Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nagy02

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.03.29. 11:51:18
Most mi a nagy harci helyzet?
A szkriptelés elfogadott, tiltott, vagy üldözendő?

Ha megengedett, akkor asszem én is áttérek a sötét oldalra és elkezdek rabolni/öltözni/kényelmeskedni... de ha nem használható, akkor szólhatnának a fejesek és mint lehetséges újítást bevezethetnék, hogy az eddigi scriptgurukat vmi büntetéssel sújtsák. Persze nem muszáj rögtön törölni őket, mondjuk kaphatna a többi játékos valami bónuszt ellenük!

De szerintem a jelenlegi helyzet tarthatatlan... most akkor mi van?! Mindenki csendben marad és továbbra is elhallgatjuk a témát? Hahó!
engem nem érdekel, hogy miként küzdenek a fertőzés ellen

inkább az, hogy jutalomként kaptam már fertőzéscsökkenést, amit nincs értelme használnom... tehát ha az jutalom, akkor miért ne lehetne megválasztani, hogy csökkentse, vagy növelje a fertőmet a félreértések elkerülése végett a zarknodos díjazásról írtam...

szabadon választhatja meg mindenki az útját - még ha a pontszámaim alapján idegenkednek sokan az egyiktől - miért is ne lehetne mindkét irányba hasonló sebességgel eljutni?

Krob
Dátum: 2009.08.27. 22:29:13
winnie, TE látom nagyon okos vagy, hisz saját topikod is van...
biztos túl is vagy már ezen a küldetésen, mert nagyon okos lehetsz, hisz saját topikod is van...
de... ááá, nem is magyarázom, mert te ezt biztosan érted, mert saját topikod is van, tehát nagyon okos vagy... grat!
Oldal: 12345678