Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Boom a Feybe

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.02. 14:03:26
185. Fogságban
Egy vödör hideg víz térít magadhoz, és hirtelen mindenre emlékszel. Egyszerre három kristály végzetúr támadt rád - sosem voltak a fair harc hívei. Persze győztek, de nemcsak a lélekenergiádat vették, foglyul is ejtettek. Hol lehetsz most? Valószínűleg Lady Alvariel citadellájában... Egy nagydrarab kínzómester kezd faggatni. Azt kérdezgeti, melyik szövetséghez tartozol, hol az erődötök, hányan vagytok, mekkora lélekkutatok... Undorodva elfordítod a fejed, mire érkezik a fájdalom.

Veszítesz 888 életpontot.

Összeszorítod a fogad, és tűrsz. De vajon mennyi fájdalmat vagy képes elviselni?

vastag bőr próba

A kihallgatás órákon át folytatódik. Néha válaszolsz mindenféle hasraütésszerű dolgot, néha úgy teszel, mintha a hóhér ott sem lenne. Végül leváltják kínzódat - ő hamarabb elfáradt, mint te. Mondjuk te sem vagy képes már a végtelenségig kibírni ezt. Vajon elárulod a szövetségedet?

Egészség próba

Nem! Továbbra is kitartasz, és várod az alkalmat. Az új hóhér fiatal és tapasztalatlan. Ez jó is, mert hibázhat - és rossz is, mert véletlenül meg is ölhet. Első mozdulata nyomán sugárban szakad fel belőled a lélekenergia.

Felhasználsz 684 lélekenergiát. SIKERES!

Erre az erőre ő sem számított, most kell cselekedned, a meglepetés erejével!

Erő próba

Minden izmodat megfeszíted, és letéped a láncokat, majd a hóhérra veted magad.

csata

A kínzókamra ajtaja előtt démoni teremtmény őrködik. Amikor kilépsz, nem látsz rajta meglepetést. Egyszerre mozdultok

csata

Odakint egy vibráló térkaput látsz. Tudod, hogy nagyon messze vagy a vadászterületedtől. Ez az egyetlen esélyed, hogy elmenekülj - ha képes vagy a kristály horda tagjaira hangolt térkaput aktiválni.

Mágia próba

Megmenekültél! Utolsó erőddel elvonszolod magad a szövetséged bázisáig. Ott ellátnak, majd amikor jobban vagy, beszámolsz hordaparancsnokodnak. Ő komoran hallgat téged, keze ökölbe szorul. - Ezért megfizetnek... - sziszegi. - Te egy igazi hős vagy! Fogadd el ezeket a lélekgyémántokat, kárpótlásul a szenvedésedért!
Dátum: 2009.11.02. 13:59:40
Idézet: matdav - 2009.11.01. 18:10:27

Egyébként elkezdtem magamnak kigyűjteni az összes általam megcsinált kaland szövegét, ha esetleg a wikin lesz rá kapacitás, akkor fel lehet oda tölteni őket. Amilyen iramban a kalandok szaporodnak, biztos, hogy nem mindenki fogja az összeset megkapni, pedig kár lenne a sok remek írásért!


pont ezért kértem birkától ezt a topicot, és szeretném ha ezután mindenki bemásolná ide a kalandjait nemcsak a legjobbakat hanem a gyengébbeket is okulássul.
Dátum: 2009.09.21. 16:21:11
Nem tudom ki hogy van vele, de az hogy csak kavicsért lehet állatokra felszerelést venni kissé igazságtalan dolognak tartom, tudom van az aukción is eddig 3 tárgy, amelyek ráadásul erősebbek az összes kavicsos lomnál, de szerintem be lehetne vezetni pár tárgyat vagy kufárnál LE-ért avagy mint térkapus lomot.
Semmiképp se tápos dolgokat szeretnék, az legyen a kavicsosok kiváltsága de mondjuk ha kiraknátok a mithrill karom ami ugye +4 sebzés alternatíváját LE-ért ami lehetne a kicsorbult mithrill karom ami adna +2 sebzést, de mellé -1 elnyelést, akkor annak szerintem sokan örülnének persze itt nem a full kocka optimalizátorokról meg prémes legényekről van szó hanem azokról, akik csak simán játszanak, mert nélkülök a "profiknak" se lenne élvezetes a játék, de néha őket is kell nézni.
Dátum: 2009.09.10. 13:22:58
Már nagyon várjuk
Dátum: 2009.09.10. 09:05:26
Idézet: Birka - 2009.09.10. 09:00:11
Fájt volna leírni, hogy 0-ás szerencséd volt?

Régi tuljaid: 9419
Új tuljaid: 32649

Azaz 23230 lé-t termelt neked az event.

32 manó az neked 32*2*80+32*350 durván, ami 5120+11200 kb 16320 lé befektetés volt...


Köszönöm Wart mester

amúgy copyztam és szerencse 0-át nem írja ki
és kaptam 3 térkapus lomot is ami szintemen igencsak ritka kincs sajna relikvía nem esett :S
Dátum: 2009.09.10. 08:49:07
sziasztok!

A kisembereknek is jól jött ez

a matekosok kedvéért:

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+6 Erő, +6 Támadás, +6 Védekezés, +5 Egészség, +5 IQ, +5 Mágia, +5 Taumaturgia
16 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +1 szerencsét is)Átveszem a jutalmat
Fertőzésem lecsökkentem 1%-kal

Felhasznált LE: 3.710

Legyőzött manók:
Látondi Zan / halálúr 1 db
Alzanni Mátka / szirén 3 db
Rabi Vastitán / csontváz 5 db
Táncos Vozálk / zombi 8 db
Zanti Rumivác / élőholt 4 db
Viskóti Dán / hulla 5 db
Moróki Thils / lidérc 4 db
Rozsliszk Szintur / kriptafatty 2 db
Összesen 32 db

átvétel előtt:

Boom a Feybe - 8. szintű végzetúr
Boom a Feybe
Zafír Horda
Erő: 429 lélekenergiából fejleszthető. 23 (+5)
Támadás: 576 lélekenergiából fejleszthető. 26 (+3)
Védekezés: 629 lélekenergiából fejleszthető. 27 (+10)
Egészség: 300 lélekenergiából fejleszthető. 20 (+4)
IQ: 476 lélekenergiából fejleszthető. 24
Mágia: 300 lélekenergiából fejleszthető. 20 (+1)
Taumaturgia: 476 lélekenergiából fejleszthető. 24 (+4)
Lélekenergia: 253
Dátum: 2009.09.08. 19:26:37
A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: ogre gyűrű.

Ez nekem 7-es szinten igen örvendetes esemény Főleg hogy klánomnak térkapuja sincsen
Melyik szerencsejáték eredményét nem sorsolással állapítják meg?

Puttó
Luxor
Hatoslottó
totó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Hol a hiba????
Legutoljára feltett kérdésed
A Zarknod Ébredése 2. fázisában melyik relikvia szerezhető meg?

Mágiaelnyelő
Transzcendális fókusz
Miklós keresztje
Baraty villáskulcsa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ


Érdekes indoklás....... végülis aki végzetúrral játszik az tényleg egy spec. érd. réteg
Dátum: 2009.08.17. 12:46:06
Mikor Miklós kihirdette hogy jön zarknod nagyon megörültem, mert gondoltam majd egy kis színt visz majd az unalmas hétköznapokba. Töltögettem is szépen a LE-t öltem a manókat a végén pedig nagy hajrát nyítottam másokkal együtt akik úgy gondolták aktívabban vesznek részt az eseményen.
epekedve vártam milyen csavarral fog folytatódni azevent titkon reménykedve rég beígért szövetségi küldetéseken, valami frappánsra számítottam na bevallom őszintén, de sajnos tapasztalnom kellett hogy a játékfejlesztők vagy enyire fantáziátlanok vagy csak nyaralásuk idején nem akartak komolyan foglalkozni a dologgal.......
Igazán elvárható lett volna hogy az 1. fázis után a toplistát lementik és kiraknak egy újat persze ezenfelül a régi is pörgött volna tovább mint összesített lista, és ezzel ha már tényleg úgy gondolják hogy nem a szívatás a céljuk azok akik úgy gondolják a részsikerrel a zsebükben visszatértek volna a karijuk rendbetételéhez, és ezáltal azoknak akik eddig nem kapcsólodtak be aktívan is itt lett volna az esély hogy ők is harcoljanak egy jót a 2-es fázis toplistás helyeiért.
Most küzdhetünk v3-on előreláthatólag 1 hónapig a 2-es fázissal utánna meg jön a 3-as ami ha még nagyobb LE töltést követel eltarthat ez még fél évig is.........
Oldal: 1