Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oxyacantha

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.03.17. 20:19:51
Azazel, cs cs csillagom,
Mint már említettem, azt sérelmezem, hogy erkölcsi magaslóról próbál valaki olyan beszélni, aki mások játékfüggőségéből/szenvedélybetegségéből él. Ennyi. Nekem olyan ne hintse, hogy mi etikus es mi nem, mert ő meg azt használja ki, hogy az ember rákattant erre a játékra. Visszaél a másik ember függőségével, ezt kihasználva már minden vackot megvet vele (megjegyzem, hogy csak azért sem vettem familiárist, de volt aki csak a piramis miatt vette meg). És mindezek után etikára hivatkozik?

Ez a büntetésdi olyan, mint amikor a rendőr megbünteti azt, aki 60-nal megy az 50 es táblánál éjszaka, üres úton, ahol a kutyának sem árt. Vagy mintha a gyalogost büntetné, aki üres úton piros jelzésnél sétál át a zebrán, vagy a biciklistát, aki üres úton a zebrán nem áttolja a biciklit, hanem áthajt vele. Csak erről beszélek.

Büntessen, mert megteheti, rendben. De ettől még nem lesz etikus az ő cselekedete sem, még akkor sem, ha legalizálva van.
Dátum: 2015.03.17. 17:39:20
Azazel, ugyanúgy etikátlan a kenőpénz is, mint az alagút a rövidebb úthoz. Én csak ezt mondom. Csak annyit, hogy ne hovatkozzanak az etikára. Mert pénzért fejlődni ugyanúgy etikátlan mint bugért, viszont ugyanúgy nem ártasz vele senkinek.
Mondják azt hogy visszavesszük punktum, de nem kell az etikarizsa, mert nem hiteles.
Dátum: 2015.03.17. 17:34:09
Hogyha a boltban nem szólsz, hogy többet adtak vissza, az valóban etikátlan, mert valakit megkárosítasz. Mert az eladón veri le a tulaj. De a Beholdernek hosszútávon nem okozol kárt, hiszen továbbra is beletolod az évi 100000ezret a játékba. Vagy a beholder is pénzért veszi a virtuális térkapukat és valakinek el kell számolni velük? Csak ők most megijedtek, mert úgy látták, hogy ezzel mégiscsak megkárosítottál mindenkit, meg főleg őket, ezért jön a retorzió, hogy többet vesznek el, mint amit kiskapun át szerztél. És hozzátenném, itt közülünk senki sem törte fel a rendszert!
Ha valóban az etika lenne jelen esetben az úr, akkor kibannolnának mindenkit, aki látványosan visszaélt. Engem nem az bosszantott fel, hogy visszaveszik a tojást, hanem az, hogy etikára hivatkozva teszik mindezt!
Mert ha lóvét beletolva menetelek előre, másokat lezúzva lehagyva, azért puszi jár, meg hűségbónusz, de ha ebből nincs pénz nekik, akkor megfeddnek. Viszont rögtön kikiabálják, hogy milyen etikátlan vagyok.
Én is rákattintottam tizenvalahányszor, kíváncsiságból. Nagyon érdekelt, hogy mi lesz ma. Ma egy káros szenvedéllyel kevesebb lett.
Dátum: 2015.03.17. 16:33:55
Már hogyne lenne köze. Be ne nyaljátok már, hogy ez etikáról szól. Az egész a lóvéról szól és arról, hogy a játékfüggőségre alapoznak. Abból is látszik, hogy nem a játékból való kizárással büntettek, mert akkor elesnének a bevételtől. Persze esetemben így is elesnek a bevételtől, de az nyilván nem tétel... Van itt elég játékfüggő rajtam kívül is.
Dátum: 2015.03.17. 16:29:23
Offs: korrigáltam.

Amúgy is már egy nagy lehúzás az egész, mert ha nem a legtáposabb szövetségek egyikében vagy és ha nem prémezel és semmit sem költesz, akkor sehol nem vagy a többiekhez képest.
Ez a bug csak azért szúrja egyesek szemét, mert voltak, akik úgy próbáltak meg fejlődésre szert tenni, hogy közben nem tejeltek. Ne tessenek már etikára hivatkozni.
Dátum: 2015.03.17. 16:18:58
Csillagom, nem jó a hasonlat. Nem hipercsoda futócipőre, hanem a bírák számara kenőpénzre.
Dátum: 2015.03.17. 16:07:53
Álszentek vagytok. Bezzeg az nem etikátlan, hogy pénzért juttatnak valaki előnyhöz. Prémium tagság, mi? Meg az sem etikátlan, hogy a 118-as leveri a 28-as szintűt. De ha nincs belőle bevétel, pl. bug, akkor rögtön büntetni kell.
Miklós meg rinyál, hogy mennyi munka volt ezzel, ahelyett hogy örülne, hogy van még olyan marha, aki pénzt pazarol erre a haszontalan játékra.
Ugyan kinek okozott kárt, aki visszaélt a buggal? A portyázás és a versengés varázsát már rég kinyírtátok. Csak a függőség maradt. Annak meg ez, meg az irtózat piramisa nálam betette a kaput.
Dátum: 2015.03.04. 19:22:53
Csatlakoznék a stimulátoros feladat miatt reklamálók táborához.

Prémes vagyok és nem kevés őskövet költök amúgy is marhaságokra. A semmiért simán megvettem volna familiáris nélkül is 10 őskőért a stimulátort. De azt nem engedi a rendszer. De mivel több feladatot is muszáj kiváltanom (mert sisakszilánkom sincs, és végzet templomom sem volt épp, amikor az ottani jutalom átvétele kellett volna feladat teljesítéséhez, továbbá a csp-k híján a memóriaszelencés cuccot is buktam), és ezen felül tök feleslegesen kellett a nyomorult bűvös állateledelt is megvennem kétszer, sokallom a dekrétum árát.

Kéne valami kiváltási lehetőség!

Hosszútávon nem olyan jó stratégia egyszerre legombolni a sok őskövet azokról, akik apránként így is hajlandóak többet beletolni. Nekem ez most kicsit megfeküdte a gyomrom, mert nagyon lehúzás szagú. Nem valószínű, hogy a következő piramisnak nekikezdek.
Dátum: 2010.04.13. 14:00:10
Hát ez így eléggé rosszul hangzik. De köszönöm a tippet!
Dátum: 2010.04.13. 13:57:01
Kissé kiábrándító, hogy ma 30 pp és 60csp felhasználásával mindössze 1 térképrészletet sikerült találnom
Mióta megy a játék, 80-90 pp-t használtam el, ebből összesen 3 térkép lett... vadászatból meg egy sem. Van esetleg valami, amivel javíthatnék ezen, vagy tökmindegy, mit teszek, semmivel sem tudom befolyásolni az eredményt?
Dátum: 2009.10.02. 13:12:45
Milyen állat a degu?

hal
rovar
rágcsáló
emlős

Emlős és rágcsáló vázze!
Mekkora gyopár, aki ezt a kérdést feltette, még a szavazati jogot is megvonnám az ilyentől. Sőt, a szaporodását is megtiltanám
Dátum: 2009.09.19. 23:28:16
Ki nem Walt Disney figura?
Pluto
Hófehérke
Törppapa
Minnie

Jó válasz a Törpapa volt, de szerintem Hófehérke is lehet jó, mert ő Grimm figura.
Dátum: 2009.09.13. 21:59:30
milyen állat a bernardhegyi?
hangya
hal
kutya
solyom

Szerintem semmilyen. A Bernáthegyi az kutya. Emellett a helyesírás is csapnivaló! Törölni kéne, azzal együtt, aki ezt átengedte!
Dátum: 2009.09.10. 08:50:27
Fejezd be! Makacs, mint...
a denevér
a nyúl
az elefánt
a szamár

A helyes válasz nincs a lehetőségek között! Makacs, mint az öszvér! Törlést kérnék! A szamárral elégé jól együtt lehet dolgozni, nem hinném, hogy róla is ezt mondanák!

A született feleség sztárjának neve, aki Gabrielle Solis-t játsza?
Felicity Huffman
Susan Mayer
Betty Applewhite
Eva Longoria

Általános műveltség ismét! Az ilyenektől a szavazati jogot is elvenném.
Dátum: 2009.08.31. 22:27:20
Hány pettyes a közismert katica bogár?

6
5
7
4

A katicabogár egy szó. (Úgy jobban hangzik, hogy a "katicabogár közismert változata".)

Milyen színű a szivárvány két szélső csíkja.

vörös, narancs
ibolya, vörös
zöld, narancs
ibolya, zöld

Lemaradt a kérdőjel.
Dátum: 2009.08.31. 22:24:50
Nem emlékszem pontosan a lehetséges válaszokra, de:

Ki lőtte le Kennedy-t?


Én Lee Harvey Oswald-ot jelöltem meg, és a kérdező szerint nem ő volt. Én tudom rosszul, vagy a kérdező? Legyetek szívesek kisegíteni az információval, hogy legközelebb már ne bukjam el a 20 kérdéses küldetést! (Ez volt a 19. kérdés ) Egyébként most a gugliban is mindenhol Oswaldot látom Kennedy gyilkosaként említve.

Amennyiben a kérdező tudta rosszul, kérném a kérdés javítását!
Dátum: 2009.08.31. 09:22:40
Hány részből áll a pók teste?
2
4
3
5

A válaszlehetőségek lehet, hogy nem pont ezek voltak, de nem tudtam kimásolni a kérdést, ugyanis meg voltam róla győződve, hogy a pók teste két részből áll, fejtor és potroh (előtest és utótest). A kérdező szerint három részből! Kérnék egy törlést vagy legalább javítást!
Dátum: 2009.08.30. 15:45:42
Helló! Világ kettőn problémám, hogy két napja nem regenerálódik rendesen a VP-m!
Ma délelőtt aktiváltam manapilont, azóta pihenésre állítottam a karit. Már tegnap este is volt ilyen problémám, pedig akkor is néhány órája ütöttem a torzszülött manókat. Miért van ez? Lett valami változás, hogy most már nem 24 óránként kell aktiválni, hanem minden egyes belépésnél?
Dátum: 2009.08.28. 08:21:45
Mennyi erőt vesz le a gyengités varázslat?
-10
-40
-30
-20


Ezt most a 19. szinten sem tudom. Hogy tudhatná egy 1. szintű?!
Dátum: 2009.08.24. 12:24:19
Egy sötét szobába fiókjában 24 kék és 24 piros zokni van (nem párban). Hány zoknit kell kivenni ahhoz, hogy biztosan legyen 2 azonos színű?

3
2
25
4

szobába fiókjában
Oldal: 12345678