Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2011.06.26. 15:39:09
Nem nem apszulút nem pók vagyok sőtt nem is energiahasznosításom van csak időm nincs levadászni a CSP-t és ne veszen kárba és a fejlesztők is kapnának némi pénzt én is mennék előre mert TP is járna érte.
Természetesen, ha lenne ilyen megoldás a CSP- elköltésére aki portya kari annak tödd TP járna mint aki vadász.
Amit kiírtam azt csak hasra csapás után írtam valaki biztos tudna számolni egy normálist.
Dátum: 2011.06.26. 11:04:49
Nem tudom volt e már ilyen felvetés ,de volna egy javalatom a játék vezetőknek.
Sokan vannak szerintem úgy, hogy nem tudják elkölteni a CSP-t ilyen vagy olyan okból, de haladni szeretnének. A javaslatom lehessen CSP és őskő elköltésével lélekenergiát venni. Vennétek egy átlagot sajotolt állatok plusz a vadászat közben eső LE plusz egy adott mennyiségű TP persze ez keveseb lenne a rendesnél mert nem lehetne állatot befogni kalandot találni stb.
Pl 100 CSP 5 őskő 1000 TP = 999.999 LE vásárlás után nem lehetne támadni 5 percig, hogy el legessen költeni (persze ő sem tádhatna).
Heti egyszer lehetne használni.

Ha érdemleges az ötletem gonoljátok át. Én tuti használnám mert a prémium tagság jó, de a gondomat nem oldja meg.
Dátum: 2011.06.26. 10:55:16
Nem tudom más is észrevette e, de az állataimnál van néha olyan, hogy nem nől a morál hiába portyázok vagy kihíváspozom. Pl 95% volt a morál lenyomtam 3 vagy 4 portyát és csak 98%-ra ment fel pedig az állataimnak olyan felszerelése van, hogy +2 morál győzelmeknél.
Jobban megfogalmazva a plusz morál nem érvényesült. Sajna ez már igen sokszor elő fordult.
Dátum: 2011.06.20. 21:24:33
Katherin-nél vagyok. A térképkeresőt beszereztem. A szakit nem emeltem mert nem igazán érné meg még arra is költeni elég volt benevezésre.
A múltkorinál sikerült összehozni a kellő mennyiséget a full cuchoz, de akkor valamíért jobbana ment.
Ezért aggódom egy kicsit mert 3 napja semmi mint, ha kikerültem volna a játékból.
Dátum: 2011.06.20. 20:16:13
Irigyellek titeket már azt számoljátok, hogy mikor kapjátok a leg tutib tárgyat nekem meg nem jönnek a darabok. Tiszta ciki 3 db jött össze egy csomó vadászat, portya és kihívás alatt.
Dátum: 2011.03.25. 18:06:19
Értem én, hogy te mit mondasz csak azt is figyelembe kell venni aki portyás kari az a vadászatért amit itt kötelezőlen kell csinálni sok sok plusz TP-t kap ami nem biztos, hogy izlene neki.
Pedig a pont kell ahoz, hogy előre meny az eseményben.
Most nekem nem igazán lesz időm, hogy naponta vadásztassam a karit, hogy portyázhassak az esemény keretei közöt.(és szerintem nem én vagyok az egyetlen)
Azért jó a sima portya üt az ember párat és megyeget előre.
Eddig "vadász" volt a karim és most lesz "portyás" mert meguntam, hogy csak vadászással teljen a napjaim.
Külömben meg úgy is az lesz ami lesz.
Dátum: 2011.03.25. 15:53:46
Szerintem ezt a vadászatért kapot pontot elkéne felejteni és csp-t kéne használni. Nem mindenki szeretne vadászni csak azért mert az eséményben szeretne részt venni. Köztük vagyok én is, ha marad ez vadászatért kapot pont feltétel, hogy portyázhassak az eseményen belül sajna elsem fogom kezdeni azt viszont sajnálnám mert ez most igen kedvemre való játék lenne.