Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hephaistos

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.23. 11:11:44
Idézet: Craslorg - 2008.10.23. 10:57:29
Idézet: bokorn - 2008.10.23. 10:05:03
a szív szo miert van tiltolistan?
azert jo lenne, ha a teljesen hetkoznapi szavakat nem dobna vissza a szuro...

Megszívtad, mint Cicciolina a lovat... Remélem így érthető a szűrés


Nem, számomra így sem érthető. Pld. "A kőszívű ember fiai" is tiltón van. Hmmmmmmmm... Ezzel az erővel szinte minden szó tiltva lehet.
Dátum: 2008.10.23. 08:03:58
Mi a kapcsolat Hajós Alfréd és a róla elnevezett margitszigeti sportuszoda épülete között?

Itt készült az Olimpiára
Ő tervezte
Itt úszott világcsúcsot
Itt volt edző

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!


Azért ilyenkor elszomorodom...
Talán a sok rapzenész, meg HKK és társai kártyajáték mellett a fiatalság foglalkozhatna egy kicsit hazánk híres embereinek életével is.
Dátum: 2008.10.19. 15:04:02
Valahol írtam, hogy akkor tessék pontosítani a kérdést. Ugyanis:
A három alapszín keverésével hozható létre a többi szín. A teljes látható színkép elsődleges színei a vörös, a kék és a sárga.
De részemről a téma lezárva.
Dátum: 2008.10.19. 13:16:52
Akkor legyen a kérdés pontosan megfogalmazva. Ugyanis színtanilag 3 alapszín van, és a zöld nem az. Ugyanis az kevert szín (kék és sárga).
Dátum: 2008.10.19. 08:52:27
Sziasztok!

Megint egyre több M.A.G.U.S. és HKK, meg kiafenetudja milyen kérdések vannak a játékban. Meg "névtelen" írók regényciklusainak mellékszereplőjének az édes testvére körösztanyjának a neve a kérdés. Na, ezekre automatikusan "Rossz kérdés" értékelést fogok adni, akkor is, ha többé nem kvízezhetek!!! Mi az ördögnek kell ilyeneket feltenni?
A másik. Van egy kérdés, ami abszolút hibás. A zöld mióta alapszín? Úgy emlékszem, szerepelt a zöld és a lila is a válaszok között. És ez nem új kérdés volt, tehát véleményezni sem tudtam. (Ha jól emlékszem.) Ezt a kérdést kérném törölni!
Csak mert pont most választottam az "Írj három jó kvízkérdés" küldetést... És egy már megvan.
Igen, látom. Akkor ha ledolgozom a "hátrányt", újra visszaáll a rend?
Most már én is 90 jó válasz után írhatok kérdést. De miért? Ki tud erre választ adni?
Dátum: 2008.10.08. 11:54:15
Mi Thor szent fája?
A válasz nyilvánvaló: a tölgy.
A kérdező szerint a nyír.
Nagyon érdekes...
Dátum: 2008.10.08. 10:19:40
Nem. Ország a kérdés. És Kanada volt helyes válasznak megadva.
Dátum: 2008.10.08. 10:17:05
A mai kedvencem:
"Melyik országban van a GM (General Motors) székhelye?" Tudtommal az Detroitban van. Detroit pedig az USA-ban. Nos, nem ez volt a helyes válasz.
Na, akkor megnyugodtam!
És köszönöm a választ!
Még nem tiltott le, csak figyelmeztettek.
Mi ketten játszunk ugyanarról a gépről.
De. Eleve nem azonos Hordába jelentkeztünk, hogy ne tartozhassunk egy Szövetségbe. És pár nap eltéréssel, hogy egymás ellen ne harcolhassunk, és ugyanazokat se támadhassuk a szintkülönbség miatt. Így ez nem számít szabályszegésnek, igaz?
Sziasztok!
Én is kaptam már figyelmeztetést, hogy reálisan értékeljek.
Aznap egy kérdésre az "Azonnal törölni" szavazatot adtam. A kérdés így szólt:
"Mikor lát a román kutya csontot?" Válasz: "Ha nyílt törése van." Szerintem ez netikettet sért.

Adtam vagy két "Rossz kérdés" szavazatot is, az egyikre emlékszem: a tavaly szó helyett a "tavaj" szerepelt. Ez nagyon durva hiba!
Nem pontozok le senkit azért, mert nehéz a kérdés. De ilyen esetben esetleg egy pár szavas indoklást lehessen írni, hogy miért is húztam le! Nem kicseszésből. Így lassan már a teljesen elmebeteg kérdéseket sem merem majd lehúzni, ugyanis ami nekem nagyon tetszik ebben a játékban, ami szerintem a többi fölé emeli, az pont a Kvíz része. Nem szeretném elveszíteni azt a jogot, hogy írhassak is!
Oldal: 1