Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Promi

Oldal: 12
Dátum: 2012.05.15. 17:47:56
akadémia a legtöbb szövetségben van, és az elsők között van a kiépítése!
ha kapsz ilyen küldit, és nincs olyan szakid,....akkor javaslom keress magadnak egy kicsivel aktívabb szövetséget!
Dátum: 2012.04.28. 17:10:14
tulajdonság növelés nem kerül ősköbe! az más kérdés hogy olcsobb ha átváltasz!
de kő nélkül is megoldhatod!
Dátum: 2012.04.28. 16:57:14
siku, ne haragudj de ezt akárhogy számolom csak 3!
Dátum: 2012.04.24. 14:14:09
Sikeresen befizettél banki átutalással v. belföldi postautalványon.

quellon: nekem most nagyon gyorsan jóváirták!
multkor mikor vettem valahogy nem volt ilyen gyors
Dátum: 2012.04.23. 16:44:01
köszi!, akkor nagyon remélem hogy a posta nem sieti el!
és ti sem foglalkoztok őskő jováírással párnapig
Dátum: 2012.04.23. 16:39:10
kérdés?! és az attol függ hogy mikor fizettem be vagy attol hogy mikor ér be és kapom meg!?
mert csütörtökön fizettem be éppen őskövekre! (postán)
Dátum: 2012.04.06. 15:45:59
de mért akartok már most változtatni, amikor még azt se tudjátok hogy mi lesz benne!
már rögtön panasz, mért nem lehet örülni egy új fejlesztésnek!
Dátum: 2012.03.31. 12:16:50
Uranos:

most készül az ujj küldi sorozatok!, sokan arra várnak!
kb 2 hete jelentette be Miklós hogy be kerül a játékba egy új épület amivel új küldi sorozatok jönnek!
Dátum: 2012.03.22. 21:58:25
a fix +10% LE nek mi értelme!???? véleményem ha kell, akkor dolgozz meg érte! semmi nincs ingyen! és annyira nem vészes szerintem ezeket kitalálni! (tudod google a barátod! )

idomítást ne lehessen egy összegben! ahhoz nem kell így hozzá nyulni, arra találj ki valami más indokot! egyébként minek lenne idomítás szakértelme! nagyon sokan rengeteget buknának rajta!
és vannak ehhez nagyon jó kis cuccok (idomár lánca később a fenevadak lánca és van még!!!)---> azért ezek jó kis cuccok,...amugy meg ki lehetne őket dobni mer másra nem igazán használatos!
Dátum: 2012.03.13. 19:15:54
törlés!?

nem tudom ezért mért akartok törölni! nekem például eszem ágában sincs törölni a karakterem,...ennek több oka is van, például hogy van egy szívosság övem! és nem kevés időbe telt azt összeszedni! és ezért is játszom tovább!---> és nem vagyok az a nagyon nagy valaki, még nem sikerült soha se nyernem egy bajnokit se, de probálkozok!
a másik hogy még csak 62es szinten járok, a játék felsőbb részét még nem is láttam és még arra is kíváncsi vagyok!
aki valamit is elért a karakterével/valaki a játékban az most komolyan mért akar törölni?! ez a két tárgytól nem leszel kevesebb!
Dátum: 2012.03.12. 21:14:00
Idézet: DOMAKUTYA - 2012.03.12. 20:44:31
A szívósság öve az egyetlen tárgy, ami komoly játékelőnyt képes biztosítani két nagyon erős játékos között.


1.ebben én azért nem értek eggyet! hiába van öved ha nem bírod a másikat eltalálni! (mert ő ugy fejlesztett hogy a te stratégiád ellene hatástalan!) - mert mindig van valaki akit nem tudsz elverni és mindig van aki téged nem tud elverni!
2. ha lenne neked öved nem ez lenne a véleményed hogy fölösleges,....és azért egy szívósság öv nem egy-két hét alatt kerül eléd és nem is 1-2 hónap! nála azért szerintem nyugodtan beszélhetünk évekről!
3. vitatkoznék veled! van azért másik tárgy is ezen övön kívül is! mondjuk ott van az állatkás ami még +1 állatkát enged a harcba vinni! (most hirtelen nem jut az eszembe!)
akkor egy pók bölcsessége se utolsó dolog! (közvetlenül nem harci tárgy de irtózatosan nagy táp)
aranytallér se akármi (ez szintén nem semmi, főleg hosszú távon!)
csak pár dolog ami hirtelen eszembe jutott!
Dátum: 2012.01.16. 13:29:42
nem elnéztetek valamit?, nálam nem 2 csata után megy fáradságba!
igaz nem is 2 csatát megyek egyszerre! -40% ban is be támadtam! (ott már szigoruan csakis kristályhordásat!)
Dátum: 2011.12.08. 10:20:50
második kérdésedre válasz: bal felső sarokban mutatja pp pontok alatt hogy éppen milyen szinten csatázol! ugye ha 1 óra alatt töbször mész el csatázni mint 2-3-4 cuccoktol függöen akkor minuszt kapsz a képességeidre,...ergo ha kevesebb a képességed akkor nehezebben találod el ellenfelet kissebbet ütsz rá és kevesebb lesz a védekezésed! ha valami nem koser akor irjátok meg!
Dátum: 2011.11.28. 12:08:37
5 illetve 10 aranydukát!
24 helyes válasz esetén végzet medál!
Oldal: 12