr (V3)


jehova hivei


ha megtámadsz előtte probáld ki ezt megerősit Ctrl + w

Kedves gyíkok!
Nincs arra szó, mennyire utállak titeket! Ahogy utat törünk észak felé, az ismeretlenbe, ez az egyetlen érzés biztos marad. Hogy gyűlöllek titeket déli testem minden fáradt porcikájával! Elfoglaltuk Tropicát, és már Missuri felé tör a sereg. Mert én nem adom fel amíg nem nyerünk, és ti a rabszolgáim nem lesztek! Mert annyira utállak titeket, annyira, de annyira....
Tisztelettel kolompér smeagol tábornok




ja és az ősszes adminisztrátor aki vezeti a játékot egy arogáns sutyo utolso rohadék

továbbá a jo kurva anyátok retkes faszát baszarintanátok meg a szétrepesztett szanaszét baszott rohadt fejét annak a geci buzi főfasznak

ti lobaszo picsafejek.a retkes tőkalso pofátokat ti leherdált csoringer viaszpőcsű gecinyalo retkesdrogospicsa agyu fostalicska koszfészek szar gojo genycsomagok vagytok mind
Dátum: 2009.11.27. 10:14:05
Köszönöm a gyors választ, nekem nem jött, akkor biztos jó volt az első jutalom.
Dátum: 2009.11.27. 10:05:05
Bocsi, hogy ismét felvetem a témát, de csak azok kaptak Zarknodos utókompenzációt (V3), akik jelezték, hogy nem kóser valami? Vagy csak a magas szintűeket kompenzálták? Egyébként McPaulnak sikerült 2 zarknod medált begyűjtenie...
Dátum: 2009.11.26. 18:44:36
Köszönöm, legutoljára 10 éve voltam, akkor még KG találkozón, azóta csak kopik az elmém...
Dátum: 2009.11.26. 18:38:27
Valaki tudna útvonalat (tömegközlekedést) ajánlani Kelenföldről, a Déliből, vagy a Keletiből? Honnan érdemes menni, mivel, stb. Előre is köszönöm...
Dátum: 2009.11.21. 08:11:41
Üdv Mindenkinek!

Szerintem "maradjon" így a kvízolimpia, ahogy van, egy kis kiegészítéssel. Akinek 50 helyes válasza volt, mondjuk 3 olimpián, az kapjon egy plecsnit, ami nem kvízmedál, de hasonló funkcióval bír, ezáltal jelezve van, hogy ő is tud valamit, de nincs bent az elsők között. Megkapja a jutalmat az igyekezetéért, a kvízmedál elismertsége megmarad. Egyébként nem tartom jó ötletnek a vadászat során szerzett helyes válaszokat belevonni a medálszerzésbe, mert egyrészt akinek sok helyes válasza van, könnyebben teljesít az olimpián (egyszer már foglalkozott a kérdéssel), másrészről már megkapta érte a jutalmat... (ezt valaki már említette előttem, jogvédőket nem kérek). Az, hogy valaki korábban indult, másik világon is van karaktere nem lehet mit kezdeni, ő előnyben van.
Amúgy nincs kvízmedálom (3-ason játszom), de a legutóbbi 4-es világon 5-öt szedtem össze...
Dátum: 2009.10.20. 15:03:37
Volt-e Madadaszkárnak magyar királya?
Soha!
Hát persze, hogy volt!
Nem is volt egyetlen királya sem.
Nincs is ilyen.

Ez még mindig bent van, ráadásul a "Hát persze, hogy volt!" a jó megoldás a kérdező szerint! Ezen bukni egy küldetést vagy kvízolimpiát...
Dátum: 2009.09.10. 13:05:45
Én csak annyit kérdeznék, hogy a fertőzés csökkentés is automatikusan jóváírodik szintlépéskor?
Dátum: 2009.09.02. 10:53:42
Bocsánat pontosítok: nagy a szórása a tárgyak esésének. Én mindenesetre most boldog vagyok.
Dátum: 2009.09.02. 09:01:45
Köszönöm a gyors választ.
Dátum: 2009.09.02. 08:21:19
Üdv!

Tegnap este írtam, hogy 48 manó kivégzése után sem kaptam semmit, éjjel még 2 próbát tettem: az 50. manó az első relikviát dobta. Ma reggel az 51. a mágiaelnyelőt... . Szóval tényleg nagy random van... Apropó: hogy lehet felvenni őket? Csak 30. szint után? Mert akkor még sokat kell vele várnom...

További jó töltögetést mindenkinek.
Dátum: 2009.09.01. 21:55:08
Én V3-on még csak 48-nál járok, de még semmi sem pottyant. Lehet azért mert alacsony a szintem? (17) Elég sokszor el is vernek, kb. 5:1 a javamra. CSP-m már alig van, de mégis reménykedek, hogy előbb utóbb, csak esik valami nekem való is
Igazad van benéztem...

Azt hiszem ezentúl 3-szor fogom elolvasni a kérdéseimet.... + a válaszaimat
Köszönöm de ha elolvasod a cikket amire hivatkozol, akkor Te is láthatod, hogy Magyarország területéről a teljes napfogyatkozások is csak részlegesnek lesznek láthatóak...
Az évszámról meg annyit, hogy egy csomó évszám van a kvízadatbázisban, és szerintem érdekesebb ez a téma, mint a "ki nyerte a BL-t 2008-ban" szintű kérdések. Persze ez csak egy réteget érdekel...
Visszadobták a kérdésemet, érdekelne, hogy vajon miért?

Mikor lesz legközelebb Magyarországon teljes napfogyatkozás?

2075
2013
2085
2062

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.08.18. 11:28:37
Melyik nem magyar eredetű női név?

Viola
Lujza
Pintyőke
Levendula

A kérdező szerint a Lujza a jó, de sajnos a Viola sem magyar, hacsak nem találunk valami latin rokonságot, ugyanis latin eredetű.....

Kérném törölni.

Felvetődik bennem, hogy aki értékel, az végignézi a többi választ is, vagy csak bök egyet, és kész.....?
Dátum: 2009.08.18. 11:10:58
Visszadobták a kérdésemet, érdekelne, hogy vajon miért?

Mikor lesz legközelebb Magyarországon teljes napfogyatkozás?

2075
2013
2085
2062

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.08.08. 11:50:48
Sziasztok!

Én már másodszor kaptam a következőt:

Mennyi a maximális portyapont (lehet nem pontosan idéztem...)?
A válaszok közül a 100 volt megjelölve helyesnek, holott nekem már volt 144 portyapontom is.
Akkor én "csókos" vagyok és tényleg max 100 lehet?